Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit kezdjek magammal szerintetek, ha elkezd a gyerekem betegeskedni olyan gyomorideg és miegymás rámjön?! fórum

Mit kezdjek magammal szerintetek, ha elkezd a gyerekem betegeskedni olyan gyomorideg és miegymás rámjön?! (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 26. 19:10
Én is ugyanígy vagyok. Gyomorideg és hasmenés.Bár már csak akkor, ha valami hirtelen fellépő dolog jön náluk, ami váratlan, nem egyszerű nátha.Azért javult az évek folyamán, de sokat szenvedtem ezzel én is.Szerintem természetes, alkatilag ilyenek vagyunk. :)Van, aki jobban bírja a stresszt, van, aki kevésbé.
20. g1977g (válaszként erre: 15. - Monácska30)
2010. jan. 20. 22:39
Ez nálam is így van, csak nekem még hasmenés is társul hozzá. Nekem főleg este, éjszaka a rosszabb. Kb. 5 percenként nézem hogy mi a helyzet.
19. sajert (válaszként erre: 18. - F06aab7466)
2010. jan. 20. 22:28

Én nem láttam még a Rota elleni reklámot a tévében, de én beadattam neki, mert a gyerekorvosom ajánlotta (neki több páciense is kórházba végezte, mert tényleg órák alatt kiszáradhatnak tőle, ha nagyon elkapja szerencsétlen gyerek).

Keresztfiam is volt rotás, hááát a pelust, kórházi költséget hozzászámolva+bélregeneráló, hidratáló meg még mit tudom én mi se jött ki olcsóbban, mint a vakcina.

Meg kell nézni több patikába, mert több ezres differencia van az árak között!!!!!

18. f06aab7466 (válaszként erre: 16. - Heni86)
2010. jan. 20. 22:15

Totál igazad van.. Én nem adattam be, és őszintén szólva addig eszembe sem jutott, hogy elkaphatja, amíg nem kezdték el 5 percenként ezt a hülye reklámot.. Először, mikor megláttam a kamu infúziót a baba karjában, elsírtam magam.. Szemetek!!

Lehetne ingyenes, és akkor mindenki beadatná..

17. f06aab7466 (válaszként erre: 14. - Monácska30)
2010. jan. 20. 22:14
Stodal szirup szerintem a legjobb.. Felnőttnek, egész picinek is jó, száraz és hurutos köhögésre egyaránt. 990 Ft asszem :)
16. Heni86 (válaszként erre: 10. - Monácska30)
2010. jan. 20. 21:58

Na bocsi de most kijön belőlem:

Ez a mocskos pénzorientált, médiacentrikus világ így anyai szemszögből egyszerűen borzasztó. :( Pont valamelyik nap beszélgettem a védőnővel erről, hogy mikor nyomatják a Rota elleni szérum reklámot is a tévében egyszerűen agyvérzést kapok. Ok én beadattam (még mielőtt a reklám ment) de hogy direkt olyan képeket mutatnak hogy az anyai szív szakad meg egy ismeretlen gyerekért viszont az árát (közel 40ezer Ft) azt nem reklámozzák. Beleteszik az emberbe az ideget... Ha meg sajnos nem teheti meg hogy beadatja legyen bűntudata akárhányszor a reklámban látja. :(

A H1N1-ről hasonló véleményen vagyok...

Elnézést, hogy kicsit hosszú voltam!

2010. jan. 20. 21:55
nem nevezném pániknak inkább folyamatos gyomorideg és talán még hányingerem is van...stb
2010. jan. 20. 21:54
van ilyen hülye erigon szirupom, (fogalmam sincs honnan, mindent beszerzek:)), arra meg az van írva köhögés csillapító, köptető, nade együtt ,most mi van?
2010. jan. 20. 21:52

Az én lányomnak 6 hónaposan torokgyuszija volt. 39 feletti láz, és olyan kis elesett volt. Nem tudtam ránézni, mert azt hittem ott meghalok. :) Hűtőfürdő vitte csak le, aztán hamar rendbejött. Azóta nem volt semmi baja, de ha már csak az orra eldugul (már 21 hónapos..), akkor egész éjjel nem alszom, mert azt lesem, vesz-e levegőt..

Szerintem mindenki totál kétségbeesik, legalábbis ez a normális :)

Nem hiszem, hogy van rá jó gyógymód.. Bár állítólag a harmadik gyereknél már lazább az ember :)

12. sajert
2010. jan. 20. 21:51

Én pánikolós vagyok.

Nem az alapbetegségeknél természetesen (náthára, fülgyulladásra, bárányhimlőre gondolok, hanem ami hirtelen jelentkezik, váratlanul.

Eddig kétszer kaptam majd infarktust (hála istennek a férjem itthon volt, ő maga a Buddha).


Nekem mondhatja bárki, hogy legyek nyugodt, meg bla-bla-bla, teljesen a gyerekre hangolódva pánikolok. Forog az agyam megoldást keresve, de attól még tiszta ideg vagyok. TUDOM hogy ez nem tesz jót a gyereknek, de ez nem befolyásolható (legalábbis nálam).

11. Heni86
2010. jan. 20. 21:51
Ja és azt mondják a kistesó javít a dolgon mert megoszlik az aggodalom. :)
2010. jan. 20. 21:51
ha egyet köhint már a h1n1 gondolok, mindig fantáziálok hülyeségekről:( ,most alszik, kicsit már köhög és nagyon fázott elalváskor, nameg álmában beszél ilyenkor, olyan ijesztő...holnap tuti nem engedem oviba
2010. jan. 20. 21:48

Én is ilyen vagyok! :) Túl tudom aggódni minden kis kiütését, tüsszentését...

Kódolt anyai aggodalom csak van akinél ez erősebb, van akinél nem ilyen durva. Bár mostmár javuló tendenciát mutatok mert csak a második napon rohanok vele dokihoz. :) Nyugi és agyalj inkább azon hogy tudnál segíteni. :)

2010. jan. 20. 21:47
Kisfiam születése utáni napon tüdőgyulladásos lett. Meg ne kérdezd hogyan. 1 hétig életveszélyben volt. Megvan az az erő,ami segít ilyenkor nekünk anyáknak. Akkor azt mondtam,soha többet nem lesz gyerekem,és tavaly júliusban megszületett a kislányom is. Kisfiam egyébként sokat betegeskedik,nagyon magas láza is van olyankor,többször ügyelet és kórház is volt. Hidd el, én csak rájuk gondolok. Aztán utána ráérek magammal is foglalkozni.
2010. jan. 20. 21:47

Én nem szoktam idegeskedni elviszem dokihoz és kész mondjuk mi évente 3 szor látunk dokinénit és azt élvezi kifejezetten a matricára hajt:-)Soha nem sírt 1 vérvétele volt és a kötelező oltásokon sem sírt most 4 éves ..tehát én nem tuningolom fel magam mert ő beteg kap gyógyit beszedi meggyógyul kész!!!!!Pedig ekcémás és magándokihoz mostanában voltunk vagy 4 szer!!



Ne pánikolj mert megérzi és mennyivel lesz jobb 1 félős gyerek a dokinál ráadásul betegen

2010. jan. 20. 21:43
Hát, én sosem magammal foglalkozom olyankor, hanem a beteg gyerekemmel. Ne pánikolj! Segíts neki, amiben csak tudsz, szeresd, ápold. Meggyógyul! Légy erős! :-)
5. Zsu76 (válaszként erre: 4. - Zsu76)
2010. jan. 20. 21:42
Bocsi, elírtam a gyerekemről van szó :)
2010. jan. 20. 21:41
Engem is megvisel, ha beteg a gyereke, szerintem ez így normális.
2010. jan. 20. 21:41
szia! a lányom 15 lesz nyáron és van betegsége. meg ugye sokat volt a szokásos,megfázás,himlő,stb....egyszer eltört a kicsi csukloja 2 és fél évesen asszem. annyira kivoltam idegileg,és alig tanult meg járni,szanatoriumba került hörghurutta,nekem kiszakadt a szivem. Szeretjük őket,ez természetes ilyenkor,szerintem:))))de mégis megadatik az erő,hiogy ilyenkor maximálisan talpon legyünk melettük:)))
2010. jan. 20. 21:37
orvoshoz viszem, beszedi, gyógyulgat, de annyira megvisel engem lelkileg
2010. jan. 20. 21:36
Mit kezdjek magammal szerintetek, ha elkezd a gyerekem betegeskedni olyan gyomorideg és miegymás rámjön?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook