Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló váltás és ráncosodás?! fórum

Fogamzásgátló váltás és ráncosodás?! (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 27. 13:06
ez a 2 dolog nincs osszefuggesben.
10. grizus
2013. ápr. 19. 01:46
Nem érint a probléma, de ha fogok szedni fogamzásgátlót, figyelni fogok. Rövid kis fórum és mégis egy csomó dolgot megtudtam belőle, jók vagytok!
2012. dec. 2. 18:05
Én is Mercilont szedek fél éve ( csak) jelenleg nekem még nem voltak mellékhatások tőle. Bár lehet váltani kellene, mert van még kb. 7 szem és tegnap kicsit pecsételődött...
8. 5e48d37001 (válaszként erre: 7. - Kittycat2)
2010. jan. 24. 21:43
Szia elküldöm priviben.
7. Kittycat2 (válaszként erre: 4. - 5e48d37001)
2010. jan. 24. 20:41
Lucerna kapszula? még nem hallottam róla, de jól hangzik, amit írsz. tényleg ennyire hatott neked? akkor lehet, hogy én is megpróbálom, köszi a tippet! hol lehet beszerezni?
6. 77dcc060d6 (válaszként erre: 1. - Kittycat2)
2010. jan. 24. 19:33
Szerintem semmi köze a fogigátlónak ehhez.
5. a1baa7edcc (válaszként erre: 3. - Kittycat2)
2010. jan. 24. 19:30
Szerintem meg fogja szokni, de en inkabb hormonmentes megoldast keresnek a fogamzasgatlasra.
4. 5e48d37001 (válaszként erre: 3. - Kittycat2)
2010. jan. 24. 09:28

Szia!Biztos a fogamzásgátló váltotta ki ezt a hatást,annyi mellékhatásuk van,hogy szörnyű.Mondjuk Én ilyet nem tapasztaltam,nekem"csak" Candidát okozott.

Én a mellékhatások csökkentése és hajhullás ellen elkezdtem szedni a lucerna kapszulát.A bőröm szebb mint valaha,totál kisimult és candidám sincs.

A gyógyszerváltogatás sem tesz jót a szervezetnek,próbáld meg ezt a lucernát,erős lugosító hatása van,nekem bevállt.Ha tovább észleled ezt a mellékhatást,a ráncosodást,akkor nem tudom,szerintem abba kéne hagyni.A cickafarktea is jó a progreszteronra,mert ösztrogént tartalmazz ellensúlyozza egy kicsit a hatását.

Bocsi kicsit hosszú lettem.

3. Kittycat2 (válaszként erre: 2. - A1baa7edcc)
2010. jan. 24. 07:06
Gondolod? Sajnos a magasabb progeszteron szint miatt meg nem tudok aludni - úgy mint a terhességem első néhány hetében - csak kóválygok fél éjszaka... Nem tudom, hogy abbahagyjam-e inkább és váltsak-e másikra, vagy idővel megszokja a szervezetem...
2010. jan. 23. 23:45
Az osztrogen lehet a ludas, de inkabb a 3 honap szunet miatt, mert akkor nem jutott a szervezetedbe belole, idovel csokkenni fognak a Mercilon hatasara- szerintem.
2010. jan. 23. 22:23
A szoptatás abbahagyása után Triregolt kezdtem szedni. Nagyon rosszul voltam tőle, ezért egy hónap után abbahagytam. Orvosommal konzultálva 3 hónap szünet, majd Mercilonra váltottam, amit a terhesség előtt szedtem, semmi bajom nem volt tőle. Viszont most amióta szedem (7 napja), úgy elkezdtem ráncosodni, hogy az valami hihetetlen. Nem viccelek, szerintem 10 évet öregedtem egy hét alatt, biztos az alacsonyabb ösztrogén tartalom miatt. Tapasztalt már valaki ilyet? Ha igen, mit tanácsolt az orvosa? Szedje tovább?? Az én orvosom sajna most pár napig nem zaklatható, de nagyon idegesít a dolog. Hasonló tapasztalat???

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook