Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétázol, de ebédmeghívást kaptál! (nem étterembe) Hogyan oldod meg az evészetet? fórum

Diétázol, de ebédmeghívást kaptál! (nem étterembe) Hogyan oldod meg az evészetet? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 24. 11:15
Normálisan ennék és másnap tartanék egy lénapot. Ennyi.
24. Jaina
2011. nov. 24. 10:57
Kiválogatom a menüből azt, amit még szabad, de nem csinálok nagy lelkiismeretfurdalást a dologból, maximum másnap egy fél órával többet tornázok vagy futok.
2010. febr. 13. 13:44
Szia! MI holnap ebédelnimegyünk a nagyszülőkhöz. Én viszem dobozkában a salátámat és semmiből nem fogok enni.. nem fognak nyaggatni, ők is büszkék rám, hogy fogyózok.. szép napot!
2010. jan. 26. 08:16
Ha diétázol, akkor tudod,hogy mit lehet enni és mit nem e szerint válogasd össze a menüből azt amit megeszel.
2010. jan. 26. 08:12
Én keveset ennék, és a cukros és zsíros dolgokat kihagynám. Ezt egyébként, ha nem diétázok is így csinálom. Senkinek a kedvéért nem vagyok hajlandó olyan dolgokat megenni, amit egyébként sem ennék meg. És ha valaki ezért megsértődik, az az ő baja.
2010. jan. 25. 05:47

Nem tudom miért hiszi azt mindenki,hogy csak az elhízott emberek diétáznak!

Én 45 kg vagyok és én sem azt eszek amit akarok,persze nem azért mert elhízok,csak diétáznom kell egy betegségem miatt.

19. globus
2010. jan. 25. 00:54

Biztosan van "ehető" része a menünek, de ha mégsem, akkor a normálból kevesebbet ennék, kihagynám a cukros italt és alkoholt.

Mondjuk ilyen még nem fordult elő :)

2010. jan. 24. 23:59
Egyél amennyi jolesik,örvendj nem te kellett fözzél:)Otthon ráérsz diétázni,nem akad ki a mérleg attól az egy ebédtöl:D
2010. jan. 24. 23:50
eszel egy normál adagot, hidd el nem a normál adagoktól hiztál meg:)
16. golfáramlat (válaszként erre: 15. - Herengtimea)
2010. jan. 24. 22:42
:DDDDDDDDD Igazad van!!!!
2010. jan. 24. 21:38
jol bezabálnék,ilyenkor mindig szabad napot szoktam tartani ha diétázok,ennyi belefér!az alatt az 1 nap alatt nem fogsz 20 kilot hizni!
14. *NIKCSO* (válaszként erre: 7. - IßyOO7)
2010. jan. 24. 18:54
Téényleg félre lehet enni hetente egyszer..?:D
2010. jan. 23. 19:40
Ha orvosi diétán vagy (de ha nem, akkor is) hivatkozhatsz erre az egészségügyi problémára és akkor nem tömnek, és sértődés sem lesz.
2010. jan. 23. 19:39

Hát, ha én pl. vendéget hívok, igenis jól esik ha nem turkál és nem finnyáskodik, és nem hivatkozik fogyizásra, hanem jó magyar módra igenis jóllakik, és jóízűen eszik (utálom látni h enne szegénykém de a kalóriák, meg a bűntudat, "jaj most mi lesz", aztán csak bökdösi a kaját, tologatja a tányéron, nézegeti, méregeti, nyamnyog rajta mintha a kaja vmi ellenség lenne).


Én ha olyan vendégségbe megyek, ahol tudom, hogy értem sütnek-főznek és lehetőleg igyekeznek úgy megtömni, mint egy libát, kihagyom a reggelit, vacsizni meg úgyse kell már, de a vendégségben tisztességesen eszem, attól még senki sem hízik kilókat, hogy egyszer egy hónapban többet eszik.


Ha túl zsírosnak látom az ételt egyszerűen arra hivatkozom h ezt nem szeretem, de bármi másból szívesen eszem. Ezért senkit sem lehet megkövezni, én sem szoktam megsértődni ha egy vendégem erre hivatkozik.


Meg ha rántott hús van (de haragszom erre az olajos bigyóra)akkor a "nem szeretem" verzió lép érvénybe,, vagy ha nincs alternatíva, akkor kicsit eszem, de sok körettel. A desszertet meg nem muszáj elfogadni. :))

11. andi6020 (válaszként erre: 9. - F8db0709b8)
2010. jan. 23. 18:32

:-))

Bocsi! Én hülye, most nézem, hogy direkt írtad, hogy nem étterembe! Lehet, szemüveg kellenen nekem is

2010. jan. 23. 18:01

Nem verem nagy dobra,hogy fogyizok.

Mindenből egy picit ennék..

Nem bántanám meg a házigazdát, aki egésznap főzött.

9. f8db0709b8 (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2010. jan. 23. 17:22
Ha vendégségbe megyek,nem mondhatom meg hogy mit főzzenek.
2010. jan. 23. 17:19
Roston sült hús, salátával, desszert nélkül. Tuti benne maradsz a megengedett kalóriamennyiségben, és a hangulatot sem rombolod. Még jót is fog tenni, egy kis bűnözés nélküli kiruccanás, és a diétában is simán belefér.
2010. jan. 23. 17:15
Én megmondom,hogy diétázom.Ennyi.De,ha frankón betartod a diétád,és pláne,ha még csak az elején vagy,akkor hetente egyszer félreehetsz!
2010. jan. 23. 17:14

Mindenből egy picit, édességből is..


nagyon bántó ha valaki semmit nem eszik..


másnaptól folytatod a szigort..hidd el, nem fogsz kilókat hízni!

2010. jan. 23. 17:14
odafigyelsz a reggelinél és a vacsinál, már csak nagyon alacsony kalóriatartalmúakat egyél, és ebédre meg mértékkel, ennyi az egész :))
2010. jan. 23. 17:14

Én úgy csinálnám, hogy a főételből mondjuk a hús oké, köret kevés, vagy köret helyett savanyúság...

vagy zöldségek a krumpli és a rizs helyett...


szerintem nem egy étkezésen múlik a diéta sikere.Úgyhogy ne aggódj!

2010. jan. 23. 17:09
eszek otthon és a vendégségbe keveset,hogy ne sértsek meg senkit.
2010. jan. 23. 17:09

Konkrétan arra gondolok, hogyan tudom a kalóriaadagot tartani?

Hiszen nem tudom, hogy a rántotthús mennyi olajban sült, a krümplipürében mennyi a vaj, tej...

Te hogy csinálod?

2010. jan. 23. 17:08
Diétázol, de ebédmeghívást kaptál! (nem étterembe) Hogyan oldod meg az evészetet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook