Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Igaz, hogy a menstruáció után 1-2 napig nem vagy fogamzóképes és kisebb a teherbeesés esélye? fórum

Igaz, hogy a menstruáció után 1-2 napig nem vagy fogamzóképes és kisebb a teherbeesés esélye? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. jan. 25. 12:35
mondjuk azzal mindig, csak középidőben nem.
2010. jan. 25. 12:35
elvileg igaz, de azert nem hiszem, hogy ez 100%os biztonsagu lenne. ugytudom, hogy ilyenkor a szervezeted meg folyamatosan tisztit, es loki ki magabol a dolgokat, igy ELVILEG a sperma sem tud megtermekenyulni, sem beagyazodni abba a mehbe, ami ugye most lokte ki magabol az elozo megnem termekenyitett petesejt maradvanyait, de nem tudom, azert elegge bizonytalan meg olvasni is nemigaz? ne kiserletezz ezzel, inkabb szamold ki a nogyogyaszod segitsegevel, hogy mikor van peteeresed, es ugy egy kicsit nagyobb biztonsagban mehet a dolog. :)
2010. jan. 25. 12:34
Egyébként meg nem ér annyit az egész, főleg meg nem a nő részére, hogy megkockáztass egy lehetséges teherbeesést, csak azért, hogy a férfi "benne menjen el." Az csak neki jó, ha meg gáz van, neked rossz.
2010. jan. 25. 12:33
van akinek beválik, van akinek nem. Annyira semmiképp sem biztonságos, hogy benned menjen el de megszakitással én ki merném próbálni.
7. mothertiger (válaszként erre: 3. - Izmike)
2010. jan. 25. 12:32

Tesóm így esett teherbe, menses után két nappal. Másik meg két nappal előtte...

Szerintem ne kockáztass!

2010. jan. 25. 12:32
Elvileg igen, normálisan akkor válik le a méh nyálkahártyája, mert nem történt meg a megtermékenyülés. De csodák még vannak, és nem lehet tudni merre kóborol egy "elveszett" petesejt. De szerintem ez ritka.
5. 64feff43a0 (válaszként erre: 3. - Izmike)
2010. jan. 25. 12:32
Igaz,de mégis veszélyes,habár sokan alkalmazzák a számolgatós fogamzásgátlási technikát,de ahhoz az kell,hogy szinte óramű pontosságú legyen a biológiád.Bármikor történhet rendkívüli peteérés,és akkor már könnyen ott is van egy baba.....
2010. jan. 25. 12:29
Hát én nem kockáztatnék, bármennyire is kicsi az esély...
2010. jan. 25. 12:28

Sziasztok.

Az iránt szeretnék érdeklődni h valóban igaz h a menstruáció után 1-2 napig nem vagy fogamzóképes és kisebb a teherbeesés esélye ha benned megy el a férfi? Vagy ez csak egy hülyeség és ugyan olyan "veszélyes"?

Előre is köszi.

2010. jan. 25. 12:28
De mi?
2010. jan. 25. 12:26
Igaz?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook