Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kérlek segítsetek! Kinek mennyi idő alatt ürült ki a gyógyszer hCG-je? Lehet ez pozitív? fórum

Kérlek segítsetek! Kinek mennyi idő alatt ürült ki a gyógyszer hCG-je? Lehet ez pozitív? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 21. 17:11

:) Köszi!

Már máshol megkaptam a fejmosást, hogy minek parázok annyit, hisz még nemrég próbálkozunk, míg mások már évek óta, és csak egy év után kaptak ilyen gyógyszeres támogatást.

2010. jan. 21. 17:09

Kedves leendő anyukák szeretettel köszöntelek benneteket, mivel az olvasottakból kiderül milyen lelkesek vagytok és mindent megtesztek annak érdekében, hogy egy aranyos, egészséges gyermeknek adjatok életet, aki majd, ha megszületik csodálatos ajándék lesz számotokra szurkolok mindenkinek, hogy ez sikerüljön és kivánok hozzá sok boldogságot, jóegészséget és neveljétek fel őket, kitartással és türelemmel, hogy igenis a ti gyermeketek lesz és ezt a kincset nem adjátok oda senkinek, hiszen ez a tiétek és más soha nem veheti el tőletek.Beköltözött szivetekbe az anyai öröm és érzés köszönjük, hogy megosztottátok.

Szivélyes üdvözlettel. Ágnes

11. frutty (válaszként erre: 7. - Málnabogyó)
2010. jan. 21. 17:05

mért birálnánk?

babát szeretnétek,gratula!

2010. jan. 21. 17:02

Én is sok helyen 10 napot olvastam, de egy fórumon a doki azt mondta, hogy csak a nemváru után egy héttel ajállja. De lehet, hogy más miatt mondta.

Ja, és Nektek is gratula!

2010. jan. 21. 17:00
Köszi a gólyákat! Remélem már megérkezett! :)
2010. jan. 21. 17:00
Úgy tűnik sikerült a baba! :) 10 nap után kiürül a gyógyszer...
2010. jan. 21. 16:57
Köszi a válaszokat! Bíztatóak. Ez az ötödik próbálkozás, remélem össze is jött! Hosszú történet, hogy ilyen kis idejű próba után miért kaptam bogyót. Ha lehet így mondani, megszánt a doki. A naplómból rá lehet jönni ha valakit érdekel, csak légyszi ne bíráljatok. :) Köszi
2010. jan. 21. 16:55
Valószinüleg terhes vagy! GRATULÁLOK
5. ybag
2010. jan. 21. 16:47
szia én is így voltam,mint te .A férjem vett még egyet,és bizony-bizony baba lett a vége.
4. frutty (válaszként erre: 2. - C95c921ae7)
2010. jan. 21. 16:43

baba lesz?!!

miota jársz dokihoz?

2010. jan. 21. 16:43

Sztem már nincs gyogyi hatás. Halványan lehet örömködni.


Halványan még de Gratulálok!

2010. jan. 21. 16:42
Nincs tapasztalatom ugyan a szuridról, de ha erősödött a jel, akkor az nem lehet a szuritól, mert az gyengülne. A terhességtől meg erősödik:)
2010. jan. 21. 16:40
Most telt el 17 nap a choragon szuri beadása óta, és délutáni tesztem (qupido) + (közepes halvány), az előző két napi (reggeliek Lilyvel) is +, de sokkal halványabbak. Ugye ez már nem a gyógyszer hcg tartalmától van? Az már kiürült? Na meg erősödött a vonal, igaz az utolsó az érzékenyebb tesztel, de csak délutáni pisiből. Van valakinek tapasztalata? Kinek mennyi idő alatt ürült ki a gyógyszer hCG-je?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook