Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor költözik vissza a miskolci Semmelweis korház szülészet nőgyógyászata? fórum

Mikor költözik vissza a miskolci Semmelweis korház szülészet nőgyógyászata? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 23. 23:12

Szia!

Annyit tudok, hogy a megyeiben a romákat külön szobába teszik. A másik kórházat sajnos nem ismerem...

2010. júl. 27. 12:26

Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni, hogy miskolcon van olyan szülészet, ahol lehet különágyas szobát kérni? Én nem akarok gonosz lenni, de nem szívesen lennék együtt egy koszos romával, akihez bejárnak a rokonai, ki tudja milyen betegségekkel stb. . Ezért szeretnék különágyas szobát? Valaki tud valamit?

2010. márc. 2. 17:46
sziasztok!! valaki volt már a semmelweis szülészeten miota vissza költöztek????? milyen lett?? ha valaki tud infot kérlek irjátok meg akár ide vagy privibe. szép napot mindenkinek
2010. febr. 16. 19:59
sajnálom én is akiknek rossz véleményük van , bár én nem ismerem hajast de soktol hallottam ezt hogy nem ismeri meg a kismamáit ami elég szomoru. szerencsére nekem jo orvosom van pusz mindenkinek
2010. febr. 15. 14:43

Na akkor nem én vagyok kényes:) Nem értem, hogy alkalmazhatják orvosként??!! Az a baj, ha pl. vlk először szül és ilyen élménye lesz, az tuti meggondolja a 2. babát. Nekem szerencse,hogy az első tök jó volt:)


És azt kifelejtettem, hogy a gátat szinte érzéstelenítés nélkül varrta..... közölte ennyi érzéstelenítéssel már műteni lehetne!!


Szép napot mindenkinek!

13. ritamoto (válaszként erre: 12. - Sziszko07)
2010. febr. 15. 13:17

Hajasról nekem is ez a véleményem."Megszülesztett" egy szombaton,mikor ügyletes volt, úgy hogy semmi tünete nem volt hogy én aznap szülni fogok.Úgy megvizsgált, hogy majd belehaltam, vérezni kezdtem ettől, de semmi fájás, se a magzatvíz nem folyt el, végül megrepesztette a burkot(mint egy vadállat), oxitocin, majd 9 óra kínlódás után megcsászározott.Azóta eltelt 3,5 év, és nem tudok újra teherbe seni, most derült ki hogy elzáródott a petevezetékem, gondolom a nehezen gyógyuló császár miatt, amit meondtam én neki,hogy sokáig és elég erősen fájt de nem vette komolyan.

És nekem is folyton az volt az érzésem, hogy fogalma sincs ki vagyok....

2010. febr. 15. 12:22

Szia!


Érdekes ez az egész helyzet Miskolcon:S


Én a Hajasnál szültem de senkinek nem ajánlom.


Bementem nst-re de előtte szóltam neki,hogy nézzen meg mert mintha szivárgona a magzatvíz, megvizsgált és közölte: ez nem az, ez csak vlm. folyás. és mondta hogy menjek haza mivel a 2. !! nst jó lett. Du-án felhívtam ,hogy még mindig folyik mintha a csapot nyitogatnák, és mondta hogy jó akkor ha annyira akarok menjek be.

Bementünk, meglátott és megkérdezte tőlem(elejétől kezdve hozzá jártam) , hogy meg van-e beszélve vlk.vel a szülés??? azt hittem elájulok, meg sem ismert!!

Aztán végül az volt a szerencsém , hogy a szülésznő ismert, még Bp-ről amikor az első született, akkor ő nővér volt a Rókus korházban ahol szültem. Közben átjött Miskolcra szülésznőnek.

Szóval nem vagyok túl jó véleménnyel róla. Igaz mi visszaköltöztünk Bp.re és most lesz még egy babánk és végre :)az itteni dokimnál szülök:)

Az a baj, hogy ég és föld az eltérés az ottani dokik és az én orvosom között. Nekem itt bp-en soha nem kellett a vérvétel eredményért rohangálnom,minden alkalommal megvizsgált,megmutatta meddig ér a pici a hasamban, és a szülés alatt is tök aranyos volt. A Hajas ha megvizsgált vajúdás alatt olyan durva volt,hogy még a fájások sem fájtak úgy, és közölte velem, hogy sajnálja a férjemet,hogy ilyen kényes vagyok, pedig a fájások ahogy jöttek egy szót nem szóltam csak ha ő megvizsgált.

Végül is 4óra alatt megvolt a pindur:) És ez a lényeg!

Te kinél szülsz?

2010. febr. 14. 17:49
szia. a vasgyárival nem tudom mi lesz de én jelenleg kismama vagyok és innen tudom hogy ezen a hétvégén költöznek vissza igy aki a hétvégén szül a megyeibe küldik mert a semmelweis csak hétfőtől fogad ....üdv te kinél szültél szilvi???
10. sziszko07 (válaszként erre: 9. - Stellina itália)
2010. febr. 14. 14:37

Még nem költöztek vissza?? Ez durva én áprilisban szültem ott vagyis a vasgyáriban, és azt mondták szeptemberre kész lesz:S :) És hogy hogy a megyeibe mennek szülni? A vasgyárival mi lett?


Üdv: Szilvi

2010. febr. 13. 16:50
HÉTVÉGÉN KÖLTÖZNEK VAGYIS MOST MOST!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 12. 19:24
február 12-13-14 legalábbis az utolsó információ szerint.
2010. febr. 4. 17:16

A költözés pontos időpontja: február 12-14.

Addig a Megyei kórház fogadja a szülni készülőket.

6. 25c0404375 (válaszként erre: 4. - Zelion)
2010. jan. 29. 12:37
Pfff május?De durva...
2010. jan. 22. 18:51
A tegnapi fejlemények alapján 2 időpont van a megnyitóra, mindkettő február.
2010. jan. 21. 20:52

Sziasztok:) Már írtam máshol is.

Akit esetleg érint a Semmelweisbe a szülészet költöztetést átteték Májusra , mert elkezdett penészedni a frissen felújított alagsor.

2010. jan. 21. 10:19
..."már" a festésnél járnak, kb.1 hónap és vissza költöztetik őket.
2. 613846812b (válaszként erre: 1. - 25c0404375)
2010. jan. 21. 10:17
Nyugi, augusztusban már biztos hogy szülhetsz ott! :)
2010. jan. 21. 10:16
Sziasztok!Tud valaki arról valamit,hogy mikortól van ismét szülészet nőgyógyászat a Semmelweisben Miskolcon?Ott szeretnék szülni augusztusban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook