Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr. P Szikszay Ádám miskolci nőgyógyászról vélemények? Jár hozzá valaki? fórum

Dr. P Szikszay Ádám miskolci nőgyógyászról vélemények? Jár hozzá valaki? (tudásbázis kérdés)

27. Fotoll
2017. nov. 7. 22:01
P. Szikszay Ádám nagyon nagyon jó, alapos szülész nőgyógyász orvos, én mindenkinek teljes szívből ajánlom! Neki köszönhetem a gyönyörű kisbabámat, annyi nehézség küzdelem után. Évekkel ezelőtt jártam hozzá a konzervatív terápiára, méhsüllyedésem volt, segítségével annyira megjavult a helyzet "alul", hogy ki tudtam hordani a babámat- korábban épp a méhsüllyedés miatt lett vége az állapotosságomnak. Nagy szavak, de csak Szikszay dr volt az ebben az egész országban, az egyetlen ember, aki tudott rajtam segíteni és lett egy álomszép kisfiam. Örökre hálás leszek ezért dr ÚR, köszönöm a sok törődést, türelmet!
26. Laka
2014. szept. 4. 19:22
Igen, én is örülök,hogy Pesten P.Szikszay Ádám doki is foglalkozik a ladypower terápiával, egy jó tanács azonban: ne a Lajos utcai G1 központi számán jelentkezzetek be hozzá erre a kezelésre, hanem külön azon a számon, ami a ladypower es honlapon van, mert csak ezen adnak kifejezetten a terápiára időpontot hozzá és nem kell kétszer menni.
2014. aug. 27. 18:08

Sziasztok!


Valakit császározott már Dr Gubás Péter,hogy voltatok vele megelégedve?Válaszokat előre is köszönöm!

24. Juttta
2014. júl. 24. 13:38
Ez tény! Én sem mennék máshoz!
23. Fotoll
2014. júl. 4. 22:11
P.Szikszay Ádám Budapest legjobb, vagy legalább is egyik legjobb nőgyógyásza! Halk szavú, mindig higgadt, tudja, mikor, mit kell tennie, nagyon határozott, nem mond és nem tesz semmit feleslegesen, céltudatos. Évek óta ismerem, még Miskolcról, volt egy elveszített terhességem és olyan empátiát, segítséget kaptam tőle, ami évek óta elkísér.Én nőgyógyászként csak őt tudom elképzelni, akihez járhatok. Nagy örömömre szolgál, hogy már őhozzá is lehet menni a Németh Zoltán doktor Úr féle konzervatív terápiás rendelésre is Pestre!
22. Juttta (válaszként erre: 21. - Dec79ef090)
2014. jún. 1. 13:42
Igen
21. dec79ef090 (válaszként erre: 20. - Juttta)
2014. máj. 29. 10:47
És fogadott orvosod volt?
20. Juttta
2014. máj. 29. 09:16
Én ettőlis többet hallottam. Bár tőlem annó semmit nem kért, hozzáteszem meg sem kérdeztem mennyit kérne, adtam volna annyit amennyit gondolok.
19. dec79ef090 (válaszként erre: 18. - Juttta)
2014. máj. 29. 06:47
80 ezer
18. Juttta (válaszként erre: 17. - Dec79ef090)
2014. máj. 28. 09:40
Szabad tudni mennyit hallottál?
17. dec79ef090 (válaszként erre: 16. - Juttta)
2014. máj. 27. 20:36
Nem ,nem járok hozzá,csak szerettem volna megfogadni,de úgy hallottam nagyon sokat kér.
16. Juttta (válaszként erre: 15. - Dec79ef090)
2014. máj. 25. 21:39
Ezek szerint te akkor már Pestre jársz hozzá. Válaszodra nem tudok válaszolni, mert én nem kérdeztem meg tőle, hogy mennyit kér.
2014. máj. 8. 11:38

Sziasztok! Látom elég régi a fórum,de megkérdezem,hátha...

Meg tudná mondani valaki,hogy mennyit kér a doktor úr a szülésért?

2013. ápr. 1. 23:08

Egy ismerosom volt nala.

Azt mondta neki 7 hetes terhesen -mashoz ment,de o volt ott- hogy a teszt nem jelent semmit! Es hazaengedte a lanyt...es soha nem ment vissza hozza.

2012. máj. 10. 20:35

Ha úgy tűnik neked, hogy felvet a pénzt azért jártam magánrendelésre, akkor elmondom neked, hogy havi 5000 Ft-ot fizettem neki a vizsgálatokért, ami szerintem megspórolható volt és nem vágott földhöz. Viszont cserébe nyugalmat, figyelmet és teljes körű felvilágosítást kaptam tőle. Azt sem kérdeztem meg soha, hogy mennyi nála egy szülés, annyit adtam amennyit gondoltam és nem vettem észre nála, hogy keveselte volna.

Mikor a kisfiamat vártam, két naponta jártam hozzá méhszájsebem miatt ecsetelésre és akkor egy forintot sem kért el tőlem.

Sajnálom, hogy rossz élményed és véleményed lett, sajnos ez előfordulhat más orvosnál is. Remélem találtál olyat, aki segít és megbízol benne. :-)

2012. máj. 8. 18:45

Én nem tapasztaltam semmi ilyet nála, pedig két gyermeket szültem az ő segítségével, jelenlétével. Igaz, hogy én a magánrendeléseire jártam és ott mindennek megvolt a maga ára.

Továbbra is úgy gondolom, hogy ha még Miskolcon dolgozna és válallék még egy gyereket, újra őt választanám.

2011. szept. 8. 01:24

Sziasztok.

Mindenkinek ajánlom figyelmébe hozzászólásom, aki Szikszai doktor után érdeklődik.

Olvasva az írásaitokat, úgy érzem meg kell védenem.

Én 1998-ban nála szültem.

A szomszédommal majdnem egyszerre voltunk terhesek.

Ő ajánlotta nekem, mivel már egy ideje hozzá járt.

Így hát én is felkerestem.

Terhességem nem volt egyszerű, mivel több szempontból veszélyeztetett terhes voltam.

Egyszer a korom miatt, másodszor pedig autoimmun ( SLE ) betegségem miatt.

Nagyon odafigyelt rám.

Mindent megtett,kisfiam megszülessen, aki már 3 éves és makk egészséges.

Én maximálisan meg vagyok vele elégedve, orvosilag és emberileg is.

( A szomszédomnak ugyanez a véleménye, pedig neki is elég komplikált volt a terhessége.)

Ha újra szülnék biztos hogy Őt keresném meg!

2010. nov. 21. 11:54

Igaz, hogy régen történ hozzászólás, de muszájnak érzem leírni, ami a véleményem, azoknak akik esetleg olvassák.

Én nála szültem a kisfiamat. Végi hozzá jártam a 9 hónap alatt, sosem volt semmilyen problémám vele. Mindig segítőkész volt, normálisan viselkedett. Előtte egy másik orvoshoz jártam és mivel a méhszájon volt egy kis sebem, azt mondta ne vállaljak egy darabig babát. Ő kezelte a sebemet, pár hónap alatt rendbe jött.

Mikor szülni mentem szabadságon volt, bejött hozzám, és egyszer ment ki a szülőszobából valamit elintézni. Ott is végig segítőkész volt, mondta a lehetőségeimet. Mivel a kórházban töltött napok alatt épp pihent, megkérte az egyik kollégáját, hogy figyeljen rám.

Szóval szerintem azért mert fiatal, vagy kezdő orvos semmi olyat nem láttam vagy tapasztaltam, ami miatt akár egy rossz dolgot is tudnék róla mondani.

Én csak ajánlani tudom mindenkinek és nagyon remélem, hogy hamarosan a következő babámat is nála fogom megszülni!

2010. aug. 26. 19:11
A rákszűrés 5 ezer ez tuti. A többire már én sem emlékszem hál'istennek.
8. drucilla (válaszként erre: 7. - Scrummy)
2010. aug. 26. 11:12

[link]


Fú sose tudom, 3 hónapja voltam utoljára, asszem 3-4 ezer forint a konzultáció, a gyógyszerfelírás ha jól emlékszem 2 ezer, cytológia is olyan 3-4 ezer körül van, 5 ezer az ultrahang, de nem tudom biztosan sajnos, és a honlapon sincs fent, de a helyszínen ki van téve.

7. scrummy (válaszként erre: 6. - Drucilla)
2010. aug. 25. 18:25

Szia!


A magánrendelésén voltál, vagy a semmelweisben? Ha magánrendelésén, akkor milyen árak vannak? Pl gyógyszerfelíratás, tanácsadás, cytológia... Köszi a választ!

6. drucilla (válaszként erre: 1. - 613846812b)
2010. júl. 13. 11:51

Én nem értek egyet veletek. Előtte volt két másik nőgyógyászom, akik nem bírtak kikezelni a mindenféle bajomból. Átmentem Szikszay doktorhoz és neki sikerült rendbehozni, ennek már három éve, és azóta sincs semmi visszatérő bajom. Én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Mindig naprakész az új dolgokban is, és nem zárkózik el attól, ha egy páciens olvas valahol egy vizsgálatról és szeretné megcsináltatni.

Igaz, hogy fiatal, de 6 év munkatapasztalata van ezen a téren, azért az nem kevés. Én személy szerint Miskolcon nem ismerek jobbat. Ajánlottam a barátnőimnek is, ők meg vannak vele elégedve.

5. 613846812b (válaszként erre: 4. - Lizesett)
2010. jan. 26. 10:48
Hát igen...ezeket olvasva nem túl bizalomgerjesztő... :S
2010. jan. 25. 08:27

És még valamit nem árt tudnod. Mikor kiderült nálam, hogy van valami baj, akkor rögtön hívtam és úgy lerázott, hogy végül nem tudtam meg semmit. Majdnem hogy rámcsapta a telefont. Na azóta már kerestem mást.

A másik pedig az, hogy bármikor kérdeztem valamit, mindig azzal kezdte a választ, hogy : "Hááááát...., Igen lehetséges...., Nem is tudom...., Hmmmmm..."

Szerintem egy orvosnak határozottnak kellene lennie, de ez nekem elsőre nem is tünt fel. Mikor a párom bent volt velem egyszer, akkor mondta nekem, hogy elég kis bizonytalan.

Nade, friss diplomás. Tapasztalatlan még.

És ezt minden rosszindulat nélkül mondtam.

Egyébként meg mindenkinek más a jó.

Minden jót! :)

Szia!

3. 613846812b (válaszként erre: 2. - Lizesett)
2010. jan. 24. 13:10
Köszönöm! Csak kíváncsi voltam milyen nőgyágyász, mert nem hallottam róla még semmit.
2010. jan. 23. 22:56

Szia!

Véleményem szerint, még elég friss diplomája van ahhoz, hogy betegeket lásson el. Eléggé bizonytalan. Jártam hozzá, én ezt tapasztaltam!

Minden jót!

2010. jan. 21. 20:56
Dr. P Szikszay Ádám miskolci nőgyógyászról vélemények? Jár hozzá valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook