Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! fórum

Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2010. febr. 11. 20:03

Hali csajok:)


Andika remélem megtalálod amit keresel a neten...szuper sport...én karatéztam imádtam:))


Dolly nagyon ügyes voltál ma is:))


Kritina gratulálok neked, a lényeg h sikerült, midnenkinek más válik be de alényeg a vége:)) és az nekem szépen sikerült:))


puszika

2010. febr. 11. 19:09
hmm. sajna meg nem... pedig akarok valami kuzdosportot csinalni, a kick box vonz a legjobban. megjobban beleasom magam a temaba :)
311. dolly001 (válaszként erre: 309. - D9e2022b84)
2010. febr. 11. 18:59

Szia Andi! A mai kickboxomból inkább kocogás lett 25perc, de ettől is jól megizzadtam:)


Na találtál valami jó helyet a neten?

310. antica
2010. febr. 11. 12:56

Sziasztok!Koszonom szepen a segitseget,aranyosak vagytok.Karajrol van szo,lemernem en ha lenne merlegem :),de jovo hetem mar lesz ha haza megyek.a hust pedig ajandekba kaptam igy naggyabol meg azt sem tudom megsaccolni,hogy hany kg.lehet.

Szep napot mindenkinek!!

2010. febr. 11. 12:42

kick box? jajj, eszembe jutattad mit akartam ma megnezni a neten! :) keresni valami jo kis termet :D szerintetek van ahol kickbox edzesek vannak? megis nezem :)

kuzdosportot minidg kaartam tanulni, most utanna nezek :)

2010. febr. 11. 12:39

Bizony fontos a fokozatosság.)))))


Örülök h boldog vagy:)))

307. dolly001 (válaszként erre: 306. - Noémi 23)
2010. febr. 11. 11:46

Klassz volt, bár régen nem azt csináltam amiben gyerekek vannak, csak nem akarom úgy kezdeni, hogy egyből elvegye a kedvem, inkább fokozatosan. (ezt is itt tanultam:)

fáj az egész hátam, sztem csak izomláz, de jó érzés, mert tudom, hogy nem a lustaságtól fáj:)

Jaj tényleg olyan jóóó:)

2010. febr. 11. 11:37

Szuper vagy...és tetszett????


Azért ne fájjon....mert ha a vállad fáj akkor lehet meghuztad....inkább az izom fájjon:)))

2010. febr. 11. 11:37
Képzeljétek! Tegnap csináltam kickboxot, igaz csak a juniort, de úgy fáj a vállam:) ami jó, mert akkor valószínű használt:)
2010. febr. 11. 11:35
1 Evk oliva olaj pedig 70 kcal...
2010. febr. 11. 11:34

szia!

sertéscomb, karaj, 10 dkg: 159 kcal

ch. 0,4

olaj: 1 evőkanál: 90 kcal (állítólag!)


Tessék lemérni a húst, és úgy számolni:)

2010. febr. 11. 11:32
husban "sok" a kcal, de minimális a ch ez fontos!!!
2010. febr. 11. 11:32

Karaj? vagy tarja...

mekkora szelet?

mennyi olajban??


sajnos ezek fontos dolgok, 20-25 dkg hus, ami karaj, vagyis sovány és olis olajban szoktam és vizben párolni abban van olyan 250 kcal...de lehet h 300..

300. antica
2010. febr. 11. 11:31
Koszonom elore is a segitseget!!
299. antica
2010. febr. 11. 11:26
sziasztok!Nem tudja valaki nekem megmondani kb.3 szelet sovany disznohusban ami csak olajban van kisutve hany kcal van es mennyi szenhidrat?Koszi elore
2010. febr. 11. 11:22

Így van...ez nem nagyképűség, igenis büszkének kell lenned, és hinni, akarni, csak így lehet.))


pusza

2010. febr. 11. 09:24
de aki egyaltalan elkezdi, es nem csak sajnaltatja magat, az mar buszke lehet magara, szoval itt szinte mindannyian! :)
2010. febr. 11. 09:23

nahat enis ezt akarom, ha elertem a sulyomat, akkor a dietat abbahagyni, csak egeszsegesnek maradni, odafigyelni, igy a kesobbi gondokat is megelozom, a sportot pedig folytatni meg nagggyon sokaig :)

hidd el, ha sikerul lefogynom magamra is buszke leszek :) bar mar igyis ugyes vagyok! :D

295. Noémi 23 (válaszként erre: 294. - D9e2022b84)
2010. febr. 10. 21:31

Így van drága Andi:))) Ez a lényeg.


Én is már nem diétázom, de a mozgás boldoggá tesz és ez a fontos...és így ugy érzem tartani is fogom tudni:)


Tündérek vagytok... ez a példakép dolog.. nagyon nagyon édesek vagytok. De ti magatok vagytok saját magatok példaképei:))


pusszancs

2010. febr. 10. 20:54
dolly, enis ugy kezdtem, hogy nono a peldakep, tudjatok milyen furcsa volt csak ugy beszelgetni veled nono utanna, miutan a naplodbol eltem egy ideje?? :D de Te tudod megmutatni, hogy ez nem peldakep dolgo, nem lehetetlen, nem sztarolni valo dolog, hanem mindenki sajat maga miatt kuzdjon, es sajat maga tud harcolni azert amit elakar erni. ez igen fontos :) es menni fog am, mar nincs sok nekem se. :) enis sokfelet kiakarok probalni, pl a kick boxot is kifogom probalni majd, aztan egy ido utan leakarok allni, max egy-ketto mellett, amit majd jo hosszu ideig, egesz eletemben akar csinalhatom, amit szeretek, elvezek, bele tudom szoni a mindennapokba. nekem ez fontos miutan elertem az alom sulyt :)
293. Noémi 23 (válaszként erre: 292. - Dolly001)
2010. febr. 10. 20:09

Menni is fog....simán hordani fogod őket, ebben biztos vagyok:))


Bizony arra én is figyeltem...mert féltem nehogy fájjanak, főleg amikor még volt rajtam több kg felesleg.


Bizony végig kell menni az uton...de neked nem is olyna hosszu ez az út drága, neked ez az 5 kg 1,5 hónap:))) Hidd el lehetséges:))


Na ma du és most is tornáztam..el is fáradtam:)))

292. dolly001 (válaszként erre: 290. - Noémi 23)
2010. febr. 10. 19:28

Na én pl nemrég jöttem rá hogy a guggolásokat nem is jól csináltam és azért fájt a térdem. Azért fejlődök én csak lassan :)) És remélem idén nyáron újra hordhatom a tavaly előtti gatyóimat:)


Na most tényleg nem puncsolni akarok, de nekem Te vagy a példaképem! Ha Neked ment, akkor nekemis meg kell küzdenem a nyavalyás 5 kg-mal:(

2010. febr. 10. 19:18

Édesapukám mindig azt mondja:

"Mindig olyan magasra tedd a képzeletbeli mércédet, amit már nehezebben tudsz megugrani...és ahogy sikerül, rögtön emelj rajta. Soha nem toporogj egy szinten, mindig többet akarj és érd is el"!


Na kitől tanultam az optimizmust és a kitartást??? Anyuci a másik fele...

290. Noémi 23 (válaszként erre: 289. - Dolly001)
2010. febr. 10. 19:16

Igen, én is végig küzdöttem. Ezért próbálok soha nem tanácsot adni, hanem az élményemet leírni.


A naplóban is mindig írtam amikortól már ment láb sullyal, meg már kötéllel..én a RR 2008 coombot talajon csináltam 3 hónapig, se step, se lábsuly...és még ugy is nehezen ment...kitörések...áááá két oldalt két szét...meghaltam...de megcsináltam, végig nyomtam és nem éreztem ezzel kevesebb lennék...


Nem nagyképüség...de igenis most lábsullyal csinálom és nem kapaszkodok...igenis végig kell járni a szinteket, nem szabad feladni, és igenis büszkének kell lenned magadra midnen torna végén h megcsináltad, amennyire csak tudtad:)))

289. dolly001 (válaszként erre: 287. - Noémi 23)
2010. febr. 10. 15:58

Igen megvan a Norbi kickbox, kb 3hónapja vettem 3dvd volt egyben, vag kettő már nem is tudom, ducikak való és gyerekeknek....de lehet rosszul emlékszek:(....sajna a lustaság legyőzött és most porosodik a dvd, de leporolom és lehet ma inkább azt csinálom.

Én meg már azt hittem én vagyok gyenge és lusta...Az a legnagyobb bajom, hogy egyből azonnal akarok eredményt:( pedig tudom, hogy ehhez nagy türelem kell és kitartás. Az pedig tényleg csak rajtam múlik.

Sokat olvasom a naplód és nekem komolyan sokat segít kitartás terén, látván azt, hogy Neked sem 2nap alatt a semmitől mentek le a kg-ok! Jól jönnek az elkeseredett pillanatokban a lelkesítő szavak és a sikersztorik:)

288. Noémi 23 (válaszként erre: 286. - Dolly001)
2010. febr. 10. 15:47
És a box igazad van nagyon jó szálkásító..mikor anno karatéztam...szép feszes volt a bőröm....tényleg nagyon jó sport...
2010. febr. 10. 15:47

Hali csajok:))


Andi meg is leszel te nyárra, ez tuti:)


Dolly, pikk pakk??? Ne viccelj 8 hónap eleinte heti 3 most heti 5 edzéssel jutottam el végre oda, h le tudok nyomi végig egyRékát.....de a popsi résznál még megállok!!! Sok idő....légy türelemmel:)))


Igazad van mindnekinek más jön be..és a Norbi Kickbox pobáltad....mert az nagyon jó...:)))


Én is járok a cardió dancera...de biztos már ott mint itthon..de nekem ne volt akkora feeling ez a zumba...


Nekem a Réka a N1 :)))

2010. febr. 10. 15:37

Sziasztok!


Sztem érdemes sokféle tornát mozgást kipróbálni, mert mindenkinek más jön be. Van aki a jógára esküszik.. sztem 3perc után abbahagynám. Állítólag a box marha jó zsírégető...hmm jól jönne egy box zsák kesztyűvel. Feszültséglevezetőnek sem lenne utolsó:)

Tegnap hullahoppoztam 15percet,(nemtudom mennyi értelme van..)

ma is kellene és mellé kocogás 35perc.... ma nagyon nincs hangulatom hozzá de muszáj:(

Nagyon tetszenek a táncos mozgások amiket írtatok. Lehet beszerzek egy dvd-t. A youtube-on már láttam egy videót róla...:)

Sajna ami a súlyomat illeti még semmi válozás:( de, mintha a bőröm nem lenne olyan löttyedt, de messze még a cél:(


Ámulok, hogy tudjátok így pik-pak lenyomni a RR edzéseket. Noémi ÚÚÚÚtálok hasazni, pedig annyira kellene:( a formás popsinál már csak az izmos has szebb. Hogy bírjátok???!!

2010. febr. 10. 13:33
en nemtom miaz... :S
2010. febr. 10. 13:19

Sziazstok!

ismeri valaki a Sinkó Andrea 3 in 1-et?

Használja valaki, milyen?

Mert én kaptam,és nem tudom érdemes-e vele kezdeni...

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook