Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vízöntő nő-Ikrek férfi. Tapasztalatok? fórum

Vízöntő nő-Ikrek férfi. Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 21. 17:06
Egyébként idén lesz a 21. házassági évfordulójuk (de 25. éve ismerik és szeretik egymást).
9. Pufóka6 (válaszként erre: 6. - Hancsalean)
2010. jan. 21. 17:05

Huh...így hirtelen nem sok jut most eszembe...

Például a nevelésben apum volt a szigorúbb. Mindig anyumtól kéreztem el mindenhova először és csak utána mentünk apumhoz közösen, és ha nem akart elengedni, akkor anyu megpróbálta megpuhítani, rábeszélni. Apum bentülősebb, anyum sokkal többet mozdulna ki (színházba vagy étterembe, vagy bárhova). Anyum a kezdeményezősebb, a "gyere vágjunk bele" típus, apumat mindig hosszasan győzködni kell, hogy belemenjen (pl. autóvásárlás, autó lecserélése, banki kölcsön felvétel, a házban festés, ablak csere...ilyenekre gondolok)...Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

8. varga.nora (válaszként erre: 7. - Hancsalean)
2010. jan. 21. 16:48
Szerintem egész jó. Idén lesznek 25 éves házasok. Apum egy kicsit önfejű, de már 25 éve együtt vannak :-))))
7. hancsalean (válaszként erre: 4. - Varga.nora)
2010. jan. 21. 11:11

És milyen a házasságuk? Egyébként vízöntő vagyok, lassan szülinap:). A szex tökéletes volt mindig és a mai napig is csodás, na de a kommunikáció...

Én a beszéljünk meg mindent őszintén vagyok, Ő meg a megsértődök mindenen Ikrek.

6. hancsalean (válaszként erre: 2. - Pufóka6)
2010. jan. 21. 11:09
Miben nem szokott egyezni a véleményük?
5. hancsalean (válaszként erre: 3. - Cservenák Vali)
2010. jan. 21. 11:08
32 éve? Gratulálok! Mindig ilyen jól mentek a dolgok? A férjednek volt olyan időszaka, amikor nem lehetett vele megbeszélni dolgokat?
2010. jan. 21. 11:08
Ez anyunál és apunál is így van.
2010. jan. 21. 10:56
Én vízöntő vagyok a férjem meg ikrek és már 32 éve vagyunk házasok és egymár gondolataiból olvasunk és nagyon jól mwgvagyunk avízöntót az ikreknek teremtették. Vannak tapasztalataim ebben a kérdésben.
2010. jan. 21. 10:53
Anyum vízöntő, apum ikrek :D Tapasztalatokat ők tudnának mondani, én kívülállóként úgy látom nem a legszerencsésebb párosítás...Nem egyeznek mindenben a nézeteik, viszont a szerelem, szeretet csodákra képes! Mindegy mik vagyunk a horoszkóp szerint, hidd el, elsősorban folyamatos változásra képes lényeg vagyunk! Ez a lényeg! Össze lehet kovácsolódni és boldog lenni bárkivel!
2010. jan. 21. 10:48
Vízöntő nő-Ikrek férfi. Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook