Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyott valaki valamilyen fogyiporral? Például dm-es tejsavó por? Eredmények? fórum

Fogyott valaki valamilyen fogyiporral? Például dm-es tejsavó por? Eredmények? (beszélgetős fórum)


12. AlBundy (válaszként erre: 9. - K171)
2012. máj. 8. 11:36

Jó irányba gondolkodsz..:)

Reklám nélkül a dm-est nem ismerem, de nekem is a sciteces jött be.

Én nem cukorpótlósat vettem hanem inkább bekalkulálom azt a kb 3-4 gramm cukrot ami van benne.

Viszont úgy van ahogy mondod: táplálékkiegészítő. Fehérjeként egy nap MAX a felét vidd be ilyen cucc formájában. A szilárd tápanyagból származó fehérjét nem lehet teljesen kiváltani..

2012. máj. 8. 10:33

Szerintem az ilyen dolgokra érdemes beruházni,nem szabad csak azért megvenni a DM-es sz*rt,mert olcsó(kb 1200körül van).

Menj be BioTech-be vagy ami van a közeledben ilyen bolt,és kérd ki az eladó véleményét(már amelyik ért hozzá)és vegyél egy jó minőségűt.

De remélem tudod,ha ezt iszod nem fogsz lefogyni normális kaja és mozgás nélkül.

Ezek általában fehérjepótlásra jók,pl vacsit helyettesíteni vele.

2012. máj. 8. 10:28
TEJSAVÓ POR NEM JÓ FOGYÁSHOZ.
9. K171
2010. febr. 15. 17:37

Ne DM-ben vegyetek tejsavoport, mert annak -ha jol emlekszem- 70%a szenhidrat!! Sokkal jobban jartok, ha korulneztek testepitoboltokban. Nekem a Scitec marka valt be, rengeteg izben kaphato es nagyon jo taperteke van.

Az esti vacsi kivalthato vele, de emellett is figyelni kell a napkozbeni etkezesekre, hiszen ez sem csodaszer, hanem taplalekKIEGESZITO!

2010. febr. 15. 16:34
Én ma kezdtem el, remélem valamit bead. A kalória tartalmát megnéztem és ha tényleg egy napon 3x iszod, akkor az olyan 350kcal kb. Ha emellé ilyen leveseket meg ilyesmit eszik az ember akkor nem létezik hogy ne fogyjon, mondjuk egy kis mozgás mellett - Én ebből indulok ki.
2010. jan. 23. 14:02

A Forever-t én is próbáltam, nekem nem vált be... éhes is voltam tőle, mozogtam mellé minden nap egy órát, eredmény: 2 hét alatt -1 kg. Ennyi pénzért ez nem eredmény... még szerencse,h. ajándékba kaptam.

A DM-es tejsavó por érdekelne, terv szerint jövő héten veszek. Vkinek volt már vele tapasztalata?

2010. jan. 23. 13:42
Ultralosst próbáltam,azt evés helyett kellett fogyasztani,de nekem nem vált be.
2010. jan. 23. 13:29
ez a forever, az a bizonyos Forever termékcsalád tagja??
2010. jan. 23. 13:24
hol veszed a forevert? én itt a neten nézegettem és valahol 5000, valahol 8900...
2010. jan. 23. 13:21
és nem vagy éhes utána?
2010. jan. 23. 13:16

Igen!

én a FOREVER ULTRA -és ULTRA LIGTH porát szoktam inni vacsora helyett,de napközben mindíg eszem főttételt,és reggelizek is.

2010. jan. 23. 13:08
Sziasztok! Érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak az ilyen porokkal kapcsolatban, lehet- e tőlük fogyni, tényleg helyettesít egy étkezést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook