Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha szoláriumot szeretnék üzemeltetni, ahhoz milyen engedélyek kellenek? fórum

Ha szoláriumot szeretnék üzemeltetni, ahhoz milyen engedélyek kellenek? (tudásbázis kérdés)

16. Davy69
2010. szept. 1. 10:58

látogass el a szolárium egyesület honlapjára.

ha segítségre van szükséged, írj nekik e-mailt. ismerősöm is sok segítséget kapott.

15. caffi
2010. febr. 25. 16:30

Nahhh szóval ha a gépedbe ragaszkodsz az "erős"csövekhez....beteszi a szervizes,de arra készülj h alá írat veled egy papírt,h téged terhel a felelősség!

Amugy a "gyenge" csőnek csak az uvA és az uvB értéke lett más arányban....kipróbált szolikból jön a visszajelzés,h elfogadják a vendégek....ugyanis minimálisan ad barnább színt,ami viszont nincs az a bőrpir!A vendégek zöme eddig se piros,hanem barna akart lenni!

De amit most tudokk javasolni....legalább is én nekem bejött,a kollagén cső....uv tartománya nincs,így ö nem barnulásra való,a bőrt regenerálja,feszesítí,ránctalanítja.....látványos hatással!

14. island (válaszként erre: 13. - Szivacs8780)
2010. febr. 18. 10:21
Én úgy tudom hogy elsőre nem büntetnek,de a következő ellenőrzésnél ha még mindig az erős cső van a szoliban akkor már büntetnek!
2010. febr. 17. 20:06

Igen utánna érdeklődtem, kell hozzá, és állítolag a fogyasztóvédők ellenőrzik, viszont amikor érdeklődtem náluk akkor elég tanácstalanok voltak ezzel kapcsolatban...

Az lenne a kérdés, ha kikapok egy ellenőrzést, hogy lehet megúszni büntetés nélkül a dolgot.

12. island (válaszként erre: 10. - Szivacs8780)
2010. febr. 17. 12:54
Én úgy tudom,hogy a szolit csak kozmetikus kezelheti.Bár ennek ellenére elég sok szoli szalon van,ahol nincs kozmetikus,sem kozmetológus.De már nem érdemes szoliba fektetni,ugyanis hoztak 1 új rendelete,miszerint csak gyenge csöveket használhatnak a bőrrák miatt.Szóval,gyenge cső= ne fogja senki igénybe venni.
2010. febr. 17. 11:59
biztos kell hozzá kozm. papír? utánaérdeklődtél..?
2010. febr. 17. 11:58

Sziasztok!!!


Én is szoli nyitás elött állok és ezzel a kozmetikusi papírral gondba vagyok. Egyből alkalmazottat nem akarok, örülök hogy a páromnak tudok munkát adni( aki sajnos nem kozmetikus...).

Aki tud vmi infót, segítsen!!!!

Előre is köszi!

9. caffi (válaszként erre: 8. - Panka78)
2010. jan. 25. 14:45

Persze,mint mindenhol,itt is vannak kiskapuk....ha komolyan érdekel,priviben adok egy két tanácsot!

De pont most akarsz nyitni solit,amikor egy csomó soli be fog zárni,az uni-os csövek miatt???

Átvészelni is nehéz,egy működő solinak,egy indulót meg simán halálra ítél!!

De ettől függetlenül szívesen segítek!!Már megvan a hely amit bérelnél??Ha nagy gépet akarsz(kicsivel nem érdemes)...ak annak ipari áram kell,kérdezz utánna h be van e kötve....mert ha nincs,az rohadt drága odavitetni....olyan 300.000ft!

2010. jan. 24. 17:09
..ha ez így van, akkor a műkörmös csajnál miért lehet szoli is? Tuti nincs "kozmikus" végzetsége!!!!
2010. jan. 24. 15:34
ez most komoly?????
2010. jan. 24. 15:32
Köszi a választ! Ez tényleg komoly? De miért kell ehez kozmetikus végzettség??
5. caffi (válaszként erre: 3. - 35491a860f)
2010. jan. 22. 17:33
Igen,csak erre a bizire adják ki az engedélyt...
2010. jan. 22. 17:30
:)Ha az megvan.....szívesen segítek ha van még kérdésed!
2010. jan. 22. 17:30
kozmetikus a szoláriumozáshoz?
2010. jan. 22. 17:29
Szia!!Először is ,kozmetikusi végzetség kell hozzá.....ha
2010. jan. 22. 17:20
Ha szoláriumot szeretnék üzemeltetni, ahoz milyen engedélyek kellenek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook