Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatokat szeretnék kérni ízületi problémával kapcsolatban! fórum

Tapasztalatokat szeretnék kérni ízületi problémával kapcsolatban! (beszélgetős fórum)


2010. jan. 23. 21:05
A Flector tapasz tényleg jó. Én is azt használtam, amíg nem mentem dokihoz és nem tudtam miért fáj.
12. wanda8
2010. jan. 23. 19:54
Értem.Azért minden ötletet szívesen fogadok!!
2010. jan. 23. 19:53

Recept nélkül kapható a Felctor EP tapasz. A fájó izületre kell felragasztani, 12 órán keresztül hat.

Gyógyítani, nem gyógyít, de a fájdalmat csökkenti.

Nem lenne hátrány egy ortopédusnak is megmutatni, mert lehet porckopás, vagy porc levállás is.

2010. jan. 23. 19:47

Nekem is írtak fel a térdemre kenőcsöt, gyógyszertári azthiszem kámforos krémet. Nagyon jó volt, de tényleg csak egy darabig szünteti meg a panaszokat.

Én volt amikor úgy feküdtem le, hogy teljesen alápolcoltam a lábamat, mert úgy volt kényelmes, volt hogy a meleg esett jól a térdemnek.

De ez attól is függ, hogy a probléma.

2010. jan. 23. 19:44
a háziorvosunk reumatológus.Sajnos tudom kigyógyulni nem lehet belőle,csak hátha valaki tud valamit ami enyhítené a tüneteket!!
8. 35c81b79eb (válaszként erre: 7. - A14deb9047)
2010. jan. 23. 19:43
Igaz, de jó lenne, ha egy szakorvos konkrétan megmondaná, hogy a probléma és célzottan kezelné. Megmondaná mi a jó és mi nem vagy mit tehet, hogy legalább javítani tudjon a dolgon és azt szinten tartani.
2010. jan. 23. 19:41
Sajnos a rheumatológiai panaszokat enyhíteni valamennyire lehet, megszüntetni már nem. A gyógyszerek hosszútávon több kárt okoznak, mint hasznot.A gyógyfürdő, az elektromos kezelések, a hideg kerülése, az étrend megválogatása segíthet ugyan valamennyit, de kigyógyulni belőle már nem lehetséges. Meg kell tanulni együtt élni vele. Láttam már, amint a rheumatológus főorvost kezelték a fizikoterápián...
2010. jan. 23. 19:32
Háziorvosnál voltatok vagy rheumatológusnál?
2010. jan. 23. 19:31
az lehet,de ide is alig lehetett elrángatni.Persze muszáj lesz neki elmenni.
2010. jan. 23. 19:30
Én keresnék egy másik orvost és megkérdezném az ő véleményét is!
2010. jan. 23. 19:28

Arról lenne szó,hogy apunak fáj a lába,be van dagadva és forró a térdízületnél.Kapott rá gyulladáscsökkentőt,ami időre javít az állapotán,de újra fáj neki.

Alig tud vele menni,egyáltalán nem tud rá nehezedni lassan.

Kivizsgálta doki,de fájdalomcsillapítón és gyulladáscsökkentőn kívül nem tud vele mit csinálni.

Van valami ötletetek?

2010. jan. 23. 19:27
Mire vagy kíváncsi?
2010. jan. 23. 19:25
Tapasztalatokat szeretnék kérni ízületi problémával kapcsolatban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook