Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kéthonapos anyatejes babát négy napra nagyszülőhöz? fórum

Kéthonapos anyatejes babát négy napra nagyszülőhöz? (beszélgetős fórum)


1 2
40. Jk
2010. febr. 2. 13:49

a lakás kérdés marha bonyolult. remélem nemsokára sikerül azt írnom hogy hurrá van hová kimenni.:)

a nagyobbik tündér volt anyukámék szerint. jókedvű és egyfolytában csacsogó. és érdekes módon jobban örült a kistestvérének mint nekem.

2010. febr. 2. 12:29
Akkor eszerint jól alakult minden:) és találtatok lakást is?
2010. febr. 2. 09:01
Akkor szerencsésen alakult minden, reméljük a nagyobbik is jól viselte, akkor irány Párizs:-)
37. Jk
2010. febr. 2. 01:04
kivittem. szoptattam mindenhol. anyós jött és segített takarni, és vigyázni.
36. 1eb84e4bad (válaszként erre: 33. - Jk)
2010. jan. 21. 21:34
itt a magyarázat:-) neki nyilván jobb itthon. Nektek viszont nem, és most ős egít nektek, nem ti neki. Szóvald pakold anyóst és Nomit, aztán hajrá :-)
35. golfáramlat (válaszként erre: 33. - Jk)
2010. jan. 21. 21:03
Szerintem vigyed a babát + az anyóst! Jó gondolat ez, hogy ott fog rá vigyázni! A szopizás is rendben lesz, a baba is jó helyen lesz... Sok szerencsét!!!!
2010. jan. 21. 19:25

Vidd magaddal!!!

Ha otthon hagyod,megsínyli!Elfelejti a cicit,könnyen rászokik a cumisüvegre.Neked pedig bedurran a cicid,és komoly bajok lehetnek.Valamint,a tejed is elmehet.Gondold át!!!

33. Jk (válaszként erre: 32. - Golfáramlat)
2010. jan. 21. 19:05
itthonmaradna a gyerekkel, mert neki az egyszerűbb lenne. nem idegen helyen kell együttmaradnia vele, ahonnan még telefonálgatni se tud, hanem itthon neki kényelmesebb lenne a gyerekkel. azért jön ugyanis, hogy ne kelljen a ygereknek egész nap a hidegben kint lennie, hanem mi a férjemmel szoptatások között elszaladunk és vissza.
32. golfáramlat (válaszként erre: 25. - Jk)
2010. jan. 21. 19:02

Szia!

Akkor, hogyan is van ez? Megy az anyósod veletek, de a babát hagyd itthon?? Nem értem :DDDD


Mi a 8 hetes babával nyaralni voltunk! A nagylány ugyanis nehezményezte, hogy mióta megvan a kicsi, nem tudunk menni sehová. Mi pedig apával gondoltunk egyet és útnak indultunk. Semmi gond nem volt!! A babuci szopizott, aludt és kész.

31. trapiti (válaszként erre: 1. - Jk)
2010. jan. 21. 18:58

Vidd magaddal!!!! Az én kislányom élete első öt hetét töltötte nélkülünk, most két éves, és még a bölcsin kívül nemhogy négy napot de négy órát sem volt másra bízva... összesen a két év alatt ;)


Kényelmi okokból nem tenném meg a gyerekemmel, hogy otthagyom. Főleg nem két hónaposan.

2010. jan. 21. 15:16
Vidd magaddal, én szülés után két hétig nem láthattam a babám, én voltam "beteg" és azóta se tudom magamnak megbocsátani, hogy nem tudom mi történt vele addig, de már az első piilanatban(tolókocsiban) rohantam hozzá, pedig annyi erőm nem volt hogy a karomba vegyem. nem is tudom hogy gondolhat ilyet az anyósod. Már bocsánat.
29. Jk (válaszként erre: 18. - Sajert)
2010. jan. 21. 15:15

szia

szerencsére nekünk alszik a kocsiban. sőt kifejezetten azt szereti ha rázkodik. a nagyobbik miatt sokszor ringattuk a babakocsiban is. napközben csak a babakocsiban alszik el.

ha autóval megyünk akkor alszik amig megy a kocsi:)

hogy a repülést hogy viseli... hát nem tudom, de olyan nagy ut ez.

28. Jk
2010. jan. 21. 15:13
ja egyébként nem merült fel bennem, hogy itthon hagyom egy percre se ne aggodjatok. csak kiváncsi voltam a véleményekre, hogy ért e valaki egyet anyosommal.:)
27. 00495ec28d (válaszként erre: 1. - Jk)
2010. jan. 21. 15:09
Vidd csak magaddal,hiszen nem lennél nyugodt ha nem lenne ott veled.Végig tiszta ideg lennél,hogy ugyan hogy bírja nélküled.Igazad van,az ilyen picike még alszik a kocsiban.Itt is - ott is.
2010. jan. 21. 14:40
Nagyon aranyos a lányod:) Sztem nyugodtan vidd ki, mert ha esetleg mégsem tennéd-amit kétlek- egy perc nyugdtod sem lenne, bár így sem nagyon lesz hogy a nagyot itthonhagytad:) Bejelöltem a naplódat kedvencként.Kiváncsi leszek milyen lesz odakinnt:) Kitartás, és ne hagyd magad lebeszélni semmiről, hiszen 2 év mégiscsak 2 év:)
25. Jk
2010. jan. 21. 14:36

na ugye!

köszönöm a hozzászólásokat. a vicc az egészben az, hogy jön velünk anyósom is segíteni. szóval totál nem értettem felvetését. és két napja ezen gyözködik, hogy higgyem el jobb lesz a picinek itthon nyugiban.


köszönöm a képekre való megjegyzést, hogy szép a babám:) csak hogy akiről képek vannak fenn az a nagyobbik még:Ö röstellem, de nem raktam fel, illetve nem cseréltem régen a képeket. most gyorsan megteszem.

egyébként a nagyobbik itthon marad anyukámékkal és azt is nagyon nehezen teszem. de neki már tényleg megvan a maga kis napirendje. de nehéz mert neki is ez lesz az első különléte tőlem, leszámítva a korházi időket, de akkor bejött hozzám naponta.

2010. jan. 21. 14:32
Gyerek nélkül sehova!!!! Nemcsak a cici miatt, de neki még RÁD van szüksége!
23. eperlevél (válaszként erre: 1. - Jk)
2010. jan. 21. 14:30
vidd magaddal, nehogy itt hagyd!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 21. 14:28
Olyan gyorsan felejtse el, mint ahogy kimondta ... A picinek melletted a helye! (Egyébként nagyon cuki!)
2010. jan. 21. 14:28

Vidd magaddal, az anyósodat meg hűtsd le.


A babának csak Te kellesz, nem cumisüveg, vagy ilyesmi.

Hogy gondolta? Hogy háromóránkánt fejnél az úton, hog megmaradjon a tej? Aztán ő meg otthon a kicsivel tápszerezik? Elszállt ötlet. Sokkal egyszerűbb a picit cicire tenni.

2010. jan. 21. 14:28
Szia! semmiképp, ne hagyd itthon. Főleg 4napra. A tej rovására is menne, így meg akárhogy is, kénytelen leszel szoptatni. Én a 18hós még kicsit szopós babámat se hagyom sehol.
19. pink sunrise (válaszként erre: 1. - Jk)
2010. jan. 21. 14:27
Gyonyoru a babad:)
18. sajert
2010. jan. 21. 14:26

Ha bírja a nyüzsit, akkor vidd magaddal nyugodtan.


Az enyém már attól kiakadt, hogy kimentünk a lakásból. 8 hetesen voltunk Anyóséknál, a három órás út 6 órásra sikeredett, mert ÜVÖLTÖTT végig. Amíg nem látott ki a kocsiből, addig már a kocsitól is sírt :-(. Babakocsiba dettó. Már négy hónaposan egy picit megemelve elvolt benne vagy negyed órát, oszt üvöltés ezerrel.

Én vagy elhalasztottam volna a lakáskeresést, vagy csak a férjem ment volna, én tuti nem vittem volna magammal, de az se biztos hogy otthon hagytam volna - naa, ezzel se leszel okosabb :-DD.

2010. jan. 21. 14:25
Hát 4 nap múlva már az se biztos hogy anya tejes lenne. A szopit biztos elfelejtené és anya ciciét nem tudja pótolni egy cumisüveg. Anyósod hogy gondolta ezt??
2010. jan. 21. 14:24

Szia!

Én is vinném magammal az tuti!

2010. jan. 21. 14:24
Szia ! Én biztosan magammal vinném. 4 nap alatt még a szopiról is leszokhat. Én ne hagynám itthon.
14. Ritkó
2010. jan. 21. 14:23
Mindenképp vinném magammal, még ha nem szopizna, akkor is, itthon nem hagynám semmi pénzért :)
13. Mokka78 (válaszként erre: 1. - Jk)
2010. jan. 21. 14:23

Ne hagyd itthon!!!!


Egyébként a macera csak akkor kezdődik ha már nem szopizik a baba! Addig nem kell mást vinned csak a cicit! :)

2010. jan. 21. 14:23

Nagyon szép kislány!

Itthon ne hagyd!

2010. jan. 21. 14:23
szerintem is jobb az anyánál a baba.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook