Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha nincs állásod..... fórum

Ha nincs állásod..... (beszélgetős fórum)

2010. jan. 25. 13:44

Szia! Szisihez csatlakozom! Én sem ajánlom, hogy lemond a netet. Már az újsághirdetések többségében is e-mail van megadva, ahova el kell küldened az önéletrajzod. Én nem tenném.

A kaján sokat lehet spórolni, ha szétnézel az üzletek kínálatában!

2010. jan. 25. 10:25

Én az internetet nem mondanám le a helyedben (hacsak nem 10ezreket fizetsz érte), hiszen nagyon sokat tud segíteni az álláskeresésben, és az állásokra való jelentkezések többségénél interneten is el tudod küldeni az önéletrajzodat!

Ha meg valami nagyon drága interneted van, keress olcsóbb megoldást!

2010. jan. 25. 10:22
Eladni való dolgom nincs sajnos, a netet lemondom, de ha a tv-t is, csak ülnék egésznap a lakásban és csak néznék ki a fejemből és a kilátástalan helyzetemen gondolkodnék. Már már is jutott az eszembe, de azzal nem pldanék meg semmit. Vagyis igen, az én gondjaim, viszont másokra nagy terheket raknék.
3. oliv (válaszként erre: 1. - 7534f9beea)
2010. jan. 25. 10:17
Előttem szóló + a luxus dolgokról (kábel tv, net...) lemondanék.
2010. jan. 25. 09:30
Ha van eladó holmid, pl dvd lejátszó, én eladnám, illetve a zálogház is egy megoldás.
2010. jan. 25. 09:28
Te mit csinálsz, ha nincs állásod, de a számlák mégis csak jönnek és lennének egyéb fontos kiadásaid is? Te honnan és miként szereznél gyorsan pénzt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook