Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! fórum

Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

2010. jan. 25. 14:10
ellenorzunk mi itt :D
2010. jan. 25. 14:09

aaah, akar a fene beilleszkedni a sok jocsaj koze :D

en fogyni akarok, nem BARINOZNI :D

lehet ensem fogok eljutni fitness terembe :)

101. Ageeca (válaszként erre: 97. - D9e2022b84)
2010. jan. 25. 14:05

Hmm :)


Engem mindig kinéztek az edzőtermekből!!!! A sok "jó" csaj kiközösített, holott lehet volt közöttük olyan ember, aki onnan indult mint én!


Én nem fogok járni terembe! Van itthon fekpadom, van taposóm, meg jó cangám... Csak nem tudok magamtól elindulni, nincs aki ellenőrizzen, és nekem ezek a dolgok fontosak!!!!

2010. jan. 25. 14:04
szia ringolina, csatlakozz. enis szeretnek :D csatlakozzunk egyutt :D
2010. jan. 25. 14:04
en leginkabb kcalt szamolok, de a sajat dietam is megvan, ami mar egyszer bevalt. most megint azt kezdtem el. mar nincs sok a leadando sulybol, utanna elakarok kezdeni zsirtalanitani :D
98. Ageeca (válaszként erre: 96. - Ringolina)
2010. jan. 25. 14:03
Hajrá :) Én is ma jöttem ide :)
2010. jan. 25. 14:03

megzeberedek :D (FAJ A HASAAAAM!)

huha, bicaj? enis akartam, miis mentunk volna a parommal, talan meg mindig tervezi, hogy vesz nekem, de basszus, igazi szerencsetlenseg vagyok, most meg telefont is akar venni, most kaptam tole egy iPodot, kesz vagyok ettol a csavotol, es egyszeruen nem hallgat a "parancsaimra" hogy ne vegye meg. pedig hat nem vagyunk eleresztve na! de mindegy. en most talaltam egy nagyon jo fotness termet budapesten, nagyon jo aron van, es jo sok mindent lehet csinalni. szerintem ha hazamegyek benezek oda. csak basszus, egyedul sose tudtam ilyen helyekre jarni :D

2010. jan. 25. 14:02

Sziasztok Sorstársak!


Én is szeretnék csatlakozni, el kell egy kis biztatás. :o)))

95. Ageeca (válaszként erre: 93. - D9e2022b84)
2010. jan. 25. 13:56

Még semmilyen diétát! Csak vissza fogom magam, nem eszek annyit, és majd lesz ami lesz, csak induljon be! Lassan jön a jó idő, és egy elég jó márkájú cangát kaptam! :) Ezzel már lehet menni túrázni is, és tervezzük a párommal Nyíregyháza - Tokaj útvonalat!!!! :)


Carprine Spirit

[link]

2010. jan. 25. 13:51

Hali csajok:)

Bizony lassan közösség lesznk:))


rily én ezt engedtem magamnak max, bár sok kalkulátor engedte volna a 160 ch-t is...nekem 150 ch ment a diéta...de igazad van mások vagyunk..van aki ennyi ch-től hizik...nekem az előtti napi 400 chhoz képest diétás:)))


Ageeca örölünk neked....mindent bele.))

2010. jan. 25. 13:35

ageeca, szerintem barmelyik forum befogad teged, mondjuk szerintem itt nem fog kialakulni dietas kozosseg, mondjuk jo lenne, en mar ittis itt ragadtam :D

milyen tipusu dietat csialsz?

92. Ageeca
2010. jan. 25. 13:10

Sziasztok!


Elolvastam ezt a cikket,és mintha belőlem szóltál volna! Mindenben igazad van!


Én sajna a f.gátlótól híztam meg, nah meg a mozgáshiányos életmódtól... Táncoltam régen akkor voltam 55-60 kg. Jelenleg 86 kg vagyok. Voltam már 95 kg is, meg 98 kg is, de visszafogtam magam, és lejjebb ment! Most meg a sors összehozott egy pasival, és szeretnék leadni sok sok kilót. De nem miatta... Igaz, ő miatta is egy bizonyos %-ban, de nem döntőtöbbségben, mert elfogadott így, neki így tetszem. De ugye Jobb amúgy, mint így...


Remélem összeszokunk hamar, és befogadtuk eme remek közösségbe!

Az akaraterőm nem volt elég nagy, de most úgy érzem, hogy változtatni akarok!!!!!


üdv:

Ageeca

91. ryli
2010. jan. 25. 12:26
Én mondjuk a napi 150g ch-t nőknél, soknak tartom diétába.. de hát.. ki, hogy
2010. jan. 25. 10:12

gratulálok! példaértékű cikk, és történet...ugyebár, mert veled megtörtént, mert AKARTAD! nagyon dinamikus a cikk és ettől szuper és ami fontosabb, hogy hihető!!!!! ;)


Szép napot!

2010. jan. 25. 10:07
tudod miert jo a cikk? mert tampontot ad az EGESZSEGES fogyashoz, es kapsz egy lokest: LEFOGYSZ HA MONDOM!!!!!!!nekem ez a dinamika tetszik benne nagyon :)
2010. jan. 25. 10:06

jajj, enis dietetikat akartam tanulni :D szivesen foglalkoznek ezzel, es segitenek a noknek, ferfiaknak, de leginkabb taplalkozasi zavaros fiatalok erdekelnek. de hat biztosan nem kerulnek be egy dietetikus fosuliba :) ahoz kellett volna tanulnom kozepiskolaban :( hat igen. marad az idegen forgalom :D meg a 3 nyelv, csak kezdek veluk valamit :)

sitecom, es milyen jol valasztottal :D

2010. jan. 25. 07:39

Igazad van 49,5 :))))


Sitecom...köszönöm:)))

2010. jan. 25. 07:32
tényleg meg lehet csinálni.....ez volt az első igaz cikk amit itt olvastam:))
85. a22d4e01f3 (válaszként erre: 84. - Noémi 23)
2010. jan. 24. 21:51

ha ezzel szeretnél foglalkozni, akkor ez ne tántorítson el!

az biztos, hogy igény lesz rá, (ahogy a világot elnézem...:)

szóval fiatal vagy, és tudod a szabályt:

meg lehet csinálni, de nagyon kell akarni!

:))

2010. jan. 24. 21:31
Sajnos már utána jártam...4 év főiskola és akkor lehet dietetikus....de nagyon kemény dolgokat kell hozzá tanulni:(
83. a22d4e01f3 (válaszként erre: 81. - Noémi 23)
2010. jan. 24. 21:25

:)) igaz, és milyen jó kis cikk lett!


járj utána a lehetőségeknek és vágj bele!

82. Noémi 23 (válaszként erre: 80. - D9e2022b84)
2010. jan. 24. 21:24

Tökéletesen egyet értek veled!!! Midnenben.


És bizony kell a segítség, első sorban a Férjedtől, a gyerekeidtől...nagyon fontos. Engem is nagyn sokat segített Ádus....ha Ő nem lett volna, nem tudom. Sokszor volt mélypont...nem pont kaja szempontból, de lelkileg. Kell a Férj, nagyon is...


És kell, hogy megcsináld a saját "diétád", vagy életmódod, ami neked a legtökéletesebb....ez teljesen így igaz.

81. Noémi 23 (válaszként erre: 77. - A22d4e01f3)
2010. jan. 24. 21:21

Szia drága,


anno t ekérted irjak cikket...megtettem :))) Köszönöm a kedvességedet.)) Vágyam lenne ezzel foglalkozni...de ha dietetikát tanulnék, talán azzal tudnék....de igazából az nem fedi le mindezt.


Katt köszönöm szépen neked is.))))))

2010. jan. 24. 21:09

ugyhogy csajok, mindenki magaban rendezze el ezeket a dolgokat. az oke, hogy egy cikkbol erot meritunk, de ne az legyen a bibliank, ne kovessuk szo szerint, mert ami az egyiknek jo, az a masiknak nem biztos. mindenkinek megvannak a szokasai, es mindenkinek megvan a sajat dietaja, csak megkell csinalni :)ugyhogy Nono. a te cikked az alap, erre mar csak felkell epiteni a tobbit :D

marmint remelem sok-sok embernek segit megteremteni azt az alapot amiert vegulis megirtad :)

2010. jan. 24. 21:07
Nono, nekem nincs mit megkoszonnod! :D meg igazabol senkinek. csak es kizarolag te vagy az akinek koszonetet mondhatsz :D meg mi is neked. tudod nekem is az a nagy vagyam, hogy ugy erezzem magam jol a boromben, hogy kozben nem vonok meg magamtol semmit. kulonben a parom igencsak zokon venne, ha tobbe nem pizzaznek, vagy mekiznek vele. de megbeszeltem vele, es higyjetek el, a parotok nem hatraltato ero, mert az enyem is nagyon szereti a hasat, de mondta: "oke, havi 1 max ketto meki az tokeletesen megfelel." hat erre van nekem szuksegem, hogy tamogasson o is. abszolut nagy segitseg a tamogatas, s nono a te ferjed is mennyire tamogat teged. tornazik veled, stb. ugye milyen sokat szamit? :) csak megkell vele beszelni a dolgokat, nem kozolni, hogy mostantol nincs meki, v pizza :) es a pizzat ezentul en sutom, csupa hazi dologgal, amit szamon tudok tartani ;) szoval van azert ami megkonnyiti ezeket a dolgokat :)
2010. jan. 24. 21:00

Kedves Nono!

Sokadjára is gratulálok!Cikk szuper, olyan mint te vagy!

2010. jan. 24. 20:51

gratulálok Nono!

egyrészt a megújulásodhoz,

másrészt a stílusodhoz,

a naplód, a cikked olyan, mint egy magazin :D

harmadrészt a kisugárzásodhoz és életigenlésedhez, vidámságodhoz,

jó hatással vagy az emberekre.

ha mindezt hivatásoddá tudnád tenni, sok embernek tudnál segíteni, ebben biztos vagyok.

gratulálok.

76. Noémi 23 (válaszként erre: 75. - Tari)
2010. jan. 24. 20:50

Szia Tarim:)


majd érezni fogod és akkor le is megy...:)


Csinos csaj vagy te...ki torna és nem lesz baj:))

75. tari
2010. jan. 24. 20:50

Nagyon szupi lett a cikk:)))

Én már gratuláltam párszor de most is Gratulálok!:))


Sajna Én ismerem magam, nagyon nehezen veszem rá magam a tornára arra, hogy mit eszek úgy ahogy oda figyelek, de sajna bűnözök is:(

Tudom miért nem megy a mérlegem 64kg alá, de egyenlőre nem érzem magamban a kitartást!

2010. jan. 24. 20:04

Kralik..igen nekem is az a célom, hogy legközelebb majd terhesen...és akkor is max 80-ig:)))) Köszönöm:))


Kirenta mindent bele....hajrá:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook