Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Négy gyerekes család olcsó nyaralási lehetőséget keres 1 hétre fórum

Négy gyerekes család olcsó nyaralási lehetőséget keres 1 hétre (beszélgetős fórum)


20. anette71 (válaszként erre: 1. - Jollymama)
2011. jún. 6. 11:27
Találtam Balatonon Alsóörsön telepített lakókocsit még júniusra és júliusra is van hely július az drágább,de meg kell próbálni alkudni benne van a strandbelépő is 2 éves gyermekre nem kell plusz díjat fizetni a lakókocsi 5 fős de egy matraccal a hatodik is elfér,18 éven felülieknek kell +400 ft-ot fizetni éjszakánként IFA-T. [link] kell sokmindent vinni mint a sátrazáshoz és olcsóbb mint egy apartman. Jó nyaralást mi június 18-án megyünk.
19. anette71 (válaszként erre: 18. - Jen69)
2011. máj. 23. 21:21
Köszi de nekünk már ez drága,és a strandbelépő is rettentő sok naponta.
18. jen69
2011. máj. 23. 09:58

Szia!

Sárvárhoz lenne kedvetek? 11.000ft/nap a családnak

A

2011. máj. 23. 09:27
Mi 3 gyermekkel mennénk nyaralni ,még sohasem voltunk ,a nagyobbik fiam már 18-éves talán ez lehetne az utolsó hogy együtt nyaralhatnánk valahol.
16. margareta51 (válaszként erre: 15. - Jollymama)
2010. jan. 22. 18:06
Az egyesulet kellene valahogy reklamozza hogy mivel foglalkoznak es szerintem az emberek felfigyelnenek,azis igaz ha veletlenul egy ketelyes szemely van az egyesulet vezetosegeben akkor meggondolado az adakozas az ilyen szemelyeket ki kell szurni.A leanyom egy allat vedo egyesuletben besegit kereset szponzorokat kapot is es tudjatok mit mondtak neki neked oda merjuk adni az osszeget mert Te biztosan arra a celra fogod felhasznalni de ha egy masik ment volna ellett volna utasitva.
2010. jan. 22. 17:43
szerintem inkább az a baj hogy nem tudják az emberek hogyan segítsenek.Olyanoknál akiknél nagy a baj 1 tábla csoki is menekülés a gondok elől,és jóleső érzés hogy valaki együttérez velük,lehet hogy többet számít egy apróság mint a pénz!Éppen karácsonykor hallottam róla hogy különös módon bár kapott adományokat az egyesület de dehonnan nem érkezett egy szem édesség sem! Persze örültek a gyerekek a ruháknak meg cipőknek és szebbnél szebb kézműves ajándékoknak,de egy csokimikulás nem volt a csomagokban,pedig az egyik nagyáruház 9 forintért dobálta.Bármelyik ember megtehette volna hogy 10 darabot nekik adományozzon ,az lett volna ám az igazi öröm számukra,de sajnos nem tudjuk hogy segítsünk.
2010. jan. 22. 17:37
de én pozitívan gondolkodom és hiszek benne hogy van még olyan ember a földön aki megteheti és 1 hétre el tudja felejtetni az emberekkel azt hogy ők nem tehetik meg!Ilyen emberek jelentkezését várjuk!
13. 64feff43a0 (válaszként erre: 12. - Jollymama)
2010. jan. 22. 17:36
Igen,szinte mindenki nehéz helyzetbe került,szomorúan hallom,hogy így van,és a gond,hogy akiknek módjában állna segíteni,nem teszi,akit aggaszt mások sorsa,annak meg nincs pénze segíteni.
12. jollymama (válaszként erre: 10. - 64feff43a0)
2010. jan. 22. 17:32
értettem a tréfát csak félek komolyan venni,persze mindenki titkon arról álmodik hogy hátha előkerül egy jótevő és felajánl valamit.Tudja én nevelőszülő vagyok 1 éve ,az egyesület 15 éve működik ,eddig minden évben az ott élő gyerekek részére valamelyik üdülő biztosított 1 hét nyaralást,egészen tavalyig.Mit nekünk a négy gyerekkel,de a mieink legalább családot kaptak,azok a gyerekek pedig 1 hétre nem tudják elfelejteni a szomorúságot ,mert már senki nem engedheti meg magának hogy segítsen másokon.
11. margareta51 (válaszként erre: 8. - Jollymama)
2010. jan. 22. 17:29
Ez a leanyaimnal mukodik es nagyon helyes ami a rossz egy leany unokam van o 10 eves a fiu unokak 7 es 3 evesek.A fiuk rozsaszinben ,lilaban,jarnak azt mondtam nincs ertelme draga cucokat megvasarolni mivel nonek es kinezi hogy milyen szinuek a ruhajuk.Az unnelpo ruha az mas de abbol se kell sok.
10. 64feff43a0 (válaszként erre: 8. - Jollymama)
2010. jan. 22. 17:26
Ez kisebb tréfa lett volna,de tényleg jó volna minél olcsóbban,mert tudja minden nagycsaládos,hogy nem könnyű anyagilag így sem.
9. jollymama (válaszként erre: 5. - C95c921ae7)
2010. jan. 22. 17:16
nem bánom ha csatlakoznak együtt is mehetünk:-)))))
2010. jan. 22. 17:14
úgy érzem ma semmi sincs ingyen!Ha valaki feljánl valamit azt tuti olyan kapja meg aki nincs is igazán rászorulva!Ezért ha én tudnék adni akkor is kérnék egy jelképes összeget vagy valami konkrét dolgot! Nálunk pl működik babás körökben hogyha valamit el akarunk adni akkor nem pénzt kérünk érte hanem cserélünk ,ruhára pelenkára gyümölcsre stb.Így szerintem aki csaló és nem is igazán szorul rá az nem érdeklődik tovább.Nekünk meg már így is elérhetőbb az álmunk!
7. 64feff43a0 (válaszként erre: 4. - Margareta51)
2010. jan. 22. 17:08
Kis túlzással legjobb volna az ingyen.
6. jollymama (válaszként erre: 4. - Margareta51)
2010. jan. 22. 17:07
olcsó kb 5000/nap
2010. jan. 22. 16:59
De ez Jollymama fóruma..neki kerestetik a nyaralás:))
4. margareta51 (válaszként erre: 3. - 64feff43a0)
2010. jan. 22. 16:56
Mit ertetek olcso nyaralas alatt?
2010. jan. 22. 16:54
Sziasztok! Szintén négy gyerek van,és mi is szeretnénk olcsón nyaralni!
2010. jan. 22. 16:53

Bocsánat, nem szeretnék pofátlan lenni, de csatlakozhatunk hozzátok, mint szintén 4 gyermekes család aki olcsó nyaralási lehetőséget keres, ugyanezekkel a feltételekkel :)?

Köszike :)

2010. jan. 22. 16:29

Üdvözlök mindenkit aki elolvassa ezt az oldalt!

Mi elsősorban olyan nyaralótulajdonosok jelentkezését várjuk akik nem azért tartják a nyaralójukat hogy abból nyaranta meggazdagodjanak,hanem hogy örömüket leljék az ott töltött idő alatt.De ....ha van egy hét amikor ezen az elkövetkező nyáron nem tud ott tartózkodni és elérhető áron kiadná egy négy gyermekes család részére akkor kérem válaszoljon erre az üzenetre. Nincsenek igényeink csak vágyaink ,szeretnénk pancsolni a gyerekekkel egy kis közeli vízben ,nem kell ehhez Balaton vagy Adria,jó nekünk a helyi fürdőtó is,nem kell nekünk all inclusive ellátás csak egy kis konyha ahol főzhetünk magunknak,és jakuzzi sem elég ha az udvaron van egy csap.Viszünk magunkkal ágyneműt,de ha kell még edényeket is.

Kérem jól fontolja meg ezt a soha vissza nem térő ajánlatot és beszéljük meg!Én itt fogom várni!!!

Egy négy gyermekes család álmokkal igények nélkül!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook