Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! fórum

Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
463. lufika0406 (válaszként erre: 462. - Wiki76)
2010. márc. 23. 20:39

Örömmel hallom, hogy lázasan tornázol és már van is eredménye, csak így tovább.

Ne is mondd, a palacsinta. Nálunk tegnap volt, én is sokat ettem belőle, főleg a finom túrósból. Lehet kevesebbet kellett volna. De megvan az eredménye: tegnap óta fáj a fogam. Büntetésképpen lehet fogorvoshoz kell majd mennem.

462. wiki76
2010. márc. 23. 20:36

Lufika jó tanácsokat adsz.Azóta tornázom mióta javasoltad és karcsúsodott a derekam.Ma sütöttem palacsintát és ettem is csomót.Fáj a hasam.Kár volt.

Gyalogolok is rendületlenül.Epedve várom a változást.Kilóban is jó lenne változni

További jó fogyizást kitartást.

461. lufika0406 (válaszként erre: 460. - Bccd2eabd4)
2010. márc. 23. 16:37

Neten sok jó dvd van fent, ha a jelenlegit nehéznek érzed, próbáld meg valami könnyebbel edzeni a testedet, aztán ha elérted azt a szintet, akkor folytathatod ezzel a mostanival.

Az már magában egy jó jel, hogy észlelted azt, hogy változnod kell és nem úgy állsz hozzá, hogy majd-majd, hanem már el is kezdted. Nincs azzal semmi baj, ha megeszed a krumplit, tésztát, kenyeret, ilyesmit, csak tartsd a mértéket. Sokkal könnyebb, ha eszel mindent, mintha csak sanyargatod magad és folyik a nyálad 1-1 kajáért. Már bocs a kifejezésért, de ez tapasztalat. :)

Szerintem ne csökkentsd le rögtön a kalóriabevitelt, hanem próbáld meg napról napra fokozatosan. Pl. minden nap 100-zal kevesebbet enni, és a végén pedig már csak a napi szükségletedet edd. Szerintem így a gyomrod is képes megszokni a kevesebb kaját, elkezd összeszűkülni, és nem éhezel. Remélhetőleg a változásból semmit sem érzékelsz, jobban mondva csak annyit, hogy hopp eltűntek a kilók, mégsem éheztél. De nem vagyok szakértő, ez csak egy gondolat volt.

Amúgy külföldön élsz, dolgozol vagy tanulsz? Persze csak ha nyilvános.

460. bccd2eabd4 (válaszként erre: 458. - Lufika0406)
2010. márc. 23. 13:28

Megértelek.

KIvänok neked hozzä sok sikert és kitartäst, menni fog az. Èrtem mit mondasz. Èn is voltam ezzel igy sokäig. Èn az édességet, tésztät, krumplit, probälom elhagyni. PL: ma ezt etttem :)

Reggel : 2 db kétszersült, egy activia joghurt ital

Délelött egy bannän,

Ebéd: Rizseshús.

Összeszämoltam ez eddig 1078 kcal.

Még kb ehetek 2 narancsot , meg kétszersültett ennyi:)

Képzeld nem reg ebédeltem de v.hogyan éhesnek érzem magam tök fura. Akkor tornäzz és próbäld rävenni magad hogy sikerüljön mindennap kevesett enni dolgokból. Eddig én se foglalkoztam különösen sporttal , csak mäsfélévig järtam hetente , 2 hetente túräzni , de mär nem. Meg ettem összevisszza mindent. Ha belegondolok kb egy nap ehetem 3000 kcl-t biztos. Szóval elég szörnyü. Sajnos nekem a välam a karom elég nagy sok häj van rajta amit utälok mert olyan nagy , és a felsök sokszor nem jönnek räm e miatt. A hasam nekem is nagy, meg minden szal............ähhhh:) :S Elcsesztem pär éve az egészet sajna. De remélem sikerülni fog most .

Van egy ilyen fitnesz eszközöm vagy minek nevezzem :D A neve Fitness Bogen, egy dvd-re ehez kapcsolodik Chiara Ambra. CSak elég nehéz. MEg amit tanultam suliba azokat csinälom felülések läbemelés, ilyneek.

459. sareszka (válaszként erre: 452. - Bccd2eabd4)
2010. márc. 23. 13:28

Légy üdvözölve!

Sok sikert kívánok a kalóriaszámoláshoz.Én is gondolkoztam rajta,de nem volt elég kitartásom hozzá,úgyhogy updatéval folytatom,persze azért megnézem (máraminek lehet ) a kalóriáját.

Remélem Te erőssebb leszel mint én.Sok sikert:)

458. lufika0406 (válaszként erre: 456. - Bccd2eabd4)
2010. márc. 23. 11:08

Én 70 kg vagyok, de a magasságomhoz 58 kg-nak kellene lennem, szóval nekem is van min dolgoznom. Velem elsősorban az a baj, hogy nem tudok diétázni, imádok enni, főleg édességet, chipset, sütit, meg a jó kis nehéz kajákat (pl. tészta, pörkölt...). Ezen kellene változtatnom, de olyan nehéz. Nem akarom azt sem, hogy ezeket az ételeket teljesen elhagyjam máról holnapra, mert akkor csak sóvárgok utána és úgyis meg fogom enni, sőt lehet még a többszörösét is. Gondolom most azt gondolod, hogy 12 kg az nem sok. Az a baj, hogy aránytalanul oszlik el rajtam a súly, nagy fenekem és széles csípőm van, az alhasam is tiszta háj. Először ezeket kellene leadnom, bár a genetikai adottságaim miatt sem leszek soha egy szupermodell. Feszesítenem is kellene, mert a bőröm picit megereszkedett, főleg a karomon, a fenekem pedig narancsbőrös. A combomról már szerencsére nagyjából eltűnt. Valljuk be, úgy nézek ki, mint aki jó pár éve nem foglalkozott a testével és csak tömte magába a sok vackot. Szóval most próbálok javítani, több zöldséget és gyümölcsöt enni, kisebb adagokat enni, sok vizet és kevés édes löttyöt inni, hetente 5-6 alkalommal mozogni legalább 45 percet. Már ez is nagy változás egy olyan embernek, aki ilyenekre sohasem figyelt.

Milyen dvd-kre tornázol?

457. bccd2eabd4 (válaszként erre: 453. - Niki1621)
2010. márc. 23. 10:48

Szia.

Kösznöm szépen. Bizok benne:)

456. bccd2eabd4 (válaszként erre: 454. - Lufika0406)
2010. márc. 23. 10:47

Szia.

Köszönöm.

Nagyon nem szeretem hogy ilyen kövér vok de sajna elhiztam päréve :( Szal. 162 cm , és most 95 kg :(:(

Az älomsúly az kb 55 -60 kg között van. :) Tudom ahoz nagyon sok idö kell fél év tuti, de remélem menni fog. Meg az is jó lesz ha mär nyärra jó sok kg-val kevesebb leszek. Igen mozgok, kerékpärozok, séta, itthon torna dvd-re. Napi märfélóra mozgäs meglesz. /remélem/


Ès most te is fogyózol vagy neked nem kell?:)

455. lufika0406 (válaszként erre: 451. - Sareszka)
2010. márc. 23. 10:07
Annyira "imásom" az ehhez hasonló jóindulatú embereket, akik nem bírnak a saját dolgukkal törődni. Vagy ha már hülyének is néznek, miért nem tudják megtartani maguknak a buta megjegyzéseiket. Kiakasztó... És szánalmas.
454. lufika0406 (válaszként erre: 452. - Bccd2eabd4)
2010. márc. 23. 10:05

Szia!

Mi is azt kívánjuk neked, hogy sikerüljön elérni az álomsúlyodat. Megkérdezhetem, hogy milyen magas vagy és hány kiló, és mi az álomsúly? A kalóriaszámolgatás mellett mozogsz valamit?

2010. márc. 23. 09:50

Szia!

Kitartás és sikerülni fog hidd el:)Nyárra csúcs leszel:)

2010. márc. 23. 09:12

Sziasztok!


Èn új vagyok itt nemrég regiztem és hät gondoltam irok v.hova:)

Szóval igen túlsúllyak küzdök elég kövér vagyok , sok mindent kipróbältam mär , de most a kalóriaszämlälos diéta mellet döntöttem, me kezdtem el igazäból. Nagyon szeretnék lefogyni mert häät elég fiatal vok, és a kövér´seg elkeserit, és nem tok igazän boldog lenni. Remélem mindenki aki fogyni akar , annak skerülni fog. Sok sikert!! :)

Mikor lesz mär - kg eredményem megírom.

Mär nemsokära itt a nyär.:( Csak hajrä !!!!!!

Huhh nagyon bizok benne hogy sikerülni fog !!

451. sareszka (válaszként erre: 450. - Lufika0406)
2010. márc. 22. 20:56

Egyszer fényes nappal (délután),jöttem haza a focipályáról és egy nem helybéli,csak hobbikertész vén kujon beszólt:minek futkorászni,ha idáig nem ment le ezután se fog!Nem vagy már mai csirke!(kb 25 éves lehettem,és hozzáteszem hogy ha idegenek előtt kiderül a korom mindenki csodálkozik mert jóval fiatalabbnak néznek).

Na Sareszkának se kellett több visszaszóltam neki olyat,hogy egyből csendbe maradt.:))

Szóval ilyenekkel ne is törődj. Van focipálya de mivel én korán reggel szeretek kocogni s akkor a legnagyobb a harmat.Futottam ott sokáig de meguntam hogy tiszta csatak a cipőm 1 kör után.

Egy vízálló futócipőre most meg nem jön össze. Majd ha már melózom....

450. lufika0406 (válaszként erre: 449. - Sareszka)
2010. márc. 22. 20:43
A falu közepe errefelé olyan gáz. A sok idióta fiatal, aki kiröhög, mert futsz, mozogsz, na meg persze a sok idősebb, besavanyodott ember, aki jól megnéz és megszól. Belegondolni is rossz. Nincs focipálya?
449. sareszka (válaszként erre: 448. - Lufika0406)
2010. márc. 22. 20:38

én délután kimentem terepre.

nem nagyon tetszett. Erdők,szántók.távol a falutól,hát szóval nem nyerő.

Lehet marad a falu közepe.

448. lufika0406 (válaszként erre: 446. - Sareszka)
2010. márc. 22. 16:51

Nem vettem nagyképűségnek, mivel ez igenis egy olyan dolog, amire büszke lehet az ember, sőt nem csak lehet, hanem annak is kell lennie.

Még nem voltam terepfelderítésen, hideg van még ahhoz. Még csak most kezdenek mozgolódni az emberek estefelé, szóval ők is érzik, hogy lassan jön a jó idő. Hétvégére biciklizést terveztem a töltésen vagy van itt egy tanya a falunk mellett, lehet arra megyek, mert ezek eléggé elhagyatottak, vihetem a kutyákat, kicsit hagy futkározzanak a biciklim mellett. Legalább nem kell attól tartanom, hogy a sok jóindulatú ember beszól, hogy ne kutyával menjek az utcán meg hasonlók. Szóval ez a terv, remélem az idő is kegyes lesz, és meg is tudom valósítani.

447. lufika0406 (válaszként erre: 445. - Niki1621)
2010. márc. 22. 16:46
167 cm magas vagyok, úgyhogy hasonló paraméterekkel rendelkezem, mint te. A nagyon álom 58 kg lenne, gyakorlatilag mondjuk 63 körül már jó lennék.
446. sareszka (válaszként erre: 444. - Lufika0406)
2010. márc. 22. 14:37

Nem nagyképűségnek szánom, de büszke is vagyok magamra.Lassan ki kell mennem terepfelderítésre...

te hogy allsz ezzel szétnéztél már?

445. niki1621 (válaszként erre: 443. - Lufika0406)
2010. márc. 22. 14:35
Rubint Rékára tornázok,meg mellette futok.Az álom súly 58kg,annyi voltam 2éve csak sajnos nem figyeltem oda és visszajöttek a kilók.165cm vagyok.Nem eszek,kenyeret,tésztát,rizsát,krumplit,na és édességet is csak nagyon nagyon ritkán:)De néha kell az is:) Neked mennyi az álomsúly?
444. lufika0406 (válaszként erre: 442. - Sareszka)
2010. márc. 22. 14:18
wow... Látom nagyon belejöttél a futásba, már abba sem bírod hagyni. :) 6 km naponta. Jézusom. Bele sem merek gondolni. Úgy irigyellek most.
443. lufika0406 (válaszként erre: 441. - Niki1621)
2010. márc. 22. 14:16
Mit tornázol? Milyen diétát csinálsz? Mi az álomsúly és milyen magassághoz?
2010. márc. 22. 14:16
A szokásosat:4 alkalom futópad Összessen 24 km.
2010. márc. 22. 14:08
Én is így vagyok 68 és 70 kg között mindig.Két és fél hete tornázom és diétázom remélem lesz eredménye:)Kitartás!!!!
2010. márc. 22. 13:59

Az én súlyom 68,8 és 70,5 kg között ingadozik. 70 alatt van torna után és reggel, a nap többi részében erősen 70 közeli vagy afölötti. Szóval semmi sem változott. Még kellene az a kis plusz, hogy ráálljak a diétázásra. Jövő héten újra lemérem én is, és akkor remélem már nem leszek 70 felett. Megpróbálok figyelni a kajára és tornázni is fogok minden nap.

Mit tornáztál előző héten?

2010. márc. 22. 13:50

sziasztok!

Megvolt a szokásos hétfői mérlegelésem.Hát sok jót nem fűztem hozzá ,mert ellégé görbe hetem volt.Sokat űlt a kisördög a vállamon és duruzsolt a fülembe: egyél még!,egyél még ,sőt csokit is egyél.......

Nos az eredmény -9odkg!!!!!!

Király ez most nagyon feldobott.Bújom az update recepteket mert egy kis édesség az nagyon kell.

Ti hogy álltok?

438. lufika0406 (válaszként erre: 437. - 19770111)
2010. márc. 19. 19:43
Szia! Hány kilótól szabadultál meg? Tornáztál mellette valamit? Miket ettél és mikor?
437. 19770111 (válaszként erre: 395. - Wiki76)
2010. márc. 19. 19:11
Szia wiki76,én 19770111 vagyok és én is kipróbáltam gyaloglást,futást de csak a norbi féle kódós fogyi jött be.Te ismered?
436. lufika0406 (válaszként erre: 435. - Sareszka)
2010. márc. 19. 17:11
Ma meg sem bírok majd mozdulni szerintem. Esetleg később lehet ráveszem magam valami kis könnyű mozgásra. De ha lesz kedvem, Leslie Sansone valamelyik dvd-jére sétálok egyet. Kocogás most nem menne, de azért köszi a tippet. Majd legközelebb lehet kipróbálom, ha nem lesz ilyen fájdalmam.
2010. márc. 19. 13:10

Nekem a kocogás segített a nehéz napokon.szinte észre sem vettem.

Milyen igazad van a tükörrel kapcsolatosan.

434. wiki76 (válaszként erre: 433. - Lufika0406)
2010. márc. 19. 12:43
Aranyos vagy :))jobbulást meg egy kis cickafarkteát is igyál csökkenti a kellemetlen tüneteket
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook