Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek? Szülés előtt a yadine fog, gátlót szedtem, nem volt gond vele... fórum

Mit tennétek? Szülés előtt a yadine fog, gátlót szedtem, nem volt gond vele... (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 21. 17:04

Ezt találtam:

Lindenytte:

Hatóanyagok: 0.075 mg Gestodenum és 0.020 mg Ethinylestradiolum drazsénként.

Segédanyagok: kálcium -nátrium- edetát, magnézium- sztearát, kolloid vízmentes szilícium- dioxid, povidon, kukoricakeményítő, laktóz- monohidrát, " Quinoline "sárga ( E104 ), titán- dioxid, makrogol 6000, talkum, kálcium- karbonát, szacharóz.


""""""""""""""""""

Yadine

Hatóanyag: 3 mg mikronizált drospirenon és 0,030 mg mikronizált etinilösztradiol filmtablettánként.


Segédanyagok: 48,17 mg laktóz monohidrát, kukoricakeményítő, lebontott keményítő, polividon 25000, magnézium-sztearát, hipromellóz, makrogol 6000, talkum, titán-dioxid, sárga vasoxid.


Leírás: Filmtabletta. Világossárga, kerek, mindkét oldalukon domború felületű, filmbevonatú tabletták, egyik oldalukon mélynyomású szabályos hatszöggel, melyben „DO” jelölés található.


Csomagolás: 21 db filmbevonatú tabletta, ill. 3 x 21 db tabletta naptár kiszerelésben, átlátszó PVC/Alu bliszterben és faltkartonban.


Hát.. a lindenitte alacsonyabb hormontartalmú jóval

2010. jan. 21. 16:54
szia.nekem is ugyanezt írta fel.én azért hagytam abba mert fájt tőle a hasam.legalábbis a birka doki azt mondta.végül most már másikat szedek mégis fáj...de hízni nem híztam tőle.
2010. jan. 21. 16:53

Mia, ha jobban bízol a másikban akkor inkább azt írasd, szerintem :)

Én is Yadine-t szedtem Tom előtt, annak nálam se volt mellékhatása.

2010. jan. 21. 16:53

Szia,van itt egy lindenytt-es fórum kérdezzd meg a lányokat!

[link]

2010. jan. 21. 16:51
Segítsetek mert nem tudom mit tegyek!
2010. jan. 21. 16:50
Most viszont lindynette fog gátlót írt föl az orvos,és félek hogy híni fogok4Nem tudom hogy inkább írassam fel a be vált yadine-t?Vagy attól is hízhatom 2 éve nem szedek semmit!
2010. jan. 21. 16:49
Mit tennétek? Szülés előtt a yadine fog, gátlót szedtem, nem volt gond vele...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook