Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hydrogén peroxyd méregtelenítő kúráról hallott valaki? Tapasztalatok? fórum

Hydrogén peroxyd méregtelenítő kúráról hallott valaki? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
67. gribedli*** (válaszként erre: 62. - Doubt)
2017. júl. 10. 12:09
Sajnálom. Akkor valaki tényleg komolyan vette
66. gribedli*** (válaszként erre: 65. - Globus)
2017. júl. 10. 12:08
:D
65. globus (válaszként erre: 63. - Norbesz74)
2017. júl. 9. 16:28
Aki netán mégis, már nem beszél.
64. emagdi
2017. júl. 9. 16:26

uh, ismét egy darwin díjas ötlet! :((


ugye senki nem veszi ezt komolyan?

2017. júl. 9. 16:19
Én se szeretnék riogatni, de még ettől senki nem halt bele szerintem. Hír nincs róla
62. Doubt
2017. júl. 6. 22:20
Nem tudom olvassa-e ezt még valaki, és riogatni sem szeretnék senkit, csak annyit javaslok, hogy nagyon gondoljátok át a belsőleges használatát, sajnos a családban történt olyan haláleset, ami (nem biztos!!!! De jobb félni, mint megijedni!) akár ahhoz is köthető, hogy fogyasztott hidrogén-peroxidot.
61. Tibi-8
2017. jan. 13. 22:04

Könyv is megjelent már: A Hidrogén-Peroxid az eltitkolt gyógyszer címmel Kovács Józseftől.

Egyébként az emberi szervezet is termeli a Hidrogén-Peroxidot csak idővel ez a termelés lecsökken mert csak egészséges emésztésnél termelődik ezért kell külsőleg ezzel beindítani a jó bélműködést.

youtoube-n több videót találni róla. Nézzétek meg és máris másképpen látjátok a világot. Patikában 3% hígításban kapható, azt lehet használni, senkinek nem lesz baja tőle. A könyv is ezt ajánlja....

60. Scientific (válaszként erre: 55. - Grizus)
2016. aug. 23. 14:47

Azért egy litert ne igyál meg belőle,mert rá fogsz jönni, hogy mégiscsak lehet káros.

A hidrogén-peroxid agresszív oxidálószer, kis mennyiségben is képes roncsolni szöveteket.

2016. aug. 21. 13:13
2014. jún. 30. 08:51

Csak érdekességképpen

[link]

57. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 56. - Kristo_f)
2014. jún. 30. 08:12
Igen issza,az epéjével volt rosszul nagyon legalábbis az orvos ezt mondta de nem csinált semmit vele viszont gyógyszerre 20 ezret elköltött és szar..t sem ért már nem tudott felkelni sem még egy nyamvadt uh.-ra sem küldték el a term.gyógyász helyrehozta amióta ezt issza semmi baja úgy érzi mintha szárnyalna simán felmegy az emelkedőn ami eddig nem ment neki.Nem lúgosításképpen issza.Amúgy én úgy tudom h ami savas az szervezeten belül lúgos kémhatású lesz de nem fogok ezen vitatkozni még senki nem halt meg tőle tudomásom szerint de lehet tévedek viszont a gyógyszerek mellékhatásaitól évente sok-sok ember hal meg.Nem vitázni jöttem ezt mesélte ismerősöm és azóta nem tűnik betegnek.Szerintem mindenki maga dönti el mit vállal be.Az h hajszőkítéshez használják az egy dolog,én még nem próbáltam de nem szeretem amikor az emberek azonnal utánajárás nélkül ítélkeznek.Szerinted a gyógyszerek mennyire vegyszerek,mennyire tartalmaznak természetazonos szereket ??További kellemes gúnyolódást,csak nehogy az epédre menjen:)
56. kristo_f (válaszként erre: 53. - Zakkantcsajszi)
2014. jún. 28. 12:14

Ismerősöd issza a hajszőkítőt?

Ajánlom neki a dauervízet is :)

Miböl gyógyitotta meg ez a sav?


Minden baromságban azt olvasni hogy túl savasak vagyunk, ezért lugositani kell

A h./oxid pedig sav és oxidálószer

Nem Antalvali oldalárol kell gyógymódot találni

55. grizus (válaszként erre: 36. - Globus)
2014. jún. 27. 17:15
Én is próbáltam a bőrömre, de semmit se simított. A hidrogén-peroxid egyébként nem káros, ez egy megvezetés. De hogy jó-e - nem tudom. Bőrre szerintem nem.
54. grizus (válaszként erre: 45. - Kottykotty)
2014. jún. 27. 17:13
Igen, tényleg nagyon jó. Nekem másfél éve hozta rendbe az emésztésem, azóta minden szuper. Úgy is hívják, hogy utifűmaghéj.
2014. jún. 25. 16:35
Pedig az egyik ismerősöm is issza oldatot és azóta gyógyult meg sokkal jobban van.
52. Huncutka84 (válaszként erre: 51. - Anda39)
2012. márc. 28. 16:42
Na, nem hogy kivul belul szokek leszunk, de ha nem jon be az uj szin, gyujtsuk fel magunkat spontan ongyulladassal :)
51. Anda39 (válaszként erre: 44. - Kottykotty)
2012. márc. 27. 20:36

Egy kis érdekesség a hidrogén-peroxidról:

Erős oxidáló hatása miatt fertőtlenítőszer és színtelenítőszer; használják például hajszőkítésre.Vizes oldatai is bomlékonyak, és 30%-osnál nagyobb töménység esetében robbanásveszélyesek.

A peroxokötés elég gyenge, kötési energiája nem nagy, ezért a hidrogén-peroxid erősen bomlékony. Bomlásakor hőfejlődés közben víz és oxigén keletkezik. (laikusként: mi lesz a hővel a gyomorban?)

50. globus
2012. márc. 27. 20:18

Ennél van jobb is, a petróleum ivókúra :))

[link]

2012. márc. 27. 19:17

belsoleg szokulunk ki a cucctol... anyam mondhatna:

kicsim, te kivul-belul szoke vagy :)

2012. márc. 27. 07:57
tökjó!!! belsőleg fest, tisztít és fertőtlenít!!! ezután mindig azt iszom! :)))))))))
47. Pirosalma (válaszként erre: 44. - Kottykotty)
2010. aug. 17. 10:19
Azt áruld el nekem, hogyan lesz a hidrogén-peroxidból molekuláris oxigén az emésztőrendszeren belül! Kiszámoltad, mennyi oxigén szabadulhat föl maximálisan 1 l 0,006% oldatból?
2010. aug. 17. 01:32
akartam egy linket beszurni de nem engedi elkuldeni, ezert ha beird a keresobe ezt akkor kidobja: bolhafu-mint-egy-egyszeru-csodanoveny
2010. aug. 17. 01:27

az elozo folytatas

A beltisztitasra pedig a bolhafuvet ajanlom. A colonix egyik fo osszetevoje. De kulon veve fillerekert lehet beszerezni. Angolul Psylium husk. Mindnkepp odafigyelni a folyadek bevitelre ha elkezditek. minimum 2 liter.

Udv Tamas termeszetgyogyasz

2010. aug. 17. 01:26

Sziasztok

A Food Grade hidrogen peroxidot lehet csak belsoleg hasznalni. Minden masik fajtaban egyeb anyagok is vannak amit a szervezetre nezve mereg. Ez 35%-os tehat igy is eros, de mivel higitani kell igy el lehet erni egy 0,006% os oldatot. Amerikaban mar tobb orvos is foglalkozik Oxigen terapiaval. Ha tudsz angolul akkor itt egy link: [link] videokat konyveket hanganyagokat tolthetsz le. Az oxigen segiti a test folyamatait regerenalni. Igy a szabad oxigen a H.P. ezt segiti. Ezert mukodik. De ovatossan vele.

Nem kimondott meregtelenito szer.

43. Kék
2010. jan. 24. 18:58
Semmi baj,remélem senki nem próbálja ki,mert szerintem életveszélyes!!
42. Pirosalma (válaszként erre: 41. - Kék)
2010. jan. 24. 18:56
Elnézést kérek, valamiért hozzád kötöttem a H2O2-t.
41. Kék (válaszként erre: 39. - Pirosalma)
2010. jan. 24. 18:53

Végig olvastad a témát??

Szósem volt arról,hogy a hidrogén peroxidot javasoltam volna!!!

2010. jan. 24. 14:31

NA-Neee!

Ez szívatás valaki részére...

Avagy, hogyan távolításuk-el haragosunkat?

39. Pirosalma (válaszként erre: 34. - Kék)
2010. jan. 24. 12:42
A hidrogén-peroxid szerintem el sem jut a vastagbélig, de talán még a vékonybélig sem.
2010. jan. 24. 12:29

Egészségügyben dolgozom,ott a Hidrogen peroxidot

sebek kipezsegtetésére,tisztítására használjuk.Szerintem belsőleg való alkalmazása életveszélyes,még nagyon kis adagban is.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook