Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Póthaj tapasztalatok? fórum

Póthaj tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
80. dorotthy1992 (válaszként erre: 79. - Kata94)
2021. okt. 12. 07:51

Csatostol kikopott a hajad???Ez meg hogy akkor es addig teszed fel amig te akarod..

Kerdesre a valasz,nem nol vissza.

79. kata94
2020. jún. 9. 15:37
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata, hogy a csatos póthajtól kikopott haj /folt/ vissza nő-e? Köszi
78. Mely@
2019. okt. 15. 07:03
sziasztok!Van 150g fekete 60 cm hajam eladó akit èrdekel nagykerből vettem 4 ève 1 szer volt fenn varrottan 4 hóig reális àron tovàbbadom eddig szekrènybe volt elrakva kikell fèsülni meg max megmosom
77. Suzy79
2019. okt. 3. 19:25
Sziasztok! Segìtséget szeretnék kèrni! Nekem 1,5 éve van fent pòthaj mikrogyűrűkkel. Gyönyörű szép és imádom, viszont egy valami nagyon zavar. Mégpedig 2 hete voltam fodrásznál leszedettem és ujra visszarakattam mert a saját hajam annyira megvan ritkulva hogy kisem mernék pòthaj nélkül menni az utcára. Van itt valaki akinek volt már hasonlò tapaszralata? Megmondom őszintén nagyon megijedtem. Szép estét mindenkinek
2017. nov. 6. 21:10

Több éven át hordtam póthajat szüneteket beiktatva, pénztárcámhoz igazodva...

x év elteltével azt tudom mondani, nagyon hiányzik, imádtam, szép voltam, önbizalmat adott, boldogságot.

DE MOST: megfáradt a hajam, és annyira elkezdett hullani, a sok évi tehertől (hiába volt levéve is hónapokig...)hogy irtóra bánom hogy egyáltalán elcsábultam és ennek a hajbiznisznek bedőltem!

TANÁCS: ha igazi hajat is vesztek, a csatos verziót válasszátok, amit este le tudtok csatolni, és csak alkalmakra használni.

Ami a saját hajatokat húzza, terheli, semmiképp sem egészséges, nem is értem, hogy lehetünk ennyire naivak, hogy rábeszélnek a szakemberek...

ÁTVERÉS a hajbiznisz:

A leggazdaságosabb megoldás a varrás: itt a haj hossza abszolút megmarad, nem kell minden újrafelrakásnál rövidíteni.

VISZONT:

-hajhosszt megveszed (natúr copf)

-hajtömeget megveszed (grammban)

-fiezted: parókással kérésedre tresszeltetik, vagy tincsezik

NA ITT JÖN AZ ÁTVERÉS: KIFIZETTED A GRAMMOT, CENTIT, ÉS KÖZLIK HOGY 20% -A A MEGVETT MENNYISÉG, HOSSZ ELHULLIK, RÖVIDÜL.

-a felrakást fizeted


PÉNZLEHÚZÁS, HATALMAS BIZNISZ!


Aki úgy gondolja, ezek ellenére mégis megpróbálja, szánjon rá:

-igenis szalonba menjen, profihoz, aki tényleg középre helyezi a tresszeket

-hajához megfelelő színt, vastagságú hajat vegyen( magyar haj a legpuhább)

-vásárláskor természetes napfényben nézd meg a hajat: mennyire töredezett a vég?!

-egy szálirányú e a copf?!

-festetlen natúr hajat vegyél!


Remélem segítettem...most annyira hullik a hajam, hogy már hosszabbítást nem, de dúsítást sem tudok megvalósítani, annyira ritka és gyenge a hajam, szó sem lehet róla hogy bármivel leterheljem amíg rendbe nem jön. :(

2017. márc. 22. 11:01

Sziasztok!


Valaki tud ajánlani jó szakembert, aki szépen varrja föl a póthajat és mikrogyűrűzéshez is ért?

Irtó fontos lenne, mert az előzőhöz nem szeretnék menni, de mást nem tudok, aki tutira ügyes.


Köszi!:)

2014. nov. 5. 20:58

Sziasztok!


Most szeretnék pótot rakatni. Életemben először. A saját hajam vacak sajnos, tönkrevágtam a több éves festéssel, max 1-2 évig amíg nő picit, addig lenne. Mutatnék esetleg pár hajat nektek, nem tudom, hogy EU vagy ázsiai? Aki ért hozzá írjon kérlek a szyszugates@gmail.com címre, és küldöm a képeket.


KÖSZÖNÖM!!

2014. nov. 2. 13:31

Sziasztok!


27 éves vagyok és 5 évig volt póthajam. Meg szeretném osztani a tapasztalataimat veletek, remélem lesz, akinek segíteni fog!


Nos, a legeslegelső hőillesztés előtt, 5 évvel ezelőtt természetesen én is rengeteget töprengtem, de persze sikerült meggyőzni magam hogy jó lesz, szép lesz, hosszú lesz és milyen jó, hogy nem is károsítja a hajam... Valójában még jót is tesz neki, hiszen jobban nő majd mert húzza a saját hajam és védi is azáltal h fent van... Hűha, leírni is nehéz volt most röhögés nélkül, de akkor tényleg elhittem...!

Tudni illik, hogy amellett hogy vékonyszálú hajam van még évekig szőkíttettem (5 hetente a fodrásznál kötelezően). Szóval az évekig tartó hajhosszabbítás megspékelve egy kis szőkítéssel, hát, nem mondom h nem fakadtam sírva minden alkalommal amikor újrarakattam a póthajam. Rengeteg sok pénzt költöttem el ezekre a folyamatokra, kb 2 és 3 millió Ft között mozog az összeg amit csak a hajra és festésre költöttem. És az eredmény?... Kètségbeejtő... Ha most vissza tudnám hozni a 15 éves énemet, az érintetlen, vékonyszálú, festetlen, egészséges, dús hajammal, gondolkodás nélkül megtenném. De sajnos nem ilyen egyszerű az élet. Amit én tettem tönkre azt nekem kell helyrehoznom. Nem egyszerű, de nem lehetetlen. Elhatároztam hogy megmentem a saját hajam, megnövesztem (jelenleg vállig ér) és mindent megadok neki amit meg kell, valamint kárpótlom az elmúlt hosszú évek gyötrelmeiért. Vitaminokat szedek, odafigyelek a táplálkozásomra, változatosan étkezem. Próbálom külsőleg és belsőleg is menteni a menthetőt. Már nem festem, szeretném visszanyerni a saját színét, nem használok rá hőt, és persze nem sajnáltam a pénzt megvenni a legjobb hajnövesztő, hajdúsító ampullákat, szereket stb és kombináltam használom a jól bevált népi módszerekkel együtt (mint ricinusolaj, olívaolaj, tojás stb) végeredményben, nem fordítok több időt a hajamra, mint mikor a szalonban tespedtem 2-3 volt hogy 8 órát is, azért hogy jól tönkretegyem a hajam, most tudom hogy amit most csinálok azért borzasztó hálás lesz a hajam, már most sokkal egészségesebb, fényesebb, puhább pedig csak 2 hónapja szedettem le végleg. Várom a napot, amikor hosszabb lesz, és ismét megdícsérik (mert persze a póthajat is rengetegen dícsérték - holott lévén h póthaj, a végeivel akármit csinálhattam, nem volt szép és egészséges-) szóval, várom hogy elmondhassam hogy "köszönöm, ez a sajátom:)))


Mert ugye huszonéves vagyok most én is, de mégis mi lett volna ha még 10 évig folytatom a hajpusztító folyamatokat?...


Lányok, semmi sem szebb vagy szexisebb a saját, egészséges (ezzel sokan nem fognak egyet érteni, de) festetlen hajnál. Rengeteget utaztam a világban, és annyi póthajas lányt mint Magyarországon, SEHOL nem láttam...!

2014. márc. 31. 13:33

Sziasztok !!!!!

Én igazából csak szeretném minden olyan lánynak felhívni a figyelmét aki most szeretne

Póthajat és nem tudja hova menjen !!! Én nagyon sokáig nézelődtem FONTOS volt hogy minnél hamarabb rakják fel, és a Lolly Hair-.t találtam akik másnapra rögtön adtak időpontot a weboldaluk egész jó kis referenciákkal rendelkezett egész jónak tünt és PROFI hajhosszabítónak hívják magukat ... ...hát igen inkabb NE adtak volna időpontot.... 53 EZERÉRT botrányos hajat kaptam undorítóan ,viselhetetlenül volt felrakva nem vágták össze innentől kezdve 100 méterről látszott hogy póthaj van fent ,arról nem is beszélve hogy 100 gramm helyett 80 grammot raktak fel és EURÓPAI helyett kaptam OROSZ hajat ....... és amikor felhívtam őket hogy ezzel csináljanak vmit úgy összevágták hogy alig maradt hajam bár majdnem mellig ért a sajátom a felső réteget levágta a fülemig ...... a lényeg az hogy kiderült egy barátnőmet is ugyanigy átbaszták 100 gramm helyett kapott 50 gramott ..persze letadagdták .... Undorító hogy működnek szalonok Igy is ....Átbasszák a lányokat és nem is kevés pénzzel .....ha rám hallgattok Oda senki ne tegye a lábát .... Annak se dőljetek be hogy 6000 like van az oldalukon bárki vehet likokat már csak meg kell fizetned az árát !!!! A lényeg hogy engem és még jópár csajt átvertek!!! De ha már 1 lányt sikerült lebeszélnem ezzel a kis irománnyal arról hogy oda menjem már megérte :) Szép napot :)

2013. máj. 9. 11:30
Azt szeretném kérdezni, hogy felrakás előtt kell hajat mosni, vagy 1-2 nappal előtte?
70. Lemonchello (válaszként erre: 69. - Vercsi85)
2013. márc. 13. 14:15
Gondolom az olcsóbb eljárás nem? Gondolkodom nagyon melyik eljárással rakassam fel a pótjahat!...
69. vercsi85 (válaszként erre: 64. - Lemonchello)
2013. márc. 13. 13:46

Szia!!!

Gondolj bele hogy a kreatint ráégetik a saját hajadra,nem tesz neki jót!inkább varratasd!

2013. febr. 14. 22:19
Anyu most rakatta fel 3 hete.szornyu.2 tincs mar kijott a fesuvel.szerintem noveszd meg,havonta ritkittasdne roviditsed.sokkal hamarabb megnol.de csak ritkittasd.
2013. febr. 14. 21:51
Vélemény valaki? :))
2013. febr. 13. 20:05

Vagy még a soros "felvarráson" gondolkoztam,de olyat szeretnék ami nem látszódna ha fel fogom cofpba!

Mit ajánlotok?

Szakácsnak tanulok heti 2nap és olyankor fel kell "kötni" :D

2013. febr. 13. 19:12
asszondod h szerinted mar elkelne?miert is ne...a kendo alatt sokminden elfer haaajjaaaj,kosz a tanacsot
2013. febr. 13. 19:09

Sziasztok!

Gondolkodom a "póthajon" kb 40centis barna európai hajon.

Találtam egy fiatal lány aki hőillesztéses módszert ajánlott nekem 36ezer forintért amiben benne van a 100gramm haj és a munkadíj is.

Mi a véleményetek erről a technikáról?

Előre is köszönöm.

2012. dec. 9. 17:49
nekem keratinos hőillesztéssel készítették,a póttal kihullott a saját hajam is,a gyökerekkel együtt,szőrnyú volt.Soha többet póthajat.Ma vállig ér,és az enyém....
2012. nov. 18. 09:27
Valakinek tapasztalat a tresszelt brazil hajról?minőségileg?köszke.
2012. jún. 4. 20:18

Nekem màr 2éve pòthajam van 65 cm-es gyürüvel van felrakva...kiprobàltam màr a keratint is,de nekem nem jött be..én nagyon szeretem,könnyen kezelhetö,(bàr mondjuk én minöségi hajat veszek nem làtatlanban pl netröl)

Szeretem,nagyon hogy ilyen hosszu;)

2012. máj. 17. 18:19
Nekem csatos van. Nagyon szeretem! Alkalmakkor besütöm, még fodrászhoz sem kell mennem... Már a saját hajam is lassan hozzánőtt, ami a fodrászok által használt technikáknál nem szokott megtörténni, mivel azok roncsolják... Sztem ez a legpraktikusabb, ha valaki hosszú hajat szeretne.
2011. okt. 1. 08:43
Illetve akiknek póthajuk van... elgépeltem... :D
2011. okt. 1. 08:42
Én ezt értem, :D, de leginkább olyanok véleményére lennék kíváncsi, akiknek nem póthajuk van, és ott sem arra, hogy hogy néz ki, hanem a lent írt dolgokra azzal kapcsolatban. Egyébként nekem is saját hajam van... xD
2011. okt. 1. 08:38
nekem a saját hajam ékesíti a fejemet... az baj?
2011. okt. 1. 08:30
Nem tudom, kinek a fejét mi és honnan ékesíti, de amikor a hőillesztéses vagy a varrt tincsek kivillannak, az röhejes, gusztustalan, nem pedig ékes.
2011. okt. 1. 08:27

Sziasztok!


Ebben a fórumban, a PÓTHAJAKRÓL, HAJHOSSZABBÍTÁSRÓL lenne szó. Arra lennék kíváncsi, mennyire érdekel benneteket, honnan, kitől származik a haj, mit sajátotokként viseltek. Milyen szempontok alapján választotok, hogyan szerzitek be? Tudjátok-e, akitől vásároljátok, ő honnan, hogyan tesz rá szert?


A válaszokat, véleményeket, mindenkitől előre is köszönöm!!! :)

2011. jún. 22. 18:56
Sziasztok! Vissza szeretném még a hónapban tetteni a póthajamat (keratinos hőillesztéssel),de nem tudom jó ötlet lenne e..Jövő hónap elején megyek egy hétre Olaszországba nyaralni és nem tudom, hogy esetleg a sós tenger megoldhatja e vagy sem:S valaki tudna mondani valamit erre?:)
2011. jún. 18. 21:47
nem tudjátok, hogy hajpántra vagy banáncsatra dolgozott kész valódi hajat hol lehet Bp-en kapni ? Valami jó üzlet címe kellene, ahol meg is lehet nézni.
52. szipi1
2011. jún. 7. 12:43

Sziasztok!


Nekem ma teszik föl a póthajat. Volt már egyszer, de nem voltam megelégedve a haj minőségével. Remélem ezúttal nem csalódok! Szerintem fontos, hogy garanciát adjanak a hajra és a munkára is.


Tapasztalatotok szerint meddig hordható a jó minőségű póthaj, ha ápolják? 1-2 évet is mondanak, de olyat is hallottam, hogy minden póthaj csúnya lesz néhány hónap után.

51. emily12 (válaszként erre: 50. - Fa8f3f5c02)
2011. ápr. 7. 18:42
és akinek nem nő meg? vagy a vége folyamatosan el van töredezve és vágatni kell?:s
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook