Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Írjünk össze egyszerűen elkészíthető meleg vacsora ötleteket!!!(Nem baj ha nem túl drága :)) ) fórum

Írjünk össze egyszerűen elkészíthető meleg vacsora ötleteket!!!(Nem baj ha nem túl drága :)) ) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. jan. 21. 13:28
én szoktam csinálni tepsis húst,káposztásat,rakottat többfélét...ha ragaszkodsz a tésztához,csinálj rakott tésztát!
2010. jan. 21. 13:25
Többféle recept van a carbonara spagettire: ez a tejszínes sonkás. Szerintem üsd be itt a neten, és válaszd ki azt, amelyik neked szimpi! Ha gondolod, bemásolom ide, amelyiket én csináltam. Csak ahhoz a recepthez még plusz fűszereket használtam.
6. tappancsmama (válaszként erre: 5. - 1929f865b9)
2010. jan. 21. 13:24

Köszönöm.


És mindenkinek köszönöm az ötleteket aki idáig vagy ezek után írni fog.

2010. jan. 21. 13:23
Édes-savanyú mártás (kész üveges) csirkemellel rizzsel! A mártást el lehet készíteni saját kezűleg is, mi bolti üvegest szoktunk használni, így fél óra alatt megvan. És nagyon fini!
4. tappancsmama (válaszként erre: 3. - 1929f865b9)
2010. jan. 21. 13:22
Hogyan készül az a carbonara?
2010. jan. 21. 13:20

Spagettik különböző variációkban: bolognai, carbonara, milánói.


Paprikás krumpli (virslivel és/vagy kolbásszal)

2010. jan. 21. 13:19
Csirkemell vékony szeletekre vágom, fűszerezem. KÉt tojást összekeverek reszelt sajttal, ha van otthon tejet vagy tejszínt öntök bele, ráöntöm a husira és 20 perc alatt készrefőzőm. Rizst adok mellé:) Hamar kész, finom és laktató
2010. jan. 21. 13:15

Mindig nagy bajban vagyok,hogy a családnak mit rakjak az asztalra,ami meleg,tápláló,mindenki szereti és nem kerül vagyonokba.


Ma egy régi egyszerű és nagyon finom receptem jutott az eszembe.A csirkemellet vékony szeletekre vágom,megfűszerezem,berakom a sütőbe,majd sajtot olvasztok rá.Lehet a sajt alá tenni barack karikákat is,azzal is nagyon finom.Rizzsel szoktam tálalni.


Hasonló receptötleteket várnék,hogy segítsünk egymásnak,hogy mit főzzünk kreatívan,mert szerintem sok háziasszony van nap mint nap bajban,hogy mit tegyen az asztalra a családnak.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook