Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vétlenül elszenvedett személyi sérüléssel járó balesetek története fórum

Vétlenül elszenvedett személyi sérüléssel járó balesetek története (beszélgetős fórum)


2012. szept. 20. 10:02

Engem elutottek kerekparuton, ahol elsobsegem volt. Sisak, rendes ruhazat volt rajtam, maradando serulest szereztem:(

Biztositasom csak a hitelkartyamhoz jaro volt, mindent fedezett (tolmacs, ugyved, korhazi kezelesek) ezutan elinditotta a biztosito a pert, eletjaradekot kapok, 1500 euro havonta.

2010. jan. 21. 19:51

Bnőm nyáron sérült a BKV kedves buszsofőrje jóvoltából. Szállt le a buszról, a sofőr pedig figyelmetlenül még mielőtt R. teljesen leszállt volna, becsukta az ajtót, és indult. R. táskáját odacsukta ugy, hogy az a vállán volt közben, és ahogy elindult a busz, elrántotta a lányt. A fejét szétcsapta az útpadka, de még ekkor sem vette észre a sofőr, hogy mi a szitu. R.-nek az volt a szerencséje, hogy a busz mögött jött egy rendőr autó is, és mikor látták, hogy mi történt, a busz elé vágtak, leállították, felvették a jegyzőkönyvet, és mentőt hívtak. Több öltéssel varrták össze a fejét, agyrázkódást kapott, a többi anyagi kárt már ne is említsem.

Mivel a BKV úgy reklámozza a jegyeit, bérleteit, hogy utasbiztosítás jár hozzá, elindították az ügyet. R. rendőrségre, és BKVékhoz járkált jó ideig (mellette a kórházba kötéscserére, varratszedésre). Aztán megérkezett a BKV levele, ami a boríték szerint neki volt címezve, de a levél címzettje vki egészen más volt (szóval, még arra se vették a fáradtságot a BKV-nál, hogy valós nevén szólítsák a sérültet). A levélben pedig közölték vele, hogy ez nem számít súlyos sérülésnek, nem fizetnek neki semmit.... Ennyit az utasbiztosításról, ami az érvényes jegyhez/ bérlethez jár....

Azért azt megkérdezném, hogy vajon úthenger módjára szét kellett volna, hogy trancsírozza a busz, ahhoz, hogy súlyos sérülésnek vegyék a dolgot? Mert véleményem szerint eléggé szétcsapta a bnőm a fejét ahhoz, hogy súlyosnak tekinthető legyen a dolog. Főleg, hogy a BKV sofőrje okozta a dolgot, és ha nincsenek ott a rendőrök, akkor akár a busz alá is sodorhatta volna az ostobája a lányt.....

2. 349c80b15e (válaszként erre: 1. - Flion)
2010. jan. 21. 13:48
szia! az én fiam meghalt egy ilyen balesetben, 2 éve, de eddig még nem fizettek semmit, és valószínű, hogy nem is fognak. 22 éves volt.
2010. jan. 21. 11:53
Sok súlyos sérülésért csak bagót fizetnek a biztosítók:-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook