Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! fórum

Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
493. Eika (válaszként erre: 491. - Sareszka)
2010. márc. 25. 13:55
Átnéztem,de ez egy kicsit kemény,nem? :) Nekem kevésnek tűnik,amit lehet enni.. Neked bevált? Mennyit fogytál vele?
492. bccd2eabd4 (válaszként erre: 480. - Lufika0406)
2010. márc. 25. 13:49

Köszi.

Húhh erre nem is gondoltam :) még jó hogy mondtad.Remélem menni fognak a minusz kg- k és nem is jönnek vissza. Tudom ki kell tartani , mert ha még fél év is mire lefogyok akkor az csak 6 hónap és az nem sok, vagy akkär mennyi lehet csak ugy mondtam. Szal ha évekig kövér az ember és nem tudott lefogyni akkor megéri neki akkärmennyi idö. Na rem érthetö volt :)

Kitartäs mindenkinek és neked is :)

Mär annyira szeretnék ugy öltözködni hogy nem szégyelem magam az miatt h. kövér vok, de tudoom ezehz türelem kell. Szép csinos rucikat felveni nyäron bikini huhh:) mondjuk ahoz nagyon sok kg-nak lekellene menni , hogy csini legyek bikiniben.:) De meg lesz:)


Ès te hogy ällsz a fogyival?

2010. márc. 25. 13:47

Keress rá : Hétfő reggeli 2 kockasajt..

Olvasd át, na nekem ez jött be.

2010. márc. 25. 13:46

Nos én soha nem diétáztam, mert én is azt gondoltam magamról, hogy én nem vagyok rá képes. Mígnem a kezembe akadt egy pofonegyszerű 2 hetes diéta amihez nem kellet semmi extra a Föld másik végéről , és nekivágtam.Mert valljuk be.sokszor azért nem kezdünk el egy-egy diétát mert annyiminden extra kell hozzá , és hagyja az ember a fenébe inkább.

Legalábbis én így vagyok vele.

489. Eika
2010. márc. 25. 13:42

Igen, lehet :)


az a baj,hogy úgy érzem,előre meghatározott diétát nem tudnék betartani,csak ha én döntöm el, aznap mit fogok enni..

488. sareszka (válaszként erre: 487. - Eika)
2010. márc. 25. 13:37
Úgy látom egy cipőben klaffogunk:))
487. Eika
2010. márc. 25. 13:27
8-10 kg-tól...
486. sareszka (válaszként erre: 485. - Eika)
2010. márc. 25. 13:24

Én is csak hetente állok rá a mérlegre.

Mennyi feleslegtől szeretnél megszabadulni?

485. Eika
2010. márc. 25. 13:15

ÉN egy kicsit csalok a mérleggel. Kb múlt hétfő óta figyelek oda,hogy mit eszem,stb,de majd csak márc 31-én állok mérlegre :) Hátha a kezdő súly már nem lesz olyan vészes :)))

És utána meg próbálok majd csak hetente egyszer mérni magam. Nehéz,ha valaki már megszokta,hogy minden reggel mérlegre áll.. Volt nekem is ilyen korszakom,és az határozta meg,hogy milyen kedvem volt akkor délelőtt,hogy mit mutatott a mérleg.. Na ezt nem akarom többet! Próbálom lazán és nem szenvedésnek felfogni, és nem csak egy kúrának, mert akkor nem lesz tartós az eredmény... Ezt olvastam az "okosaktól" és asszem igazuk van!

2010. márc. 25. 13:14

Én reggelire müzlit eszem natur dolgokkal:kefir,joghurt.De azért vágok bele gyümölcsöt hogy ne csak fűrészport egyek.Csak a natur müzlivel állok szóba,cukrozottakkal nem foglalkozom.

A héten pl sűtöttem graham kenyeret és abből eszem 2 vékonyka szeletet reggelire,valami feltéttel.Ha olyan az ebéd akkor ahhoz is eszek de csak 1 szeletet.

És sok sok víz.

Ja és kell néha a nasi. Ez van.

2010. márc. 25. 13:10

Nagyon ügyesek vagytok!A mérleget tényleg el kell felejteni.Én se vagyok jóba vele,miatta /:)/ majdnem feledtam a 3-ik héten én is mert becsülettet mozogtam és keveset is ettem ,és volt pofája 2o dkg-al keveset mutatani!!

Az a tutti amikor már a régi (tutti mindenkinek van eltett farmerja a csúcskorszakból)gatyó már könnyebben felmegy.Az nem baj ha még az ember lányának a hája ráfolyik,de FELMEGY!

Ui: Kitartok a mai nap már könnyebb drakuláéknál:))

482. Eika (válaszként erre: 479. - Lufika0406)
2010. márc. 25. 10:34

Nagyon szeretem a spinninget, heti kétszer járok. Sikerült egy tök jó edzőt is találni,úgyhogy lelkileg is jobban érzem magam spinning után, úgy érzem,bármire képes vagyok :D

Igen,ma már nem lesz "bűnözés". Csinálom tovább,amit elkezdtem. Próbálok minél többször enni,de keveset, éppenhogy valamit :)

Csokit már rég ettem, helyette inkább N. pudingot szoktam, azt nagyon szeretem :)


Viszont nekem mindig müzli+tej a reggelim. Bio gyümölcsös müzli, nincs benne cukor, nagyon szeretem!

481. wiki76 (válaszként erre: 480. - Lufika0406)
2010. márc. 25. 10:20

ámmen.ez így van.tanusíthatom az elmúlt 3 hét tanulsága alapján.

Van derekam de a kilóim is megvannak.Nem érdekel.kitartok:)

480. lufika0406 (válaszként erre: 476. - Bccd2eabd4)
2010. márc. 25. 10:08

Remélem összejön a munka, szorítok neked.

Töltött paprika, jajj de szeretem. Szerintem ha eddig betartottad a diétát, sportoltál és sok vizet ittál, akkor az az 1 kg mínusz bizony a fogyás számlájára írható. De ne felejtsd el, hogy először vizet veszít a szervezet és a sport hatására fejlődni, növekedni kezdenek az izmok. Ez súlynövekedést is okozhat. Sajnos a zsír megy le legutoljára, szóval ha visszamegy a súlyod, akkor se add fel. Higgy inkább a szemednek, a centiknek és a tükörnek. A mérleg csak elszomorítja az embert. Észre fogod magadon venni, hogy jobban állnak a ruhák és hajlékonyabb, mozgékonyabb lettél. Szóval csak így tovább. :)

479. lufika0406 (válaszként erre: 475. - Eika)
2010. márc. 25. 10:03

Az, hogy megettél egy szelet sütit, még nem gond. Néha kell a bűnözés is. De az szuper, hogy tudod, hogy nem kellett volna a diéta alatt, főleg este. Semmi baj nem történt, majd ma lespinningeled. Állítólag nagyon jó, szépen formál. Ilyenkor utálom, hogy falun élek. Majd számolj be, hogy milyen volt.

Ja és ha megkívánnád a csokit, édességet, akkor egyél étcsokit. Én is az eszek már egy hete, naponta 2-3 kockát, és egyáltalán nem kívánom a régen szeretett Sport szeletet, Milky way-t, Kapucinert és hasonló nyalánkságokat. Igaz néha megeszek egy tányér müzlit, de csak reggel. Estére meg próbálok joghurtot enni, abból is a kevésbé cukrosat. Eddig utáltam a citromosat, de most próbálom magam arra rávenni. Állítólag sokkal jobb, ha az ember kefirt vesz és abba vág bele friss gyümölcsöt. Ezt is ki fogom próbálni. Biztos egészségesebb, mint a kész gyümölcsjoghurt.

478. lufika0406 (válaszként erre: 474. - Sareszka)
2010. márc. 25. 09:56

Huhh, látom felétek is megkérik az árát a tanfolyamoknak. Kész rablás. Semmi támogatást nem kapsz? Mert aki gyes-en van, vagy ilyesmi, szóval még otthon van a picivel, az szokott kapni tandíjkedvezményt, vagy önkormányzati támogatást. Érdemes lenne utánajárnod neked is.

Jön a pici foga? Hát az nem könnyű, tapasztaltam már a bátyám gyerekein is. Nyűgös, nehéz időszak. Mindemellett még tornázni, diétázni sem könnyű. Kitartás, hamarosan vége a fogfájós időszaknak.

477. bccd2eabd4 (válaszként erre: 473. - Lufika0406)
2010. márc. 25. 09:21

Ja igen ismerem Mo-t nem kellbemutatni:)

Nekem itt mmost jó , mert a munkanélküli ältal mek tanfolyamra ingyenes , és pénzt is kapok havonta. 3 hónapos tanfolyam, német nyelv. Utäna meg melo de jo lenne ha hamarabb bejönne a melo csak värok hogy hivjanak. Mert arról a fizetésröl älmodni lehet :) Mär mint ugy értem szerintem sok. ( több mint 250 ezer ft-ba)

2010. márc. 25. 09:18
Èn ma reggel lemértem magam , mert azt hittem hogy a tegnapi 2 tänyér töltött paparika(amit ugye nem kellet volna :( :) utän hizni fogok, de 1 kg-val kevessebb vok mint 2 napja. Tök furi. Akkor fogytam ? :) Mert ugy néz ki:)
475. Eika
2010. márc. 25. 08:03

Tegnap olyan ügyesen tartottam a diétát, keveset ettem pár óránként,erre este elmentünk szülinapot ünnepelni, le is csúszott egy szelet torta... Miért jön mindig valami?! Azt persze nem lehet mondani,hogy diétázom,nem kérek tortát,mert úgy néznek rám,mint egy UFO-ra :D

na,de nem adom fel, ma is odafigyelek,mintha semmi se történt volna tegnap este :)) du. meg megyek spinningre.

474. sareszka (válaszként erre: 473. - Lufika0406)
2010. márc. 25. 06:57

Ne is mondd!

Én most babázás alatt járok egy másfél éves tanfolyamra és elég mélyen kell zsebbe nyúlni.Arról nem is beszélve hogy a gyakorlatokat budapesten kell töltenem és legalább 15o lesz a bejárás.Úgyhogy össz-vissz.kb 65o.ooo-re jön ki.Maga a tanfolyam 34o.ooo.Jaaaaa és hab a tortán a vizsgadíjra azt mondták hogy 1oo.oooalatt ne is gondolkodjunk.egyszóval : fasza!!(bocs).Na mindegy.

túl vagyok a mai kocogásomon,úgyhogy újult erővel nézek a mai nap elé.Az erőre szükségem is lesz,mert Betyárkámnak jönnek a fogai és amit leművel hát az nem semmi.

2010. márc. 24. 17:18

Köszönöm, már kezdek jobban lenni. Még nem tökéletes, de érzem a javulást.

Magyarországon valóban nem könnyű munkát találni, főleg egy pályakezdőnek a válság idején. Az a baj, hogy ha tanfolyamra akar menni az ember, akkor ott is ki kell nyitni a pénztárcát. Sajnos a munkaügyi központ által szervezett tanfolyamokra sem nyerhetek felvételt, mert "túlképzett" vagyok. De akkor legalább munkát adnának. :( Elég kilátástalan most a helyzet.

472. bccd2eabd4 (válaszként erre: 471. - Lufika0406)
2010. márc. 24. 09:34

Sajnälom jobbuläst:)

Csak lesz v.mi munka, mondjuk Magyarorszägon nehéz.

471. lufika0406 (válaszként erre: 469. - Bccd2eabd4)
2010. márc. 24. 09:01

Én jelenleg pályakezdő munkanélküli közgazdász vagyok. Sajnos most nem igazán keresnek ilyen végzettségű embert sehová, csak sok éves gyakorlattal, azt meg honnan szedjek... Úgyhogy most itthon vagyok kényszerpihenőn.

Még jó, hogy nem tudok most enni, mert már szerintem nagyon éhes lennék azok után, amikről írtatok. Elkaptam ugyanis a kalici vírust (nem tudom hogy kell írni), szóval most nem marad meg bennem még a víz sem. Nem merek semmit se enni, mert hát minek...

2010. márc. 24. 08:36

Ja azok a kajäk amik jobban hizlalnak akoz a legfinomabbak szerintem :) pl egy mekis hambi 425 kcal na az jo sok most ha abból megeszünk 3-at.....huhhhh :) DE jo hogy megtudom älni eddig :)

Kitartäs!!!!!!!!

469. bccd2eabd4 (válaszként erre: 461. - Lufika0406)
2010. márc. 24. 08:31

Oké megnézem öket.

Ja jó hogy elkedztem ujra, mert probä#ltam mär sokszor csak nem nagyon ment. Ez igy most jó kibirom megtom csinälni ezt a kaloriaszämoläst és megtudom älni hogy ne egyek többet. (rem sokäig)

Ausztriäban élek , most épp egy tanfolyamra fogok majd järni äprilistól, hogy jol tudjak németül.

Ès te mivel foglalkozol?

468. Eika
2010. márc. 24. 07:57

Úgy látszik,akkor nem csak én küzdök ezzel...

Bocs,hogy így ismeretlenül beleszólok,pár napja olvasom a hozzászólásaitokat.

Én is most kezdtem komolyabban venni a diétát ( elég későn jutottam el idáig,mindjárt itt a nyár.. ), viszont vannak kaják,amiknek nem tudok ellenállni :( Jól megeszem őket, utána meg haragszom magamra,hogy nincs elég erőm lemondani róluk.. Ördögi kör az egész!

Mindent szeretek,ami hízlal :) Palacsinta,rántott sajt, pizza, mekis kaja, tészták,stb :))) szeretem az egészséges kajákat is,de azért a hízlalóak mindig finomabbak,nem? :))

2010. márc. 24. 05:47
A palacsintáról:a diéta utánni hetemen én is csináltam palcsit, de már nem eszem meg a túróat,a lekvárosat, a nutellásat.....Almát szoktam reszelni és azt tekerem bele.Nagyon finom ám ! És kettő után televagy(bár én a biztonság kedvééert megeszek 4et is:)) )
466. lufika0406 (válaszként erre: 465. - Wiki76)
2010. márc. 23. 21:29

Én ugyanazokat a főtt kajákat eszem, mint amit a család, azzal a különbséggel, hogy egy nap csak egyszer. A többi kaja hideg. Pl. reggelire korpás kenyeret eszek körözöttel meg valami zöldséggel vagy rántottát 2 tojásból.

Lehet nekem is kellene vitaminokat szednem. A sok torna és a megváltozott étrend miatt lehet jobban kiürült a szervezetemből.

465. wiki76 (válaszként erre: 463. - Lufika0406)
2010. márc. 23. 20:46

Ne is mond.A szoptatás alatt tönkrementek a fogaim.Vivi elszívta a kalciumomat.Legalább 10 fogat kellene tömni:(

Az a gáz hogy nehezemre esik úgy diétázni hogy közben főzöm a finom kajákat a családnak.

2010. márc. 23. 20:41
Ja és várom az eredményt, hogy rád megy-e a motorosnadrágod. :)
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook