Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyümölcsnapon, bármennyi gyümölcs fogyasztható? fórum

Gyümölcsnapon, bármennyi gyümölcs fogyasztható? (tudásbázis kérdés)


8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Pirosalma)
2010. jan. 24. 08:28

A 90 napos diétám gyümölcsnapjait szinte csak banánnal csináltam végig. Mióta nem diétázom, alig eszek banánt, igaz, más gyümölcsöt sem.

Ha újra kezdeném, megint így csinálnám, a kálium tartalmától függetlenül. Azért köszönöm. Tényleg! :-)

7. enikoke (válaszként erre: 4. - A106211d56)
2010. jan. 24. 08:07
És a zöldséget milyen formában kell enni? Nyersen vagy főve?
6. Pirosalma (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2010. jan. 23. 11:14

Szia, Andi!


Ilyen mennyiségben a banán már veszélyes lehet a magas káliumtartalma miatt, ezért én nem javasolnám ilyen mértékű fogyasztását.

2010. jan. 23. 08:44
igen, de azt ajánlják egy nap csak egy fajtát érdemes pl hétfőn csak körtét, kedden meg csak almát
2010. jan. 23. 07:46

Ehetsz zöldséget is.Jóval kevesebb a cukortartalma.

Elvileg nincs mennyiségi korlátozás.

2010. jan. 23. 07:38

Keverni nem lehet.


Gyümit elvileg bármennyit fogyaszthatsz, persze nem mindegy, hogy mit. Nyilván a magasabb cukortartalmú gyümölcs több kalóriát tartalmaz. Én banánt ettem, attól függetlenül, hogy magas kalóriatartalma van. Igaz nem túl sokat, napi 7-8 darabot.

Szerintem ehetsz nyugodtan, hooszútávon, rendszeresen úgysem tudsz olyan sok gyümölcsöt megenni, amiből gond lehetne. Sok sikert!

2. Ekka
2010. jan. 23. 07:04

Még soha nem tartottam gyüminapot. Kiváncsi lennék, hogy van-e meghatározott mennyiség, amennyit lehet ill, meg kell enni?


(olyan van, hogy a gyümit, meg a zöldséget lehet keverni?:D)

1. Ekka
2010. jan. 23. 07:03
Gyümölcsnapon, bármennyi gyümölcs fogyasztható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook