Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! fórum

Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
373. lustiszundi (válaszként erre: 372. - Sareszka)
2010. márc. 3. 20:29
Van egy eredetileg szívbetegek fogyókúrázásához kialakított étkezési módszer, amivel egy folyamatos fogyás és jó közérzet alakul ki. Egy klinika foglalkozik vele személyre szabottan, persze méregdrágán. Az pár éve részt vettem a programjukban és 12 kg-ot fogytam, amit azóta is tartok 5 étkezési szabály betartásával. Egyébként mindent ehetek. A szabályok: Csak háromszor étkezünk egy nap. Minden étkezés között legalább 5 óra teljen el. Vacsorára soha ne egyél gyümölcsöt. Mindent megehetsz, de csak étkezési időben. Két liter víz naponta. Ez a súlyfenntartó táplálkozás. A diétás időszak is nagyon könnyű volt. Tudom, hogy minden ismert fogyókúrás guru sokszori kevés étkezést javasol, itt azonban ezek az orvosok ezt kifejezetten tiltják. Nekem azt mondták, hogy a magyaroknak, különösen a nőknek nagyon lassú az anyagcseréjük, így az étkezés után kb. 3 órát igényel az emésztés, majd két órát zsírt éget a szervezet, de amennyiben ismét eszem, soha nincs zsírégetés - kivéve a torna - de ennyit nem lehet tornázni. Így javasolják az 5 órát. Nekem bejött.
2010. márc. 3. 14:22

Sziasztok

Naszóval szerintem nem lesz 6-7 kg minusz a 2 hetes diéta végére mint azt írják. (szerintem) Lehet, hogy a futás segít leginkább.Bár most fáj a kicsi szívem mert a régi futócipőmet nyugdíjba kellett küldeni az új meg nem lett jó, (mehetek méretet cserélni). Bár azért a sziluettemen lehet látni a változást, még ha a mérleg nem is mutat olyan sokat.

Csak azzal vagyok bajba ,hogy a diéta végeztével mi legyen,hogyan étkezzek tovább. Az updatén és a kalóriaszámolóson gondolkozom. Szívesen várok véleményeket tapasztalatokat. Köszi

371. lufika0406 (válaszként erre: 370. - Anci82)
2010. márc. 3. 10:08
Szia! Én is 2 napja írom, hogy mit eszek, és számolgatom a kalóriákat. Szintén a cikk hatására jött az elhatározás. Most már én is megnézem, hogy mit eszek és mennyit, és a csokikat is megfordítom, és először megnézem a csomagolásán, hogy hány kalóriát tartalmaz. Hihetetlen, hogy egy kis szelet csoki is legalább 100 kalóriát tartalmaz, de ez csak az alsó határ. Te tornázol valamit? Hány kilótól szeretnél megszabadulni?
370. anci82
2010. márc. 2. 14:18

Sziasztok!


Noémi hatására belekezdtem az eddig számomra annyira macerásnak tűnő kalóriaszámlálgatásba. Bár csak két napja, mégis megdöbbentő, mennyire egyszerű, és nem is vagyok éhes. Pszichésen is hat, hogy le van írva, miket ettem. Amíg nassoltam, nem is tudtam hány felesleges kalóriát tömtem magamba.

Köszönöm a cikket, ott lóg kinyomtatva a hűtőn hogyha elfelejteném, mi is a célom!

2010. márc. 1. 21:10

Sziasztok

Én 1 hete kezdtem el egy diétát, és ráálltam a futópadra is Heti 3x 1 óra kocogás, és már 2 kg lement.

2010. febr. 23. 20:34

Szia:)


Biztos igazad van, hisz a cardió edzésnél, zsírégető tornáknál is az a fontos...ebben igazad van!!

367. lustiszundi (válaszként erre: 366. - Noémi 23)
2010. febr. 23. 13:04
Tapasztaltam, hogy amíg futni jártam, szinte alig fogytam valamit. Amikor meg gyorsgyaloglásra adatam a fejem egy futópadon, 70 perc/alkalom, hetente háromszor, olvadtak a kilók. A futástól az állóképesség hihetetlenül megnő, a zsírégetéshez azonban más pulzusszám kell.
2010. febr. 22. 19:47

Szia Wiki:)


Már a gyors menés is valami:) lassan futsz a Picid után, az én Kiciském ma 11 hós:))))


Segítünk neked szivesen.....drukkolunk is:))


puszi

365. wiki76
2010. febr. 22. 08:39

Sziasztok fogyisok :))

Ma van a nagy nap hogy csatlakozom hozzátok.Sajna a 158 mélységemhez sok a 65kg:( Babázom a 9 hós lányommal.Van egy taposóm és gyalogolok is délutánonként gépen.Futni nem tudok de gyorsan menni azt nagyon.Drukkoljatok hogy a lelkesedésem ne lanyholjon.

364. lilura (válaszként erre: 362. - Dolly001)
2010. febr. 19. 10:23
A futás kétség kivül a leghatásosabb sportolási forma, amit választhattál. Egyszerre éget zsírt és formál. De csak okosan, nem kell megszakadni, szépen, fokozatosan emeled majd a távokat és szép eredményket érhetsz el. Ha még ügyesen eszel is mellé, úgy még jobb.
2010. febr. 18. 22:29

Szia Dolly.


nyugodtan egyél egy almát...azért mert ettél somlóit azért még ehetsz:)) Este, vacsira is mehetett volna egy kis felvágott vagy sajt...


Futás szuper sport.....csak nem rövid távon....én eredményt a heti 5 tornától nyárra várok drága....te is kb akkorra várja futástól:))


Mindent bele.)))

2010. febr. 18. 22:14

Sziasztok Csajok!


Ma is kocogtam 30 percet. Ami 3,5 km-nek felel meg:)

Hát egyelőre semmi látszat:( De nem adom fel!!!!!!!!!!

Most már pláne nem!! Ezután csak lesz valami eredmény..... olyan jó lennneeee

Csak ez a fránya éhség, ne kínozna ilyenkor annyira.

Rájöttem a diéta és társai nekem nem megy:( inkább mindenből kevesebbet eszek és és nulla csoki. Bár ma bementegy somlói:( ebédre pedig nagyon kvés krumplis tészta vacsi abonett+kefír. Most éhes vagyok!

Szerintetek ha az a szándékom, hogy fogyjak ilyenkor ha már megöl az éhség lehet enni pl. almát? A mai somlói miatt már nem mertem sokmindent enni, tehát csak a kefír volt a vacsim.

Azt hiszem kezdek begolyózni és már azt setudom, mit mivel egyek. Bezzeg másnak olyan könnyen adok tanácsot :(

Sok kitartást mindenkinek. Ésebben a pillanatban sok önfegyelmet magamnak!!!

És jó éjszakát!

361. antica
2010. febr. 18. 15:08
Koszonom a segitseget!Szep napot mindenkinek!
2010. febr. 18. 14:45
igen, szerintem is lejjebb kellene menned az idoben. vagy foljebb, kinek melyik irany :) en pl tokeletesen birom a 6kor vacsizast, de nem valami jo amugy hosszu tavon, szoval nekem is valtoztatnom kellene :)
2010. febr. 18. 14:25

Nem is jó az ha 6 kor eszel utoljára...azt mondják az okosok nem azt számít mikor hanem h mit...én tegnap 9 kor vacsiztam kefirt és almát:))


Biztos éhes leszel hamar, érthető...sztem vacsizz kéősbb. Én amig kemény nyomtam is mindig f8-8 vacsiztam.

358. antica
2010. febr. 18. 13:35
Nem,nem faj egyaltalan,csak korog.Az valoban igaz,hogy keson szoktam fekudni es keson enni is.De viszont igy az alvas nem megy es ideges is vagyok,ami nem jellemzo ram.
2010. febr. 18. 12:54
en meg sose :) nem tudom mitol lehet, korabban tovabb ettel? lehet, hogy a gyomrod megszokta azt nem? es most hianyolja. vagy nem tudom. probald meg akkor, hogy meg kesobb eszel par szem, tenyleg csak par szem valamit, hogy legyen valami a gyomrodban. amugy faj, vag eg?
356. antica
2010. febr. 18. 12:33
Sziasztok lanyok!Lehet,hogy butasag amit irok,de ha en utoljara este 6 eszek,akkor egesz ejjel nem tudok aludni.Tapasztalt valaki ilyet?Ti,hogy birjatok?
2010. febr. 18. 11:49
tegnap nagyon jokislany volta, tunder modon birtam mindent, de... semmi eredmenye. de nem merlegelek most, csak gugyerzem nem jobb a gyomrom. szoval meg kiserletezek ezekkel a dietakkal :)
2010. febr. 18. 10:58

nem baj drága, néha kell azt is...én is nagyon szeretem a brassoit...nyamika.))


Én meg tegnap Brownie-t sütöttem, ma is, de ma light-ot:))

2010. febr. 16. 21:57

hat ma pont nem a jo eszkozt valasztottam a 2 kilo legyuresehez :P

csinaltam brassoit, s hat ertek hozza(kb ehez az egyhez :P) muszaly volt, es mindezt sajna este 5kor :( de holnap bunhodok(jo a roszban, gyumolcsel lesz a bunhodes, szoval ez nem bunhodes :P)

2010. febr. 16. 13:43
Így van!!! Ez a beszéd!
2010. febr. 16. 12:59

tudod mit, igazad van, a fenebe is, meglesz :) 60 kilo alatt leszek februar 27.en :) es tok csinos :D

PUSIKA! :)

2010. febr. 16. 08:58

Le is fog, mert ügyike vagy:))


pussz

2010. febr. 15. 20:53
addig
2010. febr. 15. 20:52

aludjatok jol!:)

biztos, h fellabon is, raadasul meg 2 kilonak lekell mennie addog :P

2010. febr. 15. 20:50

De jó:))


Azt már ezek után fél lábon is..:)


szép álmokat drága...

2010. febr. 15. 20:38
hat... jobban is mint gondoltam :) de nem sokaig, mert meg 12 nap, es ujra egyutt :)
2010. febr. 15. 20:32

Nem bizony:)))


Édes a Pasid....gondolom mennyire hiányzik:(

2010. febr. 15. 20:25
tamogat o, mondta, h nyugodtan mehetek, csak ne hastancoljak neki. ensem a tipikus hastancra gondoltam eloadni, annyi szent. de mindenben tamogat, azt mondta, h meg elis jar velem, persze nem pont hastancra :P, hanem futni, meg a kuzdosportra, bar folyamatosan mondja, h folosleges ennyit fogyokuraznom... de ezt en jobban tudom na :)(kulonben sem fogyokurazok :D nem tudnak ezek semmit :P)
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook