Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lúgos étrendet javasoltak a férjemnek, ehhez szeretnék bevált recepteket illetve milyen máj és epe méregtelenítő módszereket javasoltok? fórum

Lúgos étrendet javasoltak a férjemnek, ehhez szeretnék bevált recepteket illetve milyen máj és epe méregtelenítő módszereket javasoltok? (tudásbázis kérdés)


5. d4b0dd2692 (válaszként erre: 4. - B72bf01933)
2010. jan. 21. 17:16
Hát,igen a diagnózis az első lépés.
4. b72bf01933 (válaszként erre: 3. - D4b0dd2692)
2010. jan. 21. 16:44
köszi szépen.remélem találunk vmi jó dokit is,mert így elég nehéz találgatni hogy mi lehet pontosan a baj.
2010. jan. 21. 16:35

Szia!

Én tavaly kutakodtam májvédő termékek után,mert gyógyszert kell szednem.Többféle, kapszulás és tablettás étrendkiegészítőnek a Máriatövis a hatóanyaga.kb.3-5000 ft.-os árakon.Van egy bioáruház,ahová időnként elmegyek és ott találtam,üveges kiszerelésben,kb. 1500 ft.-ért Máriatövis magolajat.Ha valóban hatásos,akkor ez a kiszerelés gazdaságosabb.Arról nem is beszélve,hogy egészséges-e a kapszulák anyaga? Méregtelenítésre egyébként a sok vizet és rostot szokták még ajánlani.Pl. az őrölt lenmag,gyümölcslében elkeverve alaposan tisztítja a beleket,azt olvastam.Jobbulást a férjednek!

2010. jan. 21. 08:52
Lúgos étrendet javasoltak a férjemnek,ehhez szeretnék bevált recepteket illetve hogy milyen máj és epe méregtelenítő módszereket javasoltok!
2010. jan. 21. 08:52
Szeretnék segítséget kérni, ha vki hasonló cipőben jár!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook