Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó fogorvost keresnék Újpesten! Dr.Csuta Gábor? fórum

Jó fogorvost keresnék Újpesten! Dr.Csuta Gábor? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 16. 17:36
jah, es van nalla Eu. hitel is!!
2013. okt. 16. 17:34

Enis Csuta Gabort ajanlom!!!

8 eve jarok hozza! Sztkba soha nem mennek.

Kedves, preciz "hisztit is jol kezeli!" nekem mar az faj ha csak ram neznek! :) De nalla soha semmi sem fajt pedig honapokig dolgozott a fogaimon, szoval szivbol ajanlom enis mindenkinek!!!

10. licsi
2013. okt. 16. 11:41
Újpesti sztk-s fogorvosokról van valakinek tapasztalata?
2013. febr. 20. 19:37

Dr. Csuta Gábort én is bátran ajánlom!

Évekkel ezelőtt jártam hozzá, Ő készíttette - rakta fel a koronáimat, a mai napig tökéletesek, soha nem volt gond vele. Precízen, megbízhatóan dolgozik.

2013. febr. 19. 17:11
Dr Csuta Gábort én is csak ajánlani tudom mindenkinek!Nagyon szép és korszerű a rendelője,és olyan gyorsan és fájdalom nélkül dolgozik,hogy mire feleszmélsz,már kész is.Nagyon szép fogakat csinál!
2010. júl. 16. 20:04
Még annyi, hogy nekem bölcsességfogat is húzott, extra gyorsan és kíméletesen, mire észbe kaptam volna, már kint is volt és utána is nagyon gyorsan gyógyult, egyáltalán nem fájt. Pedig nagyon félek a fogorvosoktól, mert egyszer egy fogorvosnő belevágott az arcomba, ami szerencsére nyom nélkül meggyógyult, de sokáig remegtem a fogorvosi székben.
6. Hamucipőke (válaszként erre: 1. - A6d5a14c21)
2010. júl. 16. 19:55

Dr Csuta Gábort szívből ajánlom mindenkinek, nagyon profi!

Eddigi fogorvosok közül, akikhez volt "szerencsém", ő csinálja a legjobb és szebb!! töméseket. Ja, aki tud, az tud...

2010. jan. 29. 11:35

Szia! Ne haragudj,hogy ilyen későn válaszolok.

sajnos nem tudom,hogy barázdazárást csinál-e.Ha gondolod elküldöm a tel.számát,vagy a neten is megtalálod ha gondolod.

4. a6d5a14c21 (válaszként erre: 3. - Lilalány0515)
2010. jan. 25. 12:16

Köszi a tippet!

Azt nem tudod esetleg,hogy barázdazárást is csinál e?úgy tudom ez viszonylag új dolog,nekem viszont fontos lenne,mert van egy fogam,ahol ugyan lyuk nincs,de már látszik némi szuvasodás,és ezzel elvileg megállítható lenne,hogy ki is lyukadjon...

2010. jan. 25. 11:51
Szia! Én Dr.Kurucz Józsefet tudom neked ajánlani.A József Attila utcában van a magán rendelője.Nagyon rendes,megbízható doki.
2010. jan. 25. 11:36

Sziasztok!


Egy megbízható fogorvot szeretnék találni Újpesten vagy esetleg a 13./15.kerületben.

Eddig Csuta Gábor a legszimpatikusabb,de nem is a szimátia a lényeg ugye,hanem,hogy jó szakember legyen.Így személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi és esetleg árakra is...köszönöm!

2010. jan. 25. 11:34
Jó fogorvost keresnék Újpesten!dr.Csuta Gábor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook