Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzés terv összeállitásában ki tudna segiteni? fórum

Edzés terv összeállitásában ki tudna segiteni? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 11. 01:26
Na vegre megvan egy idazi edzes terv. 4 napra osztva,egy nap felso test,egy nap also. Elso nap mell,hat,vall,bicepsz,tricepsz es persze elotte utana kardio. Aztan lab,minden porcikaja,egy kis kitoressel fuszerezve ,has izom,es also hat izom. En hozzatettem egy kis sulyzos csipo edzest is. Es persze kardio es taposo gep vegkimerulesig, A hatas nem marad el. :D
2010. febr. 5. 11:34
Beakadt a csipomhoz egy idegszal,na most mi lesz? Nem birok edzesre menni,meg jarni sem:((( Ez durva...
12. Totesz (válaszként erre: 11. - Cicamica85)
2010. jan. 30. 14:36

Szia!

Megnéztem a linket,jó kis gyakorlatok vannak benne,le is lestem egy-két dolgot,meg egy-két receptet is.

Köszi érte!

Pussz

2010. jan. 29. 15:37

Totesz,talaltam egy jo kis oldalt,szerintem ez neked is hasznos lesz es gondolom masnak is segitek vele :) Jelezzetek vissza mi a velemenyetek;) Pussz mindenkinek.

Nixi meg mindig varom az uzetetedet:(

[link]

10. Totesz (válaszként erre: 8. - Cicamica85)
2010. jan. 25. 15:36

Szia!Köszönöm szépen a segítséget,már meg is erősítettél abban,hogy jól csinálom-e vagy sem.Ugyanis nekem azt a tanácsot adták amit te is csinálsz,hogy úgy eddzek,hogy ne csak pl.hasra,hanem eredményesebb,ha minden testrészre edz az ember.

Én is próbálok mindenre edzeni,hétfőtől péntekig járok kb.45-50percet,két hete csinálom,és mindíg valaből többet csinálok naponta váltva,például mindenre mozgok egy kicsit+egyik nap lábra többet,másik nap hasra többet stb.

Te mit csinálsz bemelegítésként? Ok,majd szólók,de te is szólj ám,hogy hogy állsz,hátha így jobban tudjuk segíteni egymást.

Köszi a segítséget.

2010. jan. 25. 13:59
Jaaaj,a kedvencemet ki is hagytam a felsorolasbol,a cicis gepet,vagyis a mellizmozos izemizes gepet:)))) Az aztan tuti meg:D
8. cicamica85 (válaszként erre: 7. - Totesz)
2010. jan. 25. 13:54

Oszinten,en elindultam es probalok esszel edzeni.

Innen -onnan kaptam nehany tanacsot,de mikor oda ertem,mentem egyik geptol a masikhoz. Az en programom eddig igy volt: bemelegites,de rendesen,megmozgatom minden porcikamat.Aztan en megszoktam ,labba kezdek,aztan karok,vall,hat,hasizom es vegul bicikli ,ha meg van isom es energiam egy kis taposogep,az nagyon bejon nekem csak azert:))) Aztan hogy jol csinalom vagy sem,nem tudom nagyon,de remelem. Most vagyok a masodik hetben,aztan most allitolag mar nem kell mindent egyszerre csinalni,hanem felosztva,kb ugy hogy derekon alul egyik napi edzes aztan derekon felul. Kb igy csinalom en,1es fel ora-2 naponta. Pussz totesz,sok sikert! Majd szolj,hogy allsz;)

7. Totesz (válaszként erre: 6. - Cicamica85)
2010. jan. 24. 14:00

Szia!

Nekem is az a problémám,mint neked,nem tudom miket csináljak a konditeremben,hogy elsősorban fogyjak,ne csak erősödjek.

2010. jan. 24. 04:15
Sziaszok lányok! Nagyon boldog vagyok,hogy érdeklődtök a téma iránt. Elkezdtem keresgélni a fórumok között,de sajnos nem találtam semmit,ami nekem kellett volna. Ezért gondoltam,hogy nem vagyok egyedül,hát beszéljünk róla! Nixinek köszönöm,hogz ilzen segitökész, millió puszi neki,Rohiani,egyéltalán nem zavar,ha te is tanácsot kérsz,okosodjunk együtt,na meg fogyjunk is ;)
5. nixi. (válaszként erre: 3. - Rohiani)
2010. jan. 23. 08:54

Persze, szívesen, de ha már edzel, akkor tényleg találkozzunk és megnézem amit összeírtál magadnak, lehet nem is rossz, amit csinálsz :)

Barátnődnek pedig ajánlom a BBGO fitneszt, bár Fótról kicsit messze van (Nagy Lajos Király útja) én az M3-ason pikk-pakk ott szoktam lenni.

Én magam most akarok terhestornát tartani a Flórián téren, de ez csak február vége felé indulna.

(remélem senki nem orrol meg rám a fenti reklám miatt, de nem az én bizniszem...)

4. rohiani (válaszként erre: 1. - Cicamica85)
2010. jan. 23. 08:26

Szia cicamica85!


Remélem nem gond, hogy én is tanácsot kérek a topicodban.

Szívesen adnám a saját edzéstervemet tanácsnak, de azt én állítottam össze és nem egy edző.

Hatni hat, de nem tudom, hogy jó-e.

Remélem Nixi segít mindkettőnknek.

3. rohiani (válaszként erre: 2. - Nixi.)
2010. jan. 23. 08:25

Szia Nixi!

Átküldenéd nekem is, ha nem gond. Én már járok másfél hónapja és nem tudom jól csinálom-e.

Bár már fogytam 5kg, 160cm és 62,5kg voltam, tehát biztos nem rossz amit teszek, de szívesen venném a segítségedet. Látom, hogy Dunakeszin laksz és Pomázi vagyok, akár személyesen is szívesen venném.

Barátnőm Fóti, de ő most kisbabát vár, már a 20 hét után van neki is tudnál valamit ajánlani.

Előre is köszi.

2010. jan. 23. 07:48

Szia személyi edző vagyok, szívesen segítek.

Figyeld a postaládád :)

2010. jan. 23. 00:49
Sziasztok! Azok segitségét kérném,akik kondi terembe járók. Milyen edzés tervet készitsek,ha fogyni szeretnék kondi gépek segitségével? Az akarat megvan,de jól szeretném csinálni. Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook