Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lelopott plomba a villanyóránkról! Fellebbezni van értelme? fórum

Lelopott plomba a villanyóránkról! Fellebbezni van értelme? (tudásbázis kérdés)


1 2
56. bc8bec3b9b (válaszként erre: 53. - Herkulestattoo)
2011. aug. 10. 13:56
Szerintem a fogyasztást fogják megfizettetni,a blombáért nem fogsz elismerést kapni,biztosan morogni fognak,egyébként elég lesz a visszakötést is kifizetned.Annyira változó,hogy melyik szolgáltató,hogy áll a problémához.Nekem is volt elmaradásom,árultam a lakásomat,és nem kötötték ki,három hónap után sem.
55. 5e1b581a2e (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2011. aug. 10. 09:51

Tudok valakit,aki szintén hosszú ideje harcolja a harcát.Jelenleg ott tart,hogy egész egyszerűen feljtelentést tett a rendőrségen a szolgáltató ellen!Nem vagy egyedül.Az illető most hasonló embereket keres.Ha érdekel,dobj egy privit.


(gyűlölöm,ha a nyúl viszi a puskát,főleg ha a vadász még károg is,hogy le akarja lőni!)

54. rika (válaszként erre: 53. - Herkulestattoo)
2011. aug. 9. 10:04

Szia!

Ez tényleg hülyeség volt.

Büntetést fogsz kapni. Minél kevesebb ideig lopod a gázt annál kevesebb lesz a büntetésed.

Remélem már megoldódott a gondod.

2011. ápr. 5. 18:23
sziasztok egy baromságot csináltam de sajna szopatnak hiába akartam kifizetni az elmaradásom.kikapcsolták de én bekattantam és levágtam a blombát és egy fekete kábel volt kihuzva annyi és én ezt szépen visszaduktam és azzal megy az áram.annyi van hogy a fökapcsolot mindig lekapcsolom és nem használom csak este mikor már müsorrk vannak a nethez és egyépként egész nap épjszaka levan a fökapcsolo kapcsolva hogy ne lopjam az áramot azért annyira.minnél gyorsabban helyrehozom és kifizetem egybe amit rámsoznak de ha visszakapcs akkor ugyis bukta.mit kapok én ezért ki tudja ennyit szeretnék tudi. valaki erröl valamit???elöre is köszi!!
2011. febr. 3. 07:59
ja ez az egész eljárás egy hónap alatt lezajlott
2011. febr. 3. 07:58
leírom mi hogy jártunk. kb. 1héten belül kijöttek újra, jegyzőkönyvet vettek fel aláírtuk hogy nincs hozzá közünk. elvitték a régi órát bevizsgálták nem találtak semmit. 2x kellett a démászhoz bemenni ez miatt, a végeredmény bár nem fogyasztott többet az óra 112ezer büntetést fizessünk, kértünk részletfizetést, havi 9ezer forintonként fizetjük lassan letelik. a lényeg hogy együtt kell velük működni
2011. febr. 3. 07:46

Most én is sorakozom a megdöbbent társaimhoz!:(

Tegnap jöttek lecserélni a villanyórát, de nem tették meg, mert a záró fedélről hiányzott a plomba!i minden hónapban leolvassuk, neten beírom, és a szolgáltatótól, évente 2 x olvassák le! Mi az biztos, nem figyeltük, de Ők, hogy nem vették eddig észre?

Az óra szintén kinn van a folyosón, és közben a kábelszolgáltatók, meg ki tudja, kik nem dolgoztak benne. Onnan van, bevezetve, minden kábel.

Hagytak egy jegyzőkönyvet, amin feltüntették az észrevételüket, és távozta, mert, ha Ők cserélik le, - mint alvállalkozók – úgy Őket büntetik meg a hiányzó plomba miatt.

Fogalmam sincs, mikor fognak kijönni, és ennek, mi lesz a következménye?

Ami még hab a tortán, az idegtől nem látunk, és mennünk kellene, a beteg unokánkhoz, akik 130 km-re vannak otthonunktól. Sajnos, kihúzni sem merem a lábam, jobb szembesülni, de azonnal!

Akinek van tippje, hogy bemenjünk e a szolgáltatónkhoz, vagy üljünk, várjunk?

2010. márc. 10. 05:56
nna akkor én se számíthatok sok jóra
48. f8db0709b8 (válaszként erre: 47. - Jozsi.38)
2010. márc. 9. 18:07
Jól gondolod!:(
47. jozsi.38 (válaszként erre: 46. - F8db0709b8)
2010. márc. 9. 15:49
a 100ezret nektek kellet kifizetni jól gondolom?
46. f8db0709b8 (válaszként erre: 45. - Jozsi.38)
2010. márc. 8. 11:25
Bennünket megbüntettek 35ezerre,pedig mi nem nyúltunk hozzá az órához,plusz még fizetni kellett sokat.Kb 100ezerbe került az hogy valaki hozzányúlt.Feljelentés megvolt,azóta havonta jönnek meózni az órát minden okés e.
2010. márc. 8. 07:22
ez engem is érdekel, mert nálunk lecserélték az órát és jegyzőkönyvet vettek fel mert szerintük rongálták a plombákat. mi nem nyúltunk hozzá + valami matricát kerestek rajta, ami soha nem is volt. elvitték szegedre vizsgálják mi is várjuk a fejleményeket
44. zlota
2010. márc. 3. 22:05

Sziasztok!


Nekem is hiányzik a plomba a villanyorámról!

Megmondom öszintén sztem nekem már évek óta nincsen rajta, de csak most döbbentem rá!Egy külső óraszekrényben van az óra (műanyag szekrény) Régebben ez kint volt az oszlopon, most 2 éve már bent van a kerítésen belül.

Ma néztem -mert írni szoktam- hogy 2 helyen lenne plomba rajta, de az alsó részen csak a "gyári" plombadrót van összepödörve.A felső rajta van a plomba!Most mit tegyek?Azt hittem, hogy alul nem kötelező, csak most néztem a szomszédokén mindehol van!

Most akkor jelentsem be?Mennyibe fog ez kerülni?Tegyek rá egyet én? Mert ezen az a régi fajta van ami olómszerű.Ilyent ha lehetne szerezni- használtan- akkor vajon mennyire tünne fel, mármint mikor jár nagyobb büntetés ha megprobálom pótolni és megvizsgálják és gond van, vagyha nincsen rajta az egyik???

Egyszerűen hihetetlen, hogy hogyan nincsen rajta ÁÁÁÁ most meg én izgulhatok!Tuti megbüntetnek majd... :(

2010. jan. 25. 10:39

Ez azért nem semmi...

kiváncsian várom a fejleményeket, majd írd meg mi lett a vége

2010. jan. 25. 09:53

Na kiderült közben,hogy csináltak fotot,csak nem mutatták meg,És az,is hogy mikor a panelprogi keretében csinálták a folyosót,a mi villanyóránkra dugták rá a dolgokat igy azt is mi fizettük ki,valószínű ök szedték le a plombát,igy ismeretlen tettes ellen feljelentést tettünk,remélem sikerrel járunk!

És azért jöttek ki,mert valaki jelentette,hogy valami nincs rendben,illetve a fogyasztásunk az illetéktelen használat után jelentősen csökkent,vajon miért?Ha valami kiderül még írok!

2010. jan. 24. 11:52
2 db van rajta,egy szürke és egy piros,azon valami pecsét van vagy mi.
40. f8db0709b8 (válaszként erre: 39. - Monstro)
2010. jan. 24. 11:50
Kicsit vársz,kimegyek én is és megszámolom!
2010. jan. 24. 11:49
Akkor is legalább 2 plombának kellene rajta lennie:) De írjatok mindenképpen levelet.
2010. jan. 24. 11:40
2 fázisú,legalábbis párom szerint:)
37. f8db0709b8 (válaszként erre: 35. - Monstro)
2010. jan. 23. 17:08

ÉMÁSZ

azt a plombát rakták rá,ami kiszurja az ember szemét ha ránéz-.pont az óra elején van.

36. f8db0709b8 (válaszként erre: 32. - Monstro)
2010. jan. 23. 17:06

Na akkor párom másfél óra múlva ér haza melóból,majd megkérem számolja meg és megirom.

Egyébként van jelentősége?Ha valaki kitolásból csinálta ezt,biztos tudta mit csinál..

2010. jan. 23. 17:06
Érdekes dolgok vannak mostanság... az én szerelőim annó egy hiányzó plombáért nem vettek fel jkv-t de én már fél éve nem dolgozom. Bár kötve hiszem hogy ekkorát változott volna ahelyzet. Ki az áramszolgáltatótok?
2010. jan. 23. 17:04
Egy hiányzó plombáért vették fel a jkv-t???? Úgy bele sem lehet nyúlni az órába...
2010. jan. 23. 17:04
Elhiszem, hogy nem vagy magadnál. Fura emberek vannak mostanában. Voltunk már olyan helyen is, hogy lakatlan ház kertjéből ellopták a gázórát.
2010. jan. 23. 17:03
Egy villanyórán kettő vagy több plomba van, attól függöen hogy egy vagy három fázisú az óra
31. f8db0709b8 (válaszként erre: 30. - Monstro)
2010. jan. 23. 17:02
Milyen összes?1 db-ot raktak rá ahogy apóssal néztük.
2010. jan. 23. 17:01
Már csk egy kérdésem lenne az összes plomba hiányzott róla?
2010. jan. 23. 17:01
Sztemis írjátok meg nyugodtan vesziteni valótok nincs.
28. f8db0709b8 (válaszként erre: 27. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 23. 16:57
Köszönöm,de valahogy még mindig nem vagyok magamnál.
2010. jan. 23. 16:56
Azt mondja a párom, hogy 30-50 ezer között van egy plomba ára, de nem számlázhatja csak úgy ki, mindenképp írjátok meg a fellebbezést.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook