Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gimnasztikai labda használata fórum

Gimnasztikai labda használata (beszélgetős fórum)


2013. aug. 31. 18:54
Sziasztok! Én 150 cm. magas vagyok, és több helyen olvastam, hogy 55 cm átmérőjű gimnasztikai labdát kell ehez a magassághoz venni. Vettem is, de én kicsinek érzem. A térdem magasabban van, mint a csípőm, holott azt olvastam, hogy a térdnek lentebb kell lennie. Most nem tudom, milyen átmérőjű labdát kellene vennem. Tudna valaki segíteni?
2010. jan. 28. 14:05
:)
2010. jan. 28. 11:59
Hugom most kapott karácsonyra, azóta tornáztam labdával párszor :) A youtubon jók a gyakorlatok, én is onnan lesek :D
2010. jan. 22. 21:34

[link]


Ez egy jó összefoglaló hasra. A képek animáltak, mozognak, ha kinagyítod őket!Remélem adtam pár ötletet :)

4. Ametiszt19 (válaszként erre: 3. - 7d5c855958)
2010. jan. 22. 21:31
Szia Niki! Nekem van labdám, és használom is! Ha rendszeresen edzel vele, nagyoon jó eredményeket lehet vele elérni! Minden apró porcikádat lehet erősíteni és formálni vele! Antal Mikinek valóban jó DVD-i vannak. Az [link] oldalról tudsz rendelni.2000 HUF körül vannak, ez körübelül két fit-ball óra ára :D Ennyit megér! De ha nagyon nem szeretnéd megvenni az r-med TV-ről is leshetsz gyakszikat, vagy ha youtube-on is rendeget videó van :) Hajrá! :)
2010. jan. 21. 21:31

Köszönöm,de én olyat szeretnék,ami teljes film nem csak ilyen 2-3perces.

Olyat nem tud valaki?

A neten láttam,h. antal miklósnak van egy zsírégető fit-ball dvdje azt nem lehet valahol letölteni a netről? vagy valami hasonló zsírégetőst?

2010. jan. 20. 22:24

[link]

[link]

itt találsz még rengeteget

2010. jan. 20. 21:42
Arra lennénk kíváncsi,hogy van-e valaki aki használta már és,h. mennyire hatásos. tényleg vannak jó gyakorlatok,amikkel le lehet dolgozni a hasat az oldalat meg ilyenek?Ja és a neten tudok ilyen videókat találni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook