Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! fórum

Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
2010. febr. 4. 08:54

Sziasztok!


Csak azt szeretném mondani,hoy én 4 hóap alatt fogytam 20 kg-ot...Futottam,táncoltam,és diétáztam,igenis,szerintem kell hozáz a diéta. Csináltam léböjtkúrát 3 napig...90 napos diétát,bár nem teljesen végig...Gyümölcsdiétát 3x 5 napig... é szörnyű volt,de megérte :) Most a karácsony alatt feljött rám 5 kiló,nekiállok újra diétázni,és mozogni valamit,valószínűleg ugrókötelezni...egyébként,mindenkinek ajánlom,sok izmot mozgat meg,és ha nem szereted a hideget, latyakot,futást,és olcsó sportot akar űzni,akkor ez a legjobb, amit tehetsz...! :) Szóval,mindenkinek azt ajánlom,télen ugrókötelezzen ;) ÉS sok sikert a fogyáshoz mindenkinek! :)

2010. febr. 3. 20:02

Hali:)


Dlolly nagyon ügyes vagy.....nem kell egyből sokat, fontos a fokozatosság...hajrá::)


Ma én sem mozogtam...kell a pihi is... V_H_K végig nyomtam....majd holnaptól újra.


Szép álmokat:)

251. ff36256613 (válaszként erre: 250. - Dolly001)
2010. febr. 3. 18:54

Sziasztok!

A kevés sport is jobb, mint a semmi...

Én speciel ma semmit nem csináltam:(

Na, jó, gyalogoltam vagy 5 km-t...

2010. febr. 3. 18:39

Sziasztok!


Képzeljétek ma 2x is futottam(na jó kocogtam:)

2x20percet

Juhééé talán nem is leszek olyan lusti:) Jó lenne

2010. febr. 2. 12:06
jaj, enis alig varom, hogy otthon csomo fle edzesre menjek :D
2010. febr. 2. 10:37

Szép....

Ma megyek cardióra...halál izomlázam van...de nem baj:)

2010. febr. 2. 10:20
na, jol megis faztam :D
2010. febr. 1. 21:17

Ama szuper van köszönöm:))))


Nagyon ügyi vagy kocogás ügyben:))))


puszika

2010. febr. 1. 20:21

huu, csajok, most jottem meg egy feloras intenzivnek mondhato kocogasbol, annnnnyira jol ezett :D:D

valtogattam a sima kocogast, meg a printet, aztan kis seta, pihi keppen, de osszessegeben jol teljesitettem, megizzadtam mnt a fene :) NAGGYON JOL ESETT! :)

en sem szeretek amugy futni, de most regota sportoltam mar intenziven, szoval jol esik :)

mindenkinek jo, kellemes dietas napokat kivanok!!! :)

puszika :)

nono, hogy van a babucid? :)

es a tobbiek? :)

2010. febr. 1. 11:12

Hali,


Én ugy utálo futni....de a legjobb sport a világon, vagyis a leghatásosabb az tuti...:)

2010. febr. 1. 09:36

jo amugy a futas, megbeszeltem a parommal is, hogy eztenkent eljar velem, o majd teker mellettem :) az neki is legalabb annyira egeszseges lesz, minimum egy fel orat estenkent a friss levegon tekerni :)

elegge egeszsegtelenul el a draga, de majd en lathatatlanul megsegitem ezen a teren :) elvegre is kifoz ha nem en? :P pl a palacsinta a kedvence, lattam, hogy a palacsinta a magas GI indexbe tartozik, neha kap egy kis dietas palacsintat is :) mar a receptem is megvan :) es BENNE VAGYOK AZ UTOLSO HONAPBAN! ne tudjatok meg tegnap mennyire rahangoltam magam a dietara :)

mostmeg a meregteleniteshez is lenne kedvem. :D

2010. febr. 1. 09:34

Ageeca, koszi szepen, en igazabol nem futottam sokan, enis pihizgettem kozben, aztan tul hamar besotetedett, es egy jo otpercet szinte lesprinteltem, mert feltem na! :) tudvan, hogy nemreg a kozeli parkban oltek meg valakit, hirtelen nagyon futhatnekom tamadt :)

de igazabol nagyon jol esett, csak a hasamba ne allt volna bele a gorcs. mondjuk azt mar a legelejen ereztem, hogy tul keves ideje ettem, de hazafele annyira azert nem fajt! ;)

241. Ageeca (válaszként erre: 239. - D9e2022b84)
2010. jan. 31. 23:46

Én sokat futottam régen, és nem az a lényeg hogy hány percet futsz, hanem azt hogy mennyit adsz bele!



De egy tanácsom van, ha megfogadjátok, ha nem, leírom akkor is :)


Lazán fussatok!!!!!

Ne görcsölve, hogy most mennyi távot fuss le! A kezeidet is lazán tartsd, nyugodtan kocogj először.

Lazán, görcsök nélkül fussatok! Cél mindig kicsi táv legyen. És ha az megvan, akkor álljatok le 1 percre gyenge sétára, és dicsérjétek magatokat, hogy okés, megvagyok ezzel a távval is!!!!

Következőre ugyanígy!


Ne 1 éjszaka akarjatok maratont futni! Mert akkor a futástól tuti elmegy a kedvetek!!!!


Én is fogok futni, csak legyen + fok!


Nah vau off :)


Puszika

2010. jan. 31. 16:39
Ugy hogy a futás biza ilyen hasznos...csak én nem utálnám ennyire:(((
2010. jan. 31. 15:35
istenkem... tegnap vegulis futottam max 20 percet, es ma mindenemben erzem az izomlazat. most hogy van ez?? :D
2010. jan. 31. 14:58

Igen nagyon jó pofa...de lehet ám h csak én vagyok ilyen marha béna.))


Ugye milyen jópofa...:)) Imádom, már alig várom:)))


puszi

237. dolly001 (válaszként erre: 236. - Noémi 23)
2010. jan. 31. 14:53

Szia!

Gondoltam, hogy nem egyszerű megállni a kangoo cipőben de azt nem, hogy ennyire:)

Megnéztem a youtube-on pár dance fitness videót....TÖK JÓ!! Nagyon tetszik, hogy nem a hagyományos unalmas 10x50lábemelés...stb..

Táncold ki magad alaposan:)

2010. jan. 31. 10:44

Szia dolly,


Én is csak este megyek cardióra:)) Ezt ez a srác találta ki az un cardio dance...nála táncolnak a gyerekeink (nekem keri lányom) és a szülöknek tartja...nagyon jó szamba, jive..stb. közben mint a gumi macik ugrálunk:)


Sztem nem félj elmenni..először én sem bírtam végig...érthető..de majd belejössz, ha kipórbálnád menj el.


kangoo én végig nevtettem m mire sik megállnom a "cipőben" vége lett az órának...ennek már 5 éve:)) de vicces volt.))

2010. jan. 31. 10:25

Sziasztok!

Hú visszaolvastam.... ez igen futás cardio dance

Elismerésem.Én meg most mászok ki az ágyból mert szinte egész éjjel nem aludtam:(

de ma én is meglátogatom a futópadot.

Cardio dance?! Tök jó lehet! Vajon dvd-n is be lehet szerezni.

Azért nem merek elmenni olyan helyre ahol csoportos aerobic...stb van, mert eleinte félek 5perctől kipurcannék...égő lenne. Pedig a kangoo nagyon tetszik.

További mozgós napot mindenkinek!:)

2010. jan. 31. 09:20

Hali csajok:)


Szép vasárnapot nektek:)))


ma megyek cardió dance-re már várom nagyon:))


puszi

2010. jan. 30. 20:48

koszi! :D:D szoval tunder vagyok :D jaja, eleg hulyen kezdtem neki :)

neked is! :)

2010. jan. 30. 20:42

Büszke vagyok rád, h futni mész...erre te butus képes vagy majdnem teli hassal futni indulni..


azért írtam h tündér vagy..mert ha vm butaságot csinálok Ádus mindig ezt mondja nekem:))


szép álmokat:))

2010. jan. 30. 20:36
na merthogy? :D
2010. jan. 30. 19:55
:)) Andi te egy Tündér vagy.)))
2010. jan. 30. 19:02

hat mostmar enis LOL

kimentem, de talan tul keves idovel az utolso kaja utan... olyan hasgorcsom lett, hogy nemigaz... azota sem birok egyenesen jarni :D:D

2010. jan. 30. 18:39

Szia tundek:)


Köszönöm szépen:)


Andi le a kalappal, utálok futni:(((

227. tundek
2010. jan. 30. 17:58
Sziasztok Noémi nagy nagy grat neked a cikked is fantasztikus és az is amit elértél
2010. jan. 30. 14:33

jajj, hallottam otthon mekkora ho van, itt hetagra sut a nap! :)

de ma ugydontottem meg vilagosban kimegyek futni egy minimum fel roara :D

hianyzik a sport :)

2010. jan. 30. 13:55

Andim nem érlek utol tuti..mert én 65 alá nem szeretnék menni:)) az már kevés lenne nekem....:)


Tumpika meglesz a cél:))


Andi majd itthon ráerősítesz a mozgásra:)) Én már alig várom h megvegyük a step padot.))))


Ma nem tornázok...pakolunk, Ádus még havat lapátol...holnap meg cardió dancre megyek:)

224. Tumpika (válaszként erre: 218. - D9e2022b84)
2010. jan. 30. 13:29

Köszi, remélem hetek múlva további kilókról számolhatok be.

Te mennyiről kezdtél?

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook