Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Puhatalpú cipők (pediped, liliputi)- vélemények fórum

Puhatalpú cipők (pediped, liliputi)- vélemények (beszélgetős fórum)


2011. aug. 9. 13:42
Nekünk nem jött be a puha talpú(liliputi),nagyon elszorította a kislányom bokáját,3 hónap használat után felvált az orr a talprésztől.Volt már siesta cipőnk,azt nagyon szerettük,de a legjobban a d.d.step jött be,a széles bőr orral(nem kopik),sarokemeléssel,és az ára is jó.A kislányom is szereti.
2011. jún. 20. 14:12
Én a Livie&Luca cipőcskéket ajánlom és végre itthon is kaphatóak!
17. culko (válaszként erre: 16. - GabiN1)
2011. máj. 15. 15:29

nem baj, nagyon köszi, hogy leírtad a véleményedet!!!!

lett puhatalpúnk, bent használtuk, meg télen kint, de akkor még nem járt, nagyon szerettem.

16. GabiN1
2011. jan. 20. 14:53
jaj de jó, most nézem, hogy elnéztem egy évvel, gondolom már rég vettél cipőt!
15. GabiN1
2011. jan. 20. 14:51

Culko: az én kislányom két éves. 1 éves korától volt puhatalpúja, volt hogy rendeltem valahonnan és vissza is küdtem, mert olyan otromba volt. Ami bevált: [link] fantasztikus anyaguk van, minden cipőhöz választhatsz a méretében talpbetétet ami egy szivacsbetét és egy fedő bőr betétet jelent. Én a csajosat szeretem, így mi mindig tépőzárasat vettünk, ez volt az első:

[link] /spd/puhatalpu_unas_337269/901campari22

amit pedig most rendeltem:

[link] /spd/puhatalpu_unas_228359/701ciklamen23

a talpbetét pedig ilyen:

[link] /spd/puhatalpu_unas_355714/TBborszivacs


Mindkét cipő olyan, hogy bárhová elviheted benne a gyereket, mert jól néz ki nagyon, és kényelmes. Én használatam az elsőt kint is a játszótéren, hát a homokba is bevittem a gyereket, azt annyira nem szerette a talpa, de nem lett semmi baja. Abban tanult meg járni Tamara, fűbe is az volt rajta, és mivel sötét színű nem lett gáz a kinti használattól. Egy méret nagyon sokáig jó, én a 13,8-as belső talphosszat használtam 12,8-tól 14 cm-es lábig (tágult) és most vettem a 13,8 cm-eset. Ezt már csak bent fogjuk használni, ha engedik a bölcsibe akkor ez lesz a benti cipője.


Remélem ezzel is segítettem. Árban kicsit kedvezőbb mint a pediped és a liliputis, mert cipő+betét+posta =4720.-Ft

14. culko (válaszként erre: 12. - Pici04)
2010. jan. 21. 11:09
köszi neked is, asszem mi is olyat fogunk venni
13. culko (válaszként erre: 11. - Bene Mami)
2010. jan. 21. 11:09
köszi, hát igen bentre én se akarok rá egész napra cipőt adni, csak mondjuk zoknit, de kintre csak nem vihetem mezítláb...oda muszáj cipi...
12. Pici04
2010. jan. 21. 07:23

Szia!


A Kisfiam Pediped cipövel kezdte es nagyon "bejött"!

2010. jan. 21. 00:44
A pediped nagyon jó,sajna a kislányom is kinőtt belőlük,neki már nincs a méretében. Mi bent használtuk. Én egyik gyerkőcre se adtam járás tanuláshoz cipő-cipőt. Én a "mezitlábazás" híve vagyok,hiszen annyirapuhák a csontjaik. Clarks cipőket hordanak most is. Van nekik első lépés cipőjük,azok nagyon jók.
10. culko
2010. jan. 20. 21:46
ja, és most télire vettem egy liliputis piros kiscsizmit neki még tavaly, és nagggyon tuttti, jó meleg, de ugye járásügyileg nincs és nem is lesz tesztelve...):):):):)::):):)
9. culko (válaszként erre: 5. - Mokusmazsola)
2010. jan. 20. 21:41
igen, én is erre gondoltam, mikor elkezdtem felfedezni a puhatalpúakat, és már teljesen beléjük szerettem, tutttttttttttttttttti, hogy ilyet veszek kisbébnek, csak nem tudom, hogy liliputisat vagy pedipedeset vegyek neki:S :D:D:D lehet hogy veszek egy ilyet tavaszra, és majd egy másikat nyárra...:D:D:D:D:D:D:D:D mindenképpen cipőt akarok venni neki, hogy abban tanuljon majd járni, mert sztem egy szandál majd később lesz aktuális, mikor biztosan tud járni, és ő nekem most 9 hónapos, még fel se állt, de sztem áprilisra, mire a szülinapja lesz már fog azért lépkedni, vagy ha nem is, akkor nyáron, és hát ugye kell neki cipi ha kint fog dzsasztázni...)::):):):):):):):)
8. culko (válaszként erre: 4. - Gabb)
2010. jan. 20. 21:38
köszi neked is a hsz-t!:)
7. culko (válaszként erre: 3. - Gyebitimi)
2010. jan. 20. 21:38

szia, köszi neked is a választ, most nézegettem őket, nekünk tavasszal lesz aktuális 1-2 hónap múlva, ezért kezdtem el érdeklődni, és hát ezek a pedipedek nagyon nagyon tecccccenek, mert olyan cééééééééééééééééééééééééééééépek!:):):)

szandálos volt nektek, vagy teljesen zárt? sok lánycipellő a pedipedesek közül szandi, de sztem az jó tavaszra, meg majd nyárra is, nem? nem fog benne megfázni, hiszen egy vastagabb harisnya vagy zokni és azért a fejük zárt.

6. culko (válaszként erre: 2. - Eperlevél)
2010. jan. 20. 21:36
szia, köszönöm a választ, egy ismerősnek liliputis van, abban tanult járni bent most télen ősszel, annyit mondott anyuka, hogy neki nehéz volt ráadni, mivel nem tépőzáras hanem belebújós. de nekem is tetszenek a liliputisak is meg a pedipedesek is:)
2010. jan. 20. 20:18
mi liliputit hasznalunk, bent es foleg telen. nagyon szeretjuk, most van a masodik nekunk. a tavaly telen az elso lepeseknel ilyen cipocske volt a laban. sztem kenyelmetlen kemenytalpu cipoben felfedezni a vilagot:)
4. gabb
2010. jan. 20. 19:31
nagyon jó cipők!
2010. jan. 20. 19:29

Szia.


Nekünk Pedi-ped cipőnk van.Kislányom most nőtte ki.Ősszel kint hordta,télen bent.Nagyon kényelmes,puha,strapabíró!Tesónak is jó lesz!

Megéri megvenni szerintem.

2010. jan. 20. 19:24

Szia!


Nekünk liliputi van, szerintem nagyon jó, a fiam is szereti. Kint is bent is használjuk. Könnyű ráadni a lábára. Télit nem használtunk, de nyáron végig ezt.

2010. jan. 20. 19:19

Sziasztok, véleményt szeretnék kérni, hogy

ki milyen cipőt használt először járni tanuló kisbébje lábára,

próbáltátok-e a puhatalpú cipőket ebben a járnitanulós időszakban,

ha igen, mi a véleményetek róluk?


Kényelem, mennyire könnyű ráadni a bébre, mennyire tartós, hogy lehet tisztítani, tartós-e...stb. Elsősorban ezen témákban várom véleményeiteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook