Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaügyi hivatal fórum

Munkaügyi hivatal (beszélgetős fórum)

2010. jan. 25. 14:59
elég szomorú...
12. sysy66 (válaszként erre: 11. - 2f61415a97)
2010. jan. 25. 14:57
nem tudom sajna. pl a barátnom az kapott mikor német tanfolyamra ment. azota is jár. habár o neki ugy sikerult hogy neki van 4 orás bejelentett munkája.szerintem igy van..
2010. jan. 25. 14:21

és aki tanulni akar azzal mivan...??????????


én nem kaptam soha semmit ...


felháborító...:S

10. sysy66
2010. jan. 25. 14:09

multkor én is kaptam egy levelet a munkaugytol hogy idopontra várnak de az nem volt benne hogy mirol van szo.

és lássatok csodát egy tanfolyamrol amire csak 500 ezret kellett volna fizetni..:D

vicccccccc

mondom a nonek hogy én már nem akarok tanulni!!

2010. jan. 25. 13:54

Talán ha nem lenne ez a válság, akkor könnyebb lenne munkát találni.

Rengeteg a munkanélküli de kevés a lehetőség.

Pl egy 13 férőhelyes tanfolyamra 137 jelentkeztünk.

Esélytelenek győzelmével mentem, és nem voltam meglepődve amikor azt mondták, hogy előre veszik a családosokat, kisgyermekes anyukákat, vagy olyanokat ahol egy családban több a munkanélküli.

Meg leginkább azzal foglalkoznak, aki "valakinek a valakije"...


Apropó ha sikerül egy tanfolyamra bejutni én úgy tudom pénz is jár mellé, van a gyes, gyed x összege, vagy minimálbér, vagy a munkanélküli segélyt kapod tovább.

Meg persze a vidéki bejárósoknak jegyet is fizetik, stb.

8. 2f61415a97 (válaszként erre: 6. - E48ab364a9)
2010. jan. 25. 13:50

köszönöm ...meg nézem...:D


bár nem sok reményt fűzök hozzá...:S

2010. jan. 25. 13:44

tavaly én is bementem mikor végeztem a sulival.

mondanom se kell semmiben nem tudtak segiteni..d

bepörögtem mint állat.. egy honap után bementem aztán mondtam a nőnek hogy maguk mi a ..-nak vannak???

statisztikai hivatal vagy mi?

azt mondja hogy ilyen még nem fordult elő hogy vki önszántábol kijelentkezik a munkaügyibol..

mondom a nőnek: "hát mindennek eljon egyszer az ideje:D:D::D

6. e48ab364a9 (válaszként erre: 5. - 2f61415a97)
2010. jan. 25. 13:43

Ez sajnos így van, nem tudsz mit tenni, ők ajánlani nem fognak, nekem ez a tapasztalatom.

Vagy találsz vagy ülsz otthon, esetleg figyeld a www.afsz.hu oldalán a képzések lehetőségét, városok szerint van felsorolva, csak le kell tölteni egy excel dokumentumot.

Minden hétfőn délután frissítik.

Ugyanitt meg tudod nézni milyen munkalehetőségek vannak a központba.

2010. jan. 25. 13:25

nekem még nem volt munkám...illetve 2 évig dolgoztam tanulóként... így pályakezdő munkanélküli vagyok ...mit tehetnék...?????


kérdezték hogy milen szakmák érdekelnek felítrák és azt mondták köszönjük majd értesítjük...:S



akkor most mi van...????


men is kaptam 1 levelet sem ...:S


persze pénzt sem :S....

4. 2f61415a97 (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. jan. 25. 13:23

én sajnos ugyanígy jártam...nekem is dec.14-én kellett volna bemennem ajkára de mivel én már kenesén lakom ezért mondta az ajkán lévő munkaügyis csaj ha átjelentkezem akkor nem kell megjelennem ajkán hanem kérjem át a papírjaimat almádiba....és majd ott megcsinálnak mindent...így engem is valszeg töröltek a rendszerből így nekem is újra kell regelnem mert elég későn jött meg a lakcím kártyám...


sztem újra kell regisztrálni...:S


vagy nem tudom nekem nem mondott senki semmit ...

3. Krisztinika (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. jan. 25. 13:21
Szerintem valami okos egy alap felszólító levelet küldött neked.
2010. jan. 25. 13:21

Szia, persze visszaregizhetsz bármikor és ha még nem telt le a kézhezvételtől számított 8 nap, akkor még menj vissza mert semmi gond nem lesz belőle.

Viszont ha letelt a 8 nap, akkor minden bizonnyal töröltek.

Ha pénzt és munkát nem is ajánlanak figyeld milyen képzések indulnak és ha megtetszik valamelyik pályázz rá!

2010. jan. 25. 13:18

sziasztok olyan kérdésem van hogy 19.-én kellett volna visszemennem a m. ügyibe. vissza is mentem de olyan sokan voltak hogy nem vártam ki. hazamentem

másnap meg jott egy levél hogy nem jelentem meg de 8 napon belul igazolással fellebezhetek..

a kérdésem az ha vkit törölnek a regisztrácioból az még egyszer regisztrálhat? mondjuk késobb? mert igy nem sok értelme volt ott lenni mert munkát nem adnak és mivel még nem meloztam sehol se igy pénzt sem..:S


köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook