Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vajon melyik ülést válasszam? fórum

Vajon melyik ülést válasszam? (tudásbázis kérdés)


10. Sünsanyi (válaszként erre: 9. - Petra523)
2010. jan. 21. 22:05
Köszönöm a véleményedet!!
9. petra523 (válaszként erre: 8. - Sünsanyi)
2010. jan. 21. 21:57
Nekünk is Concord ülésünk van, 15-36-kg-ig. Szerintem nagyon jó, elégedettek vagyunk vele. Használtat sztem ne vegyél, nem tudhatod, hogy van-e valami sérülése. Az új tényleg nem olcsó, (most a Br..n-ban kuponnal 2/3 áron lehet venni), de hosszú távú befektetés, mert 12 éves koráig lehet használni, és legfontosabb a biztonság.
2010. jan. 21. 15:44

Kis ügyes!!

Még mindig keresgélek, van egy pár napom rá, aztán majd meglátom.

Odzkódom a használt ülésektől, ám az újak nagyon drágák.... Főleg, hogy már van egy ülésünk de nem tudjuk egy kocsival megoldani a bölcsibe való oda és vissazutat...

7. Tacus (válaszként erre: 6. - Sünsanyi)
2010. jan. 21. 15:04

ennek nincs saját öve!


Hidd el megül benne. Én is aggodtam elöször, hogy nem fog. Én egyedül is vittem vele.


ugy lett hozzászoktatva, mondtam neki, hogy ő már nem baba, hanem nagyfiú és a nagyfiúknak ilyen ülése van. tetszett neki, hogy nem döl már hátra az ülése, hanem rendesen tud benne ülni

Mostmár ő maga köti be magát.

6. Sünsanyi (válaszként erre: 5. - Tacus)
2010. jan. 21. 13:31

Szia Tacus,

ha jól látom akkor ennek az ülésnek ár nincsen saját öve, vagy van??

Az én Kisfiam ebben szerintem még tutira nem fog megülni.....

5. Tacus (válaszként erre: 3. - Sünsanyi)
2010. jan. 21. 08:26

Szia,


küldtem neked egy privit.

Nekünk Concord ülésünk van. kb 1,5 éves volt a fiam, amikor megvettük. most 7éves elmult és még mindig ezt használjuk. 36 kg-ig jó. Nagyon megvagyok vele elégedve, és a gyerek is szereti. Amikor elkezdtük használni akkor még nem volt 15 kg. Imádta, hogy neki nagyfius ülése van.

Elvileg át lehet alakitani ülésmagasitóvá, de mi nem alakitottuk át, mert még mindig lehet feljebb huzni a fejtámaszt.


Nekünk bevált!

2010. jan. 21. 08:09
Még egy információ: a Kisfiam már elmúlt 2 éves, 13 kg.
2010. jan. 21. 08:08

Olyan Anyukákhoz fordulnék a kérdésemmel akiknek már nagyobb a gyermekük. (3 évtől idősebb:-))

Most kellene vásárolnom egy 2. számú autósülést a saját autómba.

Vegyek olyat a mi 25 kg-ig van hírdetve vagy olyat ami 36-ig??

Tanácstalan vagyok. Az ülésmagasító is egyszer csak képbe fog kerülni nemdebár???

Várom a kommenteket és köszönöm!!

2010. jan. 21. 08:08

Szia!

Gyerekülésre gondolsz?

Nekünk 9-25 kg-ig van, előtte a babakocsihoz volt bébihordó, abban kötöttük a kocsiba, a boltban meg azt mondták, mikor vettük a gyerekülést, hogy 25 és 36 kg között már az ülésmagasító is elég lesz neki...

Remélem segítettem, mert nem írtad, pontosan mire vagy kíváncsi.

2010. jan. 21. 08:06
Vajon melyik ülést válasszam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook