Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Peugeot tulajdonosok fórum

Peugeot tulajdonosok (beszélgetős fórum)

2011. szept. 6. 12:57
sziasztok . minap vettem egy peugeot 405 MI 16 ost, 1998 cm3 94 es . Gázadásra rezgö csörgő hang jön a motorból főként nagyobb gázadáasra. nem kopog hanem mintha egy láncos autónál laza lenne a lánc olyan hangot ad ki csak egy kicsit erősebbet, alapjáraton nem tapasztalom. kb mintha egy lemezlaphoz hozzátartanék egy flexet :) ez a legjobb hasonlat csak kicsit halkabb. Esetleg valaki valamit tud a tényleges fogyasztásáról? 8- 12L ert mondtak ,tudom hogy lábfüggő de valakinek hátha van tapasztalata . Köszike előre. Zsolti
13. island (válaszként erre: 12. - Trapiti)
2010. jan. 22. 16:41
ez megnyugtató.Az enyém is megy mint a golyó és én sem szívesen cserélném le,ha nem muszály
2010. jan. 21. 13:37
Nekünk két Peugeotunk van 306 benzines és 405 dízel. Már nagykamaszok lassan :) Sokkal kevesebbet költünk rájuk, mintha új autónk lenne, vannak apróságok, de nem vészes. Mennek mint a golyó és nem kell félni, hogy ellopják, vagy meghúzzák :)
11. steinné (válaszként erre: 10. - Island)
2010. jan. 21. 13:33

Szia !

Nekünk ugyan nem peugeot-unk, hanem 2 citroen-ünk van, ami szó szerint ugyan az, de én lekopogom, semmi bajunk velük. Én egy berlingo 2-essel járok, oda nem adnám semmi pénzért. Igaz szalonból hoztuk ki, márciusban lesz 5 éves, de megbízható autó.A férjemnek tavaly vettünk használtan sok-sok ezer km-el egy 2 személyes berlingo 1-est, most volt műszakin novemberben, de 60.000.-ből megúsztuk. Én ha újra autót veszek, biztosan citroent fogok venni.

10. island
2010. jan. 21. 12:35
hát,vegyesek a hozzászólások.Nekem is 206 -os van,remélem ha megjavítják a hengerfejet utána nem lesz vele baj.Sajnálnám ,mert jó kis kocsi.Apósomnak picassoja van már másodszor,igaz újonnan vette,de soha semmi baja nem volt.Pedig az is francia autó.
9. ffa1d14645 (válaszként erre: 1. - Island)
2010. jan. 21. 11:15

307 sw volt 1 évig...nem bírtuk anyagilag havonta motorhibajelzés...pár ezer forintos kütyü prbléma miatt,ami még nem lett volna gáz,csak állandó jelleggel leált,és se ki-se be,volt hogy a mátrában a semmi közepén megadta magát.soha többet nem vennék.

egyet sajnálok a tágas belső terét,meg hogy bazira kényelmes volt:-)

2010. jan. 21. 10:25
Hát én tuti nem vennék mégegyszer Peugeot-ot. Nekem volt 6 éve egy 106-osom. Sokkal jobban gyorsult, mint a mostani majdnem ugyanakkora autóm. Viszont azt mondják az okosok, hogy a francia autók gyengéje a villamossági része. Nálam ez be is jött sajnos. A márkaszervízben harmadjára jöttek rá, hogy mi a baja. Egy szó, mint száz, maradok a japán kocsiknál :))))
2010. jan. 21. 10:20
Nekem nem, de egyik kedves barátomnak és a férjének már a 3. Renault-juk van (Scénic). Tudom, nem Peugeot, de francia az is és nekik soha semmi bajuk nem volt egyikkel sem a kötelező szervízt leszámítva és esetleg valami apróságot. Szeretik, elégedettek. Bár, szerintem ezt nem lehet tudni, igaz tömeggyártás (nem kézzel szerelt autók), de mégis mindegyik más. valamelyiken kijön egy bizonyos probléma, másikon nem, nem tudni. Reméljük, ez a hengerfej is csak egyszeri alkalom és minden rendben lesz vele a jövőben.
2010. jan. 21. 10:15

Nekem csak jók a tapasztalataim. Erős kis autó ez.

Volt egy kis 206-osom. Összetörtem totálkárosra, árokba mentem, 360 fokot fordultam vele és épen szálltam ki belőle. Semmi bajom nem lett. Megvédett.

Most is ilyet vettünk, igaz most használtat. Semmi bajom nincs vele. Igaz kb. csak 1000-1500 km-t autózok vele, de minden oké vele.

2010. jan. 21. 09:38
Nem rosszak a Peugeotok, csak nagyon szervízigényesek sajnos. A páromnak a céges kocsija egy 307-es, de az legalább kéthetente szervízben van. Mondjuk az dízel, meg van már benne majd 300ezer kilóméter, de már 100ezerrel ezelőtt is minden baja volt...
2010. jan. 21. 09:38
Peugeot 307-esem van, 6 éves. Soha semmi baja nem volt eddig még. Imádom.
3. KisTimi1981 (válaszként erre: 1. - Island)
2010. jan. 21. 09:38

Szijjaaaaaaa


Nekem egy P206-som van lassan 3 éve, lekopogom semmi extra baja nem volt a vizsga és a zkártyán kívül.

2010. jan. 21. 09:35

Nekün 6 éves, 0kmen vettük.....


hát ha új kocsit veszek, az nem francia verda lesz

2010. jan. 21. 09:33
Igaz az hogy nem szabad francia autót venni,mert nem jók? Nekem a peugeot tetszik ,azt is vettem,igaz használtan de most éppen hengerfejes lett. Remélem ez csak pech és nem javítási sorozat lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook