Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! fórum

Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
793. nicky9
2010. ápr. 30. 10:41
Dehát szerencsére többször vagyok boldog..:) ezért a kaja is jobban csúszik:D
792. nicky9 (válaszként erre: 783. - Ageeca)
2010. ápr. 30. 10:41
Érdekes, én pont fordítva. Ha valami stressz ér, biztos, hogy nem birok enni:S Ezzel nem lehet fogyni, mert csak koplalás(napi fél szendvics, bizony volt ilyen:( ) de legalább összeszűkült a gyomrom.
791. nicky9 (válaszként erre: 789. - Noémi 23)
2010. ápr. 30. 10:39
Megkaptam a linket:)ment a válasz üzi;)
790. Noémi 23 (válaszként erre: 768. - Tücsi03)
2010. ápr. 29. 21:41

Szija:)


nekem is nagy maradt a hasam, de nekem fogynom is kellett, így a fogyással ment le a hasam is, és torna, torna, torna...nekem bevált...pedig nagyon nagy hasam maradt...:(


Sztem erre nincs krém, de semmi...

2010. ápr. 29. 21:39

Sziasztok Lányok:)))


Elég sok a dolgom, de nem is gondoltam, hogy azóta is "működik" a fórum, csak most olvasom:)))


Kedves Nicky, a kalória számolás tényleg a legegészségesebb "diéta" vagyis te írtad jól életmód egyike....és ha te mellé még tornázól 3szor 45 p...az nagyon szuper:)))


Én most 172 cm.-hez vagyok 63 kg....de tovább már nem megyek:)))) most ez tartom, heti 6 edzéssel:)


Már blogot vezetek...elküldöm a címét:))


Bőröm jól bírta a fogyást, egyedül a hasam nem tudta követni,d e már szépen alakul ott is a bőr...:))

788. lufika0406 (válaszként erre: 787. - Cullinan)
2010. ápr. 29. 18:53

Szerintem úgy értette, hogy vannak kilengések, amikor nem bírja megállni, hogy ne egyen már délután-este semmi olyat, amit nem szabad, így néha becsúszik egy kis csoki vagy nehezebb étel, például káposzta. Nincs ezzel semmi baj, mert utána még nagyobb a bűntudat, és utána folytatódik a fogyókúra.

A fogyást a kevesebb étel, az általában tudatos étkezés (mikor-mit-mennyit), a torna okozza, és persze az is, hogy van miből fogyni. Már bocsi,ha megbántottalak.

787. cullinan (válaszként erre: 783. - Ageeca)
2010. ápr. 29. 16:26

nem egészen értelek:)

Most komolyan irod, a csokit és a káposztát?

elötte irod, hogy 3 után nem eszel szénhidrátot.

Akkor most végül is mitől fogytál?

Sajnos én is a stressztől hizom, mert eszem, és igy nagyon nehéz betartani a diétát((

786. Ageeca (válaszként erre: 785. - Lufika0406)
2010. ápr. 29. 12:26
így van.. együtt könnyebb
2010. ápr. 29. 09:53
Ja és persze én is segítek Nicky, ha van valami kérdésed. Azért vagyunk, hogy segítsük és bátorítsuk egymást.
784. lufika0406 (válaszként erre: 783. - Ageeca)
2010. ápr. 29. 09:53
Érdekes, hogy én is akkor ettem sokat, főleg hülyeségeket, amikor szomorú voltam, vagy amikor stresszes voltam a vizsgák miatt, pedig a legtöbb ember éppen akkor nem eszik. Úgy tűnik, mi ketten vagyunk a kivételek. :)
783. Ageeca (válaszként erre: 782. - Nicky9)
2010. ápr. 29. 08:44

Igen, hagyni kell időt a szervezetednek, hogy ne alakuljon ki a jojo efektus. Tudod, az egyszer fogyok, kétszer hízok szindróma... :)

Én sem 1 hónap alatt fogytam le 17 kg-ot. Hanem tavaly nyár elején voltam 97. Amikor ezt elkezdtem, akkor voltam 90 kg. Mondhatni majdnem egy év alatt ment le az a fránya 7 kg. De akkor nem is fogyóztam, csak mivel stresszmentes lett az életem, így nem ettem idegességemben. (stressz = ex vőlegény )

Amikor eldöntöttem, hogy fogyni fogok, akkor kb Március vége lehetett. Akkor voltam 90 kg. Most van április vége, és 82 kg vagyok. Persze vannak ingadozások, de nem baj... A lényeg, hogy ésszel csináljam... Igazi diétám nincs, csak annyi hogy délután 2-3ig eszek csak ch-t utána semmi ilyesmi hízlaló dolog. Szerinted betartom? :D nem tudom.... :D

Este még a csoki, vagy a toroskáposzta, simán lemegy...


De persze ne így meríts erőt :D


Áprilisban fogytam közel 8 kg-ot. Többet nem akarok fogyni, mert az már megárt a szervezetnek... Van miből fogyni, és simán leadtam... Az a lényeg nekem hogy ne parázzak... És te se parázz... :)


Ha kell valami segítség, szólj!


üdv :)

782. nicky9 (válaszként erre: 778. - Lufika0406)
2010. ápr. 28. 20:55

Lufika, egyáltalán nem voltál kioktató, sőt azt kell mondjam, teljesen egyetértünk:) A centizést nem csináltam még meg, de fürdőrucis képem van nyárról (akkor voltam ennyi kiló..) de ez nagyon jó ötlet. Én nem is csipsz inkább csoki meg péksüti imádó vagyok:S de nem eszek, vagy néha ha belefér a napi limitbe:D Kiszámoltam már régebben is meg most is a kcal/ch szükségletem, és napi 1200-1500kcalt (figyelek, hogy 1200alá semmiképp se menjek!!!) és max 150g szénhidrátot eszem. Ez a kalkulátor szerint heti 0.8kg fogyást eredményez:) Na már most fogytam is 1 hét alatt 60dekát,de én örülök neki, és adok időt magamnak:)Bátorítsuk egymást csajok:)Főleg,hogy hasonlók a paramétereink, bár te jobban állsz,2centivel magasabb is vagy.. És mennyi lenne az álomsúlyotok, amit el szeretnétek érni?

Én már 65kg-mal beérném, talán a nagy bikiniszezonra el is érem:D de 62 a fő célom. Majd nyár végére kb, mert szerintem egészségtelen a gyors fogyás.

Ma is jól kajáltam, és ez tök bíztató (de 2db csipsz lecsúszott.. ez még belefér az íze kedvéért, és ettem is meg nem is:) )

Tornával hogy álltok?

Na sokat csacsogtam, el is húzok beadandót csinálni:S Szép estét Nektek!

781. nicky9 (válaszként erre: 777. - Ageeca)
2010. ápr. 28. 20:45
Bizony hajráá:D
2010. ápr. 28. 17:45
Remélem nem voltam nagyon kioktató, nem annak szántam.
2010. ápr. 28. 17:45
Ja és ami még fontos, hogy hagyj időt a szervezetednek az átállásra. Ne koplaltasd magad, hanem napról napra egyél kevesebbet. Neten számold ki, hogy mennyi a napi kalóriaszükségleted, és a jelenlegi kalóriafogyasztásodat fokozatosan próbáld ahhoz az értékhez közelíteni. A fogyókúrázók 1200 kalória körül esznek, lehetőleg nem mennek efelé. És fő a rendszeres mozgás, napi 4-5 étkezés (kis adagok).
778. lufika0406 (válaszként erre: 776. - Nicky9)
2010. ápr. 28. 17:39

Üdvözlünk a körünkben Nicky!

Sajnos Noémi nem szokott ide írni, csak az első pár hozzászólásra reagált. De azért reménykedhetsz, hátha reagál arra, amit írtál, lehet olvas minket.

Láttam, hogy 70 kg van és 165 cm. Én 167 cm vagyok és szintén 70 kg-ról indultam, most 67 kg vagyok. Január közepe óta küzdök a szebb alakért, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Rendszeresen tornázom és próbálok "normális" dolgokat enni, kevés csokit és chipset, ami nálam nagy szó. Mozgás és kevés vacak evése? Nálam ez eddig elképzelhetetlen volt. De hidd el megéri és egyre könnyebb lesz, ha a szervezeted átáll a kevesebb, hasznosabb ételre, és ha már te is látod a változást magadon. Ha te nem ilyen vagy, mint én, akkor bocsi, csak gondoltam leírom.

Ja és egy jó tanács: mérd le először magad mindenhol (kar, vádli, comb, csípő, mell, derék), esetleg csinálj egy képet magadról, hogy össze tudd majd hasonlítani pár hét múlva a kezdeti eredményeket az akkori eredményekkel. Hidd el, nagyon meg leszel elégedve a végeredménnyel. Kitartás! :)

777. Ageeca
2010. ápr. 28. 12:36
neked is kitartássssss :D
776. nicky9
2010. ápr. 27. 21:06

Sziasztok!

Nagyon tetszett a cikk,most olvastam el. Elég meghatóra sikerült:) Kerestem a naplódat, de nem találom:(Új vagyok az oldalon..még kicsit bénázok:) Én is kalória és Ch számolással töltöm napjaim, és heti 3x45percet edzek. Kalóriaszámolással már fogytam 2éve, de a szénhidrátot is figyelembe veszem most már, így talán hatásosabb lesz:) Ez a lehető legegészségesebb fogyókúra/életmód!!

Elképesztően csinos vagy Noémi:)és ennyi fogyás után se látszik meg a bőrödön (már amennyire leszűrtem a képedből:) )

Küldenétek nekem egy linket a naplóról?

Aztán még benézek, ha nem baj:)


KITARTÁST mindenkinek:) És szép estét!

775. Ageeca
2010. ápr. 27. 07:21
:)
774. sareszka (válaszként erre: 773. - Ageeca)
2010. ápr. 26. 13:23

Így van!!! Vágj oda az asztalra!!!

Nagyon szépen hagyod el a centiket hallod.e!!

773. Ageeca (válaszként erre: 772. - Sareszka)
2010. ápr. 26. 09:35

Igen! Doppingol.... Főleg az hogy van egy pasi aki szeret engem így is, de megmutatom a környezetemnek hogy leszek én még a régi..

A másik dolog, van egy kis noteszem... Abban vezetem a centiket! Leírom ide, hogy milyen szám adatokkal kezdtem! :) Persze nem a 97 kilósat, hanem a 90 kilósat...

Első mérés.....

Mell: 107 cm

Derék: 91 cm

Has: 102 cm

Csípő: 113 cm

Fenék: 115 cm

Comb: 61 cm

Vádli: 42 cm


II. mérés: 04.05.


Mell: 107 cm

Derék: 89 cm

Has: 103 cm ( reggeli u.)

Csípő: 111 cm

Fenék: 112 cm

Comb: 59 cm

Vádli: 42 cm


III. mérés: 04.21

Mell: 104 cm

Derék: 87 cm

Has: 100 cm

Csípő: 106 cm

Fenék: 111 cm

Comb: 57 cm

Vádli: 42 cm


Hát ennyi :)

772. sareszka (válaszként erre: 769. - Ageeca)
2010. ápr. 26. 06:00

Nagyon ügyesen csinálod,lényeg hogy nem ment el a kedved már a legelején,Mert a kitatrás meghozza vagy inkább eltünteti az első kilókat,centiket,és ez szinte doppingként hat az agyra,és nincs megállás.!!!!

Írt a centiketis,meglátod sokkal látványosabb mint a mérleg.

További jó "doppingolást":)))

771. Ageeca (válaszként erre: 770. - Lufika0406)
2010. ápr. 25. 21:23

Szia! Köszike, aranyos vagy!


Mérlegre mindig reggel állj rá. Az ad pontos szám adatot. Reggeli után már nem érdemes, ebéd után főleg nem... Vacsoráról nem is beszélve.

Reggel amikor felkelsz, kimész pisilni, és utána megméred magad.

2010. ápr. 25. 17:55

Ágica, én is gratulálok a fogyásodhoz. Jól tetted, hogy életmódot váltottál és elkezdtél sportolni, mert ez hosszabb távon valóban kifizetődőbb, mint a méregdrága csodabogyók, amik 2 hét alatt anorexiássá tesznek. Csak így tovább, meg lesz az az álomsúly!

A következő kérdést feltettem a walk aerobic című fórumban is, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre/tapasztalataitokra/szokásaitokra is. Szóval bemásolom ide is a kérdésem. Ti milyen súlyeredményt írtok be a naplótokba? Reggel, este, evés előtt vagy után, vagy mikor méritek? Én eddig úgy csináltam, hogy azt az értéket írtam be, ami napközben a maximum. Tehát jelen esetben 68, 5. Ezt az értéket akkor sem lépi át, ha abszolút tele ettem magam jó kis nehéz kajával, itt mindig megáll a súlyom. Reggel viszont csak 66, 5 körül vagyok, de este is csak 67, 2 körül. Akkor most én hány kiló is vagyok?

769. Ageeca (válaszként erre: 767. - Sareszka)
2010. ápr. 25. 16:54

Igen, tudom, hogy hirtelen adtam le sok kg-ot, de ha van miből, akkor hajrá. Nem ész nélkül csinálom, hanem tényleg oda figyelek, hogy mikor mit eszek. Pl, az én étrendem nem a 90 day's diétáról szól, hanem csupán kevesebbet eszek. Unalomból inkább írok valamit a naplómba ide. CH-t csak délután 3ig eszek. Lehet ez chips, kóla, fagyi, sütemény, kenyér.. Mindegy mi, csak legyen valami délután 3ig. ESte van úgy hogy még 9kor is eszek.. De nem annyit mint ezelőtt... pl. 3 szelet kenyér, vasajas, kechuppal, meg majonézzel. Hanem egy kis kínait, vagy saláta. DE nem sokat! Csak amennyi épp elég ahhoz hogy ne kívánjam tovább... kb 3-4 kanál.

Enni meg kell. Sőt, ahogy egy testépítő mondta annak idején.: " ne félj zsírt enni" - milyen igaza van.

Tehát én mindent eszek csak mértékkel. Sok teát főzök, azt iszom állandóan. Este egy kis futás vagy taposás a barátok közt alatt, és minden okés.

Ma voltunk a tesóméknál bográcsozni. Körömpörkölt volt. Én azt nem szeretem. Így csak a burgonyát ettem meg belőle kevés zafttal.

Megmértem még előtte magam náluk ( nekik jól mér a mérleg ), és náluk 82,9 kg voltam. DE már dél fele, jóval reggeli után! :) Szóval kellemesen csalódtam, hogy nem 84 kg vagyok még mindig, hanem 82.9 :)


Szóval.... :) Wááááá felpörögtem.... :D kezdek megszeretni a mérlegeket :D

2010. ápr. 25. 11:52

Sziasztok!

92kg-val szültem majd lementem 83kg-ra utána 2.5 hónap múlva 68 kg amit azóta is tartok de egyszerűen nem tudom mit kezdjek a hasammal:(Ha tud valaki ajánlani nekem valamit ami használt megköszönném!!!

767. sareszka (válaszként erre: 765. - Ageeca)
2010. ápr. 25. 11:51

Helló

Talán az a 6 kg kicsit sok volt egy hónap alatt,és lehet,hogy most azért vette magát takarékra a szervezeted.De nehogy feladd!!!Nagyon ügyesen csinálod.

Kitartást!!:))

766. sareszka (válaszként erre: 764. - Lufika0406)
2010. ápr. 25. 11:49

Helló Banyek!!

Azt hittem eltűntél, vonatkozik ez itt mindenkire.Gondolom itt a jóidő és mindenki szerteszét.

Örömmel olvastam ,hogy belecsaptál a lecsóba,gratulálok,nagyon szorgalmas vagy!Meg is lesz a jutalmad érte!!:))


Én a héten trógeroltam,hogy kipihenjem a versenyt,aztán időközben megadta magát a térdem, úgy hogy pihi.De a szívem szakad meg egy jó kis futásért,meg május végén megint lesz egy kis össznépi futkorászás amire neveznék (nagyon belejöttem,tetszik,lesz még több is)úgy hogy jó lenne minnél előbb helyrejönni.

Na és mivel nincs futkorászás így maradnak a kazetták,dvd-k.Majd mostanság kezdem el.Ha holnap sem lesz jobban a térdam akkor nekiesek valamelyiknek,mert nehogymá' visszajöjjön ami lement.!!!!

765. Ageeca
2010. ápr. 25. 09:42

Sziasztok!


Én szépen haladok a fogyókúrámmal :) igaz most egy picit stagnálok. 1 hónap alatt fogytam majdnem 6 kg-ot. Attől többet nem akarok, mert nem egészséges. De most laza 3 hét pihenő után ideje visszaállnom, és fogyni :)

Nálam az esti futás, az itthoni taposás, és a haspad vált be. L-carnitint iszok mellette. Sok folyadék, így az anyagcsere is felgyorsul....


Puszika


am.: tavaly 97 kg voltam, leküzdöttem magam 90-re, és most vagyok 84. Lassan fogyok, de legalább biztosan :) ♥

2010. ápr. 25. 09:26

Hát itt meg mi történt? Mindenki lefogyott és itt hagyta ezt a fórumot?

Én tornázgatok szépen, az elmúlt 6 nap alatt már 5x tornáztam. Hétfő, szerda, szombat: Leslie Sansone, kedd: mélyizomtorna, csütörtök: Réka popsi és has. És ti? Hogy álltok a tornával és a diétával?

Nyárinő, van már eredménye a diétának?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook