Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajápolás tél végén fórum

Hajápolás tél végén (beszélgetős fórum)


2010. jan. 24. 19:44
10 naponként- 2 hetenként hét végén langyos ricinusos pakolás, olajos magvak fogyasztása a B vitaminok miatt, ami jó a bőrnek, körömnek, hajnak és az idegszálaknak. A citromos bedörzsölés is jó hajnak, fejbőrnek, ínynek, körmöknek, kézfejnek, sarkaknak. A babszemnyi élesztő 3-4 naponként. Nem vészes, ha nem koncentrálsz rá... Nem fúj fel, mint ahogy gondolnánk. A legtermészetesebb, legegyszerűbb és legolcsóbb dolgok.
2010. jan. 24. 19:33
Nekem festett hajam van,váll alatt ér.Olyan száraz a hajam,hogy reggelente balzsamot teszek rá a száraz hajra.Hajvégápoló olajat is használok,tuppír után hajfényt.Ezt nemcsak télen,állandóan használom.
2. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - 37d1ef4390)
2010. jan. 24. 19:25

Én Gliss Kur hajpakolást használok, kimoshatót, majd Gliss Kur hajspray-t..hát, hogy használ-e...nem tudom..

Ritkán mézes-tojásos-olajos pakolást teszek a hajamra. Hajmosás után pedig használom az Avon olajos hajszérumját.

Nálam a bibi az, hogy festett sötétszőke a hajam (bár ettől sztem töredezett nem lesz), plusz profin szárítok hajat, mint a fodrászok, elég magas hőfonon gőzölöm ki, hogy egyenes legyen, valamint a hajvégeknél használok hajegyenesítőt is, de azt tényleg csak 4-5 naponta és csak áthúzom vele a hajam, 3 perc.

2010. jan. 24. 19:16
Főleg akinek hosszú haja van,mivel ápolja így tél vége felé,hogy ne töredezzen el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook