Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit lehet tudni a Dr. Robert Young-féle "új biológiáról", és a szervezet elsavasodásával kapcsolatos elméletéről? fórum

Mit lehet tudni a Dr. Robert Young-féle "új biológiáról", és a szervezet elsavasodásával kapcsolatos elméletéről? (tudásbázis kérdés)


23. lendvai mihály (válaszként erre: 16. - Zöldségevő)
2009. szept. 20. 20:21
látom, pirosalmával barátok vagytok. Rendben, tiszteletben tartom, csak tudom, miért reagál úgy ahogy. Érdeke.
22. lendvai mihály (válaszként erre: 18. - Jéghegy)
2009. szept. 20. 20:12
Olvastam, köszike, és sokat segített, hogy értsem, mit miért hogyan kellett tenni, és mi miért hogyan hatott, pont úgy ahogyan annak hatni kellett. ÖRÖK HÁLA: És nem tudom, ezt hányszor írjam még le, de tényleg örök hála.
2009. szept. 20. 20:10
Hát, ez igaz, és alig várom,hogy így legyen. Tudod, kemény árat fizettünk valamiért, ami egy egyszerű dolog. Ha a gyereked forog kockán, harapsz. És én harapok, de nagyon. Szerencsére, az utolsó pillanatban megtaláltuk a helyes irányt. Majdnem elcsesztük a lányunkat. Ha bárkinek kételye merül fel, nagyon szívesen leülök vele beszélgetni. nekem van miről. de neki is??????????????????????????????
2009. szept. 20. 16:08
de túl sokan ne gyertek rá, mert csődbe megy a gyógyszeripar!!
2009. szept. 20. 16:08
Minden szava igaz!!
2009. szept. 20. 13:23
Vedd meg a könyvet, abban minden részletesen le van írva.
17. lendvai mihály (válaszként erre: 16. - Zöldségevő)
2009. szept. 20. 12:13
Ha valamiről nem tudunk, vagy valamit nem értünk, az attól még működik.
2009. febr. 10. 13:44

van már 2 oldal a témával kapcsolatban!


PH csoda

Itt keressétek Pirosalma hozzászólásait!


Mit lehet tudni a SuperGreensről?Mik a tapasztalatok?


Nekem semmi jó.....130.000.-Ft-om bánja, és 1 dekát sem fogytam, és savasabb vagyok mint elötte!

(orvosilag kimutatva)

Pedig elmentem napi 4 literig:(

Okos ember a más kárán tanul:)


De nagylányok vagytok.....ti döntötök:)

2008. júl. 29. 13:15

Sziasztok !

Én 3 hete eszem a a Greenmix9 nevű készítményt. Ez tasakokban van, össze kell keverni folyadékkal, csak 2600 Ft/dobozban 20 db van. Naponta kettőt kell enni, tehát 10 napra elég. Így 1 hónap 7.800Ft.

Nekem jó tapasztalataim vannak, az biztos, hogy helyrehozza az emésztést, és mintha a nyirokrendszerre is jó hatással lenne. (Nekem érzékenyek és duzzadtak kb. 15 éve a nyirokcsomóim a fülem mögött, és ez 3 hete jobb lett, normál méretűek lettek, és nem fájnak. Előtte hetente egyszer igen érzékennyé váltak, és dagadtabbak voltak.) Azt nem tudom, hogy méregtelenít-e. Tényleg, meddig kell fogyasztani ahhoz, hogy méregtelenítsen ? Fogyni még nem fogytam.

14. Pofi (válaszként erre: 12. - Kökiboki)
2008. júl. 10. 23:43

Nahááát Köki :) Szia!

Ez a nap legjobb híre, de komolyan.

Úgy bántott a dolog tegnap, meg sajnáltam, hogy nem igazán tudok segíteni. Kb. mintha tűt kerestünk volna a szénakazalban. Gondolom nyeltél egy csomó ideget hazáig. Örülök, hogy várt egy jó kis meglepi otthon. :)

Naná, hogy találkozunk még, nemsoká szervezhetjük a következőt. Szervezésben már úgyis jók vagyunk :)

Neked is legyen szép napod!

2008. júl. 10. 17:47

Szia.

Hol és mennyiért lehetbeszerezni?

12. Kökiboki (válaszként erre: 11. - Seva55)
2008. júl. 10. 08:56

Szia


Igen, biztosan így van, sőt dietetikus-életmódtanácsadóként bizton állítom, hogy táplálkozással-lehet lugosítani, ha csak az ember arra oda figyel, hogy másképp étkezzen, mint a rosszul berögzült, rohanó világunkban.

Az SG-nem csak lugosításra jó, már fél évig ittam, sőt egy kedves pajtásom is, aki májtranszplantációra várt, és meghosszabította az idejét.:)) Végül a májátültetés sikerült, már másfél éve. Nekem pozitív tapasztalatom van az Innerlightos SG-ről. Sajna nem vagyok disztribútor, mert nincs időm az MLM rendszeren alapuló üzlettel foglalatoskodni, de ha még időm lenne, nem vagyok rátermett...De felhajtottam némi kedvezményt ismerősön keresztül, persze így sem 2-3000.- de jóval olcsóbb.


P. remélem, hogy találkozunk még, sajnálom, h rohantam, az órám itthon volt képzeeeld.:)))


Szép napot mindnyájatoknak!


Köki

11. seva55
2008. júl. 8. 16:38

Sziasztok!

Javaslom, olvassatok bele itt a HOXA-n a "Lugosító por gyógyszertárból" fórumba, és rájötttök, hogy olcsóbban is lehet a szervezetet savtalanítani.

2008. júl. 7. 14:23

Sziasztok!


Keresek néhány embert, akik a Supergreens-t fogyasztják. Nagyobb adaghoz jutok hozzá, és el tudnánk osztani, így olcsóbb-sokkal. Egyedül nem tudom kifizetni, és nincs is szükségem több havi adagra egyszerre.


Szép napot! :)


Köki

2008. jún. 11. 12:48
Van egy jó hírem. Bejött.
8. lendvai mihály (válaszként erre: 7. - 4b6a2525df)
2008. ápr. 11. 07:57
Érdekes hozzászólások ezek. Én a lányom olyanból hozom ki, ami a vlág számára hihetetlen. Nekem is. lehet vitatkozni, de ebből nekem egy másik portálon elég. Úgy néz ki, bejön, de nagyon. Ide nem írom le újra, csak menj rá a Bechterew SPA index portálra, olvass vissza a 3120-körülig, én Kata58 vagyok. Kezd az elején, ahonnan bekapcsolódtam. De van benne valami. A lánynak úgy néz ki, nem kell a biológiai terápia, és ha csak ez van mögötte, savasodás, az eszem megáll. Kata
2007. jún. 8. 07:39

Na várhatom a választ. A HMG már nem tagja a portálnak.

Egyébként jobban utánna néztem a dolognak, orvossal (hozzáértő) beszéltem és nem átverés.

Nem igér olyat, amit nem tud teljesíteni ez a szer. Egyénbként a honlapon megjelent a fogyókúrájuk is .:(

6. 4b6a2525df (válaszként erre: 3. - 0565efa6e6)
2007. máj. 17. 13:06

Kérlek szépen ird le melyek azok az "elképesztő szakai tévedések" Én nem nagyon értek a biológiához, a hanganyag megvan, úgyhogy ha idéznél megköszönném, és felvilágosítanál a tévedésekről, ugyanis én 2 hónapja fogyasztom az InnerLightot (nem terjesztem!!!)és szeretném tudni mennyit és hogyan ártok vele magamnak. Itt nem az anyagiakra gondolok, hanem az egészségre.

Légyszi sürgősen írj. Ha akarod akkor privibe. Fontos lenne!!!

2007. máj. 14. 11:42
Szia! Ebből is látszik, hogy átverés. A hanganyag meg egyszerűen röhej.
4. 978c6e4f5a (válaszként erre: 3. - 0565efa6e6)
2007. máj. 14. 07:52
Megvan nekem is a hanganyag, de mivel elvette a kedvem a szupergreen ára, igy már nem voltam rá kiváncsi.
3. 0565efa6e6 (válaszként erre: 2. - 978c6e4f5a)
2007. máj. 9. 17:45

Én meg is hallgattam a hanganyagokat, elképesztő szakmai tévedések vannak benne (egyértelműen szándékosan).

Ha érdekel valakit a hanganyag, szóljon! Bár értelmes nem nagyon van benne, csúsztatások, félremagyarázások annál inkább.


"Remélem a lugosító természetes élelmiszerek is hatásosak." - így van. De szerintük nem, ezért kell megvenni a Supergreens étrendkiegészítőt.

2007. máj. 9. 13:36

Olvastam róla néhány cikket.

A lugosításhoz ajánltott un. szuper zöld használandó szerek borsos áron rendelhetők meg.Mindig elmegy a kedvem az egésztől,amikor azt tapasztalatom,minden csak pénz kérdése.Remélem a lugosító természetes élelmiszerek is hatásosak.

2007. ápr. 22. 13:52
Hallottatok a Dr. Robert Young-féle "új biológiáról", és a szervezet elsavasodásával kapcsolatos elméletéről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook