Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! fórum

Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

2010. jan. 23. 16:51

Nagyon jó volt a cikk Nono, mintha marketinges lennél..vagy mi :O)

Biztos vagyok benne, hogy most sokan tették le a hétvégi nasit a kezükből és határozták el magukat Miattad!

Tényleg hatalmas erőt adsz sokaknak, többek között nekem is!!!!

Gratula, pusza!

2010. jan. 23. 16:47
Én is gratulálok, nagyon jó a cikk, és nagyon követendő példa, és csodálatos motíváció!
2010. jan. 23. 16:42

Ez egy nagyon jó cikk volt.

Szerintem aki eddig még hitt a csodákban, az végre az eszéhez kapott és talán most tudomásul veszi, hogy hogyan működnek ezek a dolgok:)

Gratulálok Neked.

2010. jan. 23. 16:42

Drága Barátnőm gratulálok, fantasztikus cikket írtál, és gratulálok a csodálatos eredményedhez, én tudom mi áll mögötte, bár nem elejétől, de együtt nyomtuk, és bár én "csak" 10 kg-t fogytam (ennyi fölöslegem volt) ugyanolyan sikernek élem meg, és BOLDOG vagyok, hogy belevágtam, és hittem benne, és KÖSZÖNÖM, mert ha Te nem vagy és a naplód, még mindig csak sajnálnám magamat, hogy már nincs mit fölvennem, nincs kedvem menni sehová...

Egy a lényeg Nonó, Te egy fantasztikus nő vagy, és fantaszikus barát, és köszönök mindent Neked :)

2010. jan. 23. 16:39

Szia, Noémi!


Nagyon jó a cikk! :-) Igaz sokszor megtettem, de ezuton is gratulálok ezért a szép eredményért! Biztosan sokan követik a példád, hisz látják, igenis meg lehet csinálni! :-)))


Puszi Neked, és persze Amának is! :-)

2010. jan. 23. 16:39
Nono én is csak azt tudom mondani,hogy minden igaz amit írtál. Példa vagy mert te megcsináltad és így mindenki láthatja,hogy meg lehet csinálni. Nem hitegetsz senkit kell a kitartás az akarat és a mozgás! Nagyon Gratulálok Neked!
2010. jan. 23. 16:33
Gratulálok Nonó és sok sikert azoknak akik beállnak utánad a sorba, mert ezután a cikk után biztos hogy lesznek jó páran!:-)
2010. jan. 23. 16:32

Drága Nono! :)


Mi is lenne itt Nélküled a Hoxán...!!! :)

Te sem hitted volna,akkor mikor elkezdted,h januárban megírod sikertörténetedet és ezzel mennyi ember életét változtatod meg...

Rengeteg emberben indítottad és indítod el a küzdelmet,és olyan lelkesedést,örömet adsz,amit nem mindenki képes adni!

Te egy Különleges,Szeretetre méltó,Kedves Ember vagy!!!

Maradj Mindig Ilyen!

Ilyennek SZERETÜNK!!! :)

2010. jan. 23. 16:14

Sziasztok!

Sokszor álltam neki, de feladtam. Január 18-án komolyan kezdtem el. Először is fejben dől el. Jó, hogy megírtad ezt a cikket, nagy erőt ad, hogy ne adjam fel. És el fogom olvasni, mikor úgy érzem, hogy nincs tovább.

Nagyon köszönöm a cikkedben leírt tanácsokat, be fogom tartani! Nekem is 30 kg-tól kéne megszabadulni!

2010. jan. 23. 16:12

Nono, én is elolvastam, naggggyon jó!!!


És itt is hatalmas gratula neked!


Remélhetőleg sok-sok embernek tudsz segíteni ezzel a cikkel is, h. elinduljanak "a helyes úton" az álomalakjuk felé!:)


Cupp!:)

2010. jan. 23. 16:07

Nono én végig olvastalak, bár én követtem a fogyidat, ha nem is végig a 7 hónap alatt.


Jól beszélsz, és te vagy rá a legjobb példa, hogy le lehet fogyni, csak tényleg nagyon kell akarni!!!


Remélem sokan elolvassák a cikked, mint ahogy a naplód is sokan olvassák!!!

És észbe kapnak, hogy tényleg meglehet csinálni:)))


Gratu mégegyszer :)

2010. jan. 23. 16:05
Enyém a megtiszteltetés, h elsőként szólhatok hozzá!!! Gratulálok Nonoka elért eredményedhez és példamutatásodnak...:) szeretünk:)
2010. jan. 23. 16:03
Bizony le lehet fogyni, akár szenvedés nélkül is. Ezt nem csak én, hanem sok drága fórumos társam fogyása is bizonyítja. Mi a kalóriaszámolást választottuk, hogy leadjuk 5-10-20-30 kg feleslegünket. Azt hiszem, így 30 kg leadása után elmondhatom: a módszer jó, de mindennek az alapja a kitartás és az akarat!

Ugrás a teljes írásra: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook