Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Canon tölthető tintapatront nem ismeri fel a nyomtató mit csináljak? fórum

Canon tölthető tintapatront nem ismeri fel a nyomtató mit csináljak? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 9. 16:13
töltögetni kevésbé érdemes, ha nem akar valaki eredetire költeni, vegyen utángyártottat, tökéletes minőségűek ;)
22. 62cc0f78ae (válaszként erre: 21. - Smumika)
2010. febr. 20. 21:02

Akkor most már oké?


Én direkt Canont vettem, és nem is bántam meg! 500Ft bele a patron (az u.gy., de az eredeti sem drága); két éve vettem, azóta egy patroncsere volt, holott nyomtatok! :P

2010. febr. 20. 18:45

Képzeljétek csak elfelejtettem leirni a multkor 3 napig kitettük hagy fogyon a tinta aztán beleraktuk beállitottuk hogy csak feketével nyomtasson és csoda történt müködik igaz csak feketét nyomtatunk sajna most nincs pénz eredetit venni de majd lesz egyszer:):)

Aztán elmondok még valamit hogy a multhéten megkért az ovonéni hogy egy kicsi képet fel kéne nagyitani majd kinyomtatni na gondoltam hátha megy mármint a nyomtatás ja egy szines bohoc volt és felnagyitottam majd kinyomtattam minden szin volt szépen nyomtatot aztán a fiuknak kellett volna nyomtatni szinezni valot és ismét nem müködött semmit nem ismert fel se feketét se szinest 3x probálkoztam neki majd ma reggel ismét proba és csodák csodája a feketét felismerte végre most már a szinessel nem is probálkozok nem értem ezt a nyomtatot de ez tuti megbántuk hogy canont vettünk na de ez marad egyszer csak lesz bele egy szines

2010. febr. 20. 17:28
Multifunkcionális a gép? M180, vagy 250-es, mert ennek a chipje nem ismeri meg a utántöltött patront sajnos nekem is olyan van, és elég drága bele az eredeti, a régi sima canonnál ez nem volt probléma, mert abba olyat vettem.
19. doxikri (válaszként erre: 16. - Smumika)
2010. jan. 21. 21:06

Tegyétek rá egy papírzsepire, lehet, hogy túltöltötték. Oda folyasd ki a felesleget és utána rakd be a gépbe.

Én pont ma vettem töltőt a Canonba és ott írják, hogy ezt kell csinálni!

18. Bhelga
2010. jan. 21. 20:37

Lemondani sosem szabad :):):)


Köszi a virágot :)

17. smumika (válaszként erre: 15. - 62cc0f78ae)
2010. jan. 21. 19:19
köszi sz.belle még ezt meglesük de lemondtunk rola teljesen:(:(:(
16. smumika (válaszként erre: 14. - Bhelga)
2010. jan. 21. 19:18
azt gondoltam hogy nem jó ha csöpög ezért ki is vettük mert nem akarjuk tönkrevágni ezzel egyenlöre kivettük körülnézünk hol tudunk olcsobban venni patront bele mert elég huzos ára van sajnos
2010. jan. 21. 19:17

Azt a nyomtatót nem ismerem...


Nézd meg, honnan csöpög! Ha tűvel töltötte, akkor azt ragasszátok le!

És nézd meg azt is, van-e a patronon chip (ott kell lenni, ahol a patrontartály a patronnal érintkezik). Bár, a hibalehetőség ott van, hogy ezt a típusú nyomtatót nem ismerem, de feltételezem, ez is chipes, mint a többi canon...

14. Bhelga (válaszként erre: 11. - Smumika)
2010. jan. 21. 19:15

Az nem jó, ha csöpög :8 az sajnos a nyomtatót is tönkreteheti, ha túl sok belefolyik :(


Utántöltött helyett jobb az utángyártott.

Az utántöltöttnél ugyan drágább, de az eredetinél olcsóbb.

2010. jan. 21. 19:11
canon 190 es de nem szurtunk bele semmit kivettük az üreset odaadtuk a nőcinek aki feltölti a számtechboltba bebugyolálta zacsiba ideadta majd hazahoztuk kicsi kifolyt megtörölgettük óvatosan és beleraktuk de nem ismeri fel sehogy se ennyi:(
2010. jan. 21. 19:06
Hú. Mert alul szúrtátok át a tűvel, nem? S ha azt leragasztjátok, akkor sem történik semmi? Milyen nyomtató amúgy?
11. smumika (válaszként erre: 10. - Bhelga)
2010. jan. 21. 19:01
az már megtörtént de semmi sajna megtörölgettük ovatosan de azt is észrevettük hogy csöpög a tinta ha belerakjuk a helyére
10. Bhelga (válaszként erre: 8. - Smumika)
2010. jan. 21. 18:59
Finoman próbáld meg kitörölni! FINOMAN
2010. jan. 21. 18:58
A patronban is van elektronika, ha az megsérül, akkor annyi :(
2010. jan. 21. 18:55
amivel vettük az kifogyott rég aztán vettünk bele olyat ha kifogy tudjuk töltetni mert az csak olcsobb volna könnyebben kicserélnénk na és az most kifogyott a szines és ma töltettük fel a patront de a nyomtató nem érzékeli igaz kicsi kifolyt de nem lássa
2010. jan. 21. 18:52
De most utángyártott patront vettetek, vagy az eredeti canon patront töltettétek?
2010. jan. 21. 18:51
Az a baj!:) Az eredeti patron chipjét tedd át erre!
2010. jan. 21. 18:48
nincs szerintem
2010. jan. 21. 18:48
senki se tud segiteni :(:(:(:(
2010. jan. 21. 18:47
Chip van benne?
2010. jan. 21. 18:46
most vettünk szines patront bele vagyis feltöltettük nem ismeri fel a nyomtató mit lehet vele csinálni dobjam a kukába??
2010. jan. 21. 18:45
Canon tölthető tintapatront nem ismeri fel a nyomtató mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook