Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan osztottad meg/osztanád meg/szeretnéd megtudni, hogy kisbabátok lesz? fórum

Hogyan osztottad meg/osztanád meg/szeretnéd megtudni, hogy kisbabátok lesz? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 8. 21:58

Az elsőnél egyedül voltam itthol és csináltam meg a tesztet. Leendő apuci dolgozott. Amikor haza jött átöltözött és át ölelt akkor mondtam neg, hogy gyerekünk lesz. Szó szerint megállt és, mintha legyőkerezett volna a lába. Nem szó csak állt.

De magához tért és együtt örültünk.

Másodiknál meg együtt számoltunk a napokat. Tiz napot késett amikor biztosra mondtunk, hogy itt baba van.

Most meg talán ezt adom neki Valentin napra a két kis csikos tesztet.

2010. jan. 24. 13:55

Sziasztok!

Én is kíváncsiságból megkérdeztem itthon, hogyan közöljem a jóhírt. A férjecském a filmekben látható módon akarja megtudni: simán közöljem vele egy szép estén. :)

Én azért valami emlékezetes kis turpisságot beletennék. Még nem tudom, mit, de göndolkodom. :)

11. d6b9aea69c (válaszként erre: 10. - Nikletty)
2010. jan. 23. 14:02

Igen, attól hogy a kismama hordja a bébit a testében, a leendő apuka is pont ugyanannyira vágyik rá, várja őt, pont előle nem szabad szerintem sem eltitkolni.

Hát kinek mondja el az ember, ha nem Neki? :-))

utána lehet együtt menni szülőkhöz, dokihoz, védőnőhöz stb. :-)

10. nikletty (válaszként erre: 9. - Frutty)
2010. jan. 23. 13:10

megkérdezhetem, hogy addig váratott a babóka, vagy így is szerettétek volna?

Jah, nem semmi :) addig lehet én sem bírtam volna:)


Köszönöm az eddigieket, várok még véleményeket.


Közben valahogy rákérdeztem páromra, és azt mondta, hogy úgy is észrevenné rajtam, meg hogy én sem tudnám úgy titkolni, és hogy nem tudnám, és ő sem akarná, hogy abból a részből kihagyjam; és hát igen, pont előtte titkolni ami bennem zajlik nagyon nehéz lenne, úgy hogy szerintem nálunk, együtt tervezzük, és együtt is fogunk izgulni, ha eljön az a pillanat.

2010. jan. 22. 20:49

17év házaság útán született meg!

8.hetes voltam mikor meg mutattam.

de én már elötte tudtam,csak babonából vártam-

8. d6b9aea69c (válaszként erre: 7. - Frutty)
2010. jan. 22. 20:46

17 évet vártatok a babára?


(nem így értettem, hanem hogy a kiskönyvet azért jópár hét után állítja ki a védőnő, én addig nem bírnám ki, hogy a leendő apukának ne mondjam el)

7. frutty (válaszként erre: 6. - D6b9aea69c)
2010. jan. 22. 20:44
igen 17 évet....
6. d6b9aea69c (válaszként erre: 5. - Frutty)
2010. jan. 22. 20:43
Hú, hát akkor jó sokáig vártál... :-o
5. frutty (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2010. jan. 22. 20:29

én a kiskönyvet mutattam meg a páromnak.

husi itt a jogsi++++

2010. jan. 22. 20:18

Szia!

Én egy pénteki napon vettem tesztet. Szombat reggel csináltam meg teljesen titokban, mert úgy gondoltam, ha negatív lesz, akkor semmit nem mondok majd. Reggel fél 6 volt, mikor ki kellett mennem, azonnal nagyon erős két csíkot láttam. Visszamentem a hálóba és csak álltam az ágy végében. Párom észrevett, és értetlenül nézett. Annyit tudott, hogy 3 hete késik... csak annyit bírtam mondani, hogy "már nem is fog megjönni". :)


Soha nem így képzeltem, de a meglepetéstől magam sem tudtam, hogy mit is kéne mondanom.


Még 6 hét és megérkezik a pici lányunk. :)

2010. jan. 22. 20:10

Szió!

Mivel mi terveztük,a férjem is velem izgult,hogy ne jöjjön meg.A tesztet konkrétan ő vette (a saját megnyugtatására,mert nekem nem hitte el,hogy érzem,hogy babás vagyok),és együtt vártuk,hogy előjöjjön a 2 csík,és mily meglepő,ott volt :o)

A szülőknek együtt mondtuk el,személyesen,hogy ne legyen sértődés,hogy esetleg valaki hamarabb tudta meg.

Én a barátnőimnek teszt után egyből újságoltam,mindenki másnak a 13.hét után mondtuk,de még most sem tudja mindenki. :)

2010. jan. 22. 20:05

Szia!


Mi együtt teszteltünk:)

2010. jan. 22. 20:03

Kíváncsi vagyok, ki-hogy csinálta, szeretné majd csinálni?

Leendő apukák, vagy már apukák véleményére is kíváncsi vagyok, hogy tetszene neked jobban, ha már beavat a párod, hogy késik a menzi, és együtt teszteltek stb, vagy lepjen meg inkább a jó hírrel majd??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook