Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hullámzó szexuális vágy? fórum

Hullámzó szexuális vágy? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 22. 12:02

Nálunk is hullámzó a szexuális vágy, pedig az érzelmekkel nincs baj. Sok dolog befolyásolja, gyerekek, egészség, munkahelyi gondok... mi például nem azok a típusok vagyunk, akik úgy vannak, hogy igaz, baj van, de legalább szexelünk egy jót...Akkor megy flottul, ha más téren is jól mennek a dolgok. Van,hogy naponta is szexelünk, máskor egy hét is kimarad...de mindig megbeszéljük, ha valami gond miatt marad el a szex, ne higyje egyikünk sem, hogy a másik már érdektelen.

Mondjuk, mi járunk néha swingerezni, vagy része az életünknek időnként a kaland is, ez nálunk jót tett.

2013. nov. 22. 11:28
nálam nem hullámzó
2013. ápr. 23. 12:07
.
2010. jan. 24. 16:40

Sziasztok!

Hat errol lehetne beszelgetni! Nalam is ez a gond,nagyon ritkan kivanom a sexet,pedig a parommal semmi gond se nincsen,velem van a gond csak nem tudom hogyan birnak rajta javitani,eleg volna szamomra havonta egyszer,kicsit a paromnak ez gond is de nem igazan tudok mit tenni ellene.Szerintetek mivel lehetne megjavitani a sex utani vagyamat?

8. 6ec4d474aa (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2010. jan. 24. 12:51
Az lehet az oka, hogy egyszer felül szeretek lenni, máskor pedig azt szeretem, ha a nő szinte leigázva betöt nyergelve rajtam
2010. jan. 24. 12:34

a hormonok.

nekem a spirálom folyamatosan adagolja a hormont.Mégis ilyen szélsőséges a helyzetem

6. 37403e3af4 (válaszként erre: 5. - .Saida.)
2010. jan. 24. 11:54
Sziasztok! Nekem is van cisztám, és én is azóta nem kívánom annyira... talán mert úgy derült ki hogy van, hogy fájdalmaim voltak szex közben, annyira hogy abba kellett hagyni sokszor mert nem volt kellemes sehogy sem. Az érzelmi állapotod is befolyásolja, a fáradtság stb... Lehet hogy hormonális változásaid vannak..
2010. jan. 24. 11:48
Nekem pl. amióta cisztám van nem kívánom annyira...:( Most azon igyekszem, hogy elmúljon beavatkozás nélkül. Régebben én voltam a kezdeményező, most fordult a kocka.
2010. jan. 24. 11:48

Szia! bizony az élt nem mindig fenékig tejfel...És ahogy az embernek vannak az érzelmei,bizony azok vezérlik, hacsak nem folytja el az ember...


A másik fél számára mindig érthetetlen a "lent" állapot,de szerintem mindennek van oka.Hogy ilyenkor mi a teendő? vagy kivár az ember, és megbeszéli a dolgokat.Ha meg nem, akkor bizony jön az, hogy:-te már nem szeretsz nem kívánsz engemet...stb.


Azonban mindnnek van valami oka, na ezt kell megfejteni.De ahogy nem tudunk mindig mosolyogni,vagy jókedvűek lenni, így nincs ez másképpen a szerelemben sem.


:)

3. 52fd553855 (válaszként erre: 2. - Fiatal nő)
2010. jan. 24. 11:46
Ez nagyon gáz.Nekem sosem voltak ilyen problémáim.Amióta spirálom van vagy túl sok vagyok vagy teljesen inaktiv.
2010. jan. 24. 11:45

A természet rendje.

Semmit.

2010. jan. 24. 11:42

Egyszer fent egyszer lent.Mi lehet az oka?

Te mit teszel ilyenkor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook