Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hatásos szert (nem gyógyszert) keresek 6éves lányomnak felső légúti panaszokra, minden hónapban 1,5hetet beteg, valami ötlet? fórum

Hatásos szert (nem gyógyszert) keresek 6éves lányomnak felső légúti panaszokra, minden hónapban 1,5hetet beteg, valami ötlet? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 27. 14:16

Szia!

Én havonta kínlódtam a kicsivel,már napi 2-szer jártunk injekcióra mikor beteg volt,a nagy is benne van 3-4- havonta.

Decemberben tettem be nekik sólámpát,azóta orvos nem látta őket,csak oltáson!Nem betegek.Én ajánlom, mert nem drága és megéri befektetni,mint állandóan a gyógyszertárba járni:)

2011. ápr. 27. 13:22
Sóbarlang!Nagyon hatásos.
28. toro32 (válaszként erre: 16. - Hokifli)
2011. ápr. 27. 12:58

na,arra én is esküszök!!

nekünk csodát tett!ha nem velünk történik,hanem mesélik,nem hiszem el!!!már mint a Ribomunil

3 hetente beteg volt a lányom!és én be sem adtam neki csak az első adagot és 4 hónapig járt utána bölcsibe egyhuzamban!!!!

2011. ápr. 27. 12:49
Szia! Nekem három fiam van, mind most ment új közösségbe (iskola, ovi, bölcsi) és egymást érik a köhögős betegségek. Olajfa csepp, grapefruit mag csepp, kakukkfüves köptető, echinace, mostanában noni. Ezeket keverve, néha emelve az adagot adom nekik. Nem mondom, hogy nem lesznek betegek, de idén már nem kellett otthon maradjanak. Bizonyos szintű köhögést még tolerálnak a gondozok. Főleg, amikor 20-ból 20 gyerek köhög... :( Így hiába is gyógyítanám meg teljesen.
2010. máj. 3. 18:08
én a gyerekeimnek mindig a lándzsásútifű szirupot adtam nem is voltak sokat betegek és ma az unokáimnak is azt ad az anyjuk és köszönik mindig hogy felhivtam a figyelmüket rá.
2010. febr. 9. 10:37
Köszönöm!:-))
2010. febr. 5. 09:27
az én kisfiam nem állandóan beteg, viszont, ha megfázik aztmás, hurutos köhögés jön rá, rossz hallgatni. Ha nálatok is ilyen a köhögés, akkor érdemes kipróbálni illetve beruházni egy hidegpárásító készülékre. Mi 13ezerért vettünk egyet kb 1,5hónapja, szerintem a megelőzésre jót tett neki! (lehet sok a 13ezer egyszerre, de ha azt nézem, hogy az antibiotikum és mindenféle vitamin, köptető, lázcsillapító stb mennyibe kerül, 2-3 betegség árával egyenlő...és a gyerek nem lesz beteg, vagy kevesebbet.) Amúgy nagyon jó lesz a levegő, olyan, mintha Svájcban lennénk...
2010. jan. 21. 14:38

Sóbarlang!

Háromszor kell elmenni,nagyon jó!!!!

22. kicsinikol (válaszként erre: 20. - Oliv)
2010. jan. 21. 14:26
Hát...Marha jó:-) Az enyém meg beutalót sem írt pedig kértem, hogy írjon alergiavizsgálatra.Az se rossz:-)
2010. jan. 21. 14:24
Köszi csajok!Most aztán van miből válsztanom:-))
20. oliv (válaszként erre: 8. - Kicsinikol)
2010. jan. 20. 23:24
Nekem sem reklámozta az enyém, csak a helyettesítőtől tudtuk meg. Onnan meg hogy elkezdtük már ő is felírta...jó nem?
2010. jan. 20. 19:53
Colostrum rágótabletta. Keress rá a google-én.
2010. jan. 20. 19:39
Nekünk bevált a Broncho Waxom. Igaz drága, de amennyit már gyógyszerre költöttél, ahhoz képest semmi....
17. judyt640 (válaszként erre: 4. - Kicsinikol)
2010. jan. 20. 19:32
Szia van egy homeopátiás csepp a gyógyszertárban lehet kapni alsó felsö légutakat erösiti gyerekek felnöttek is szedhetik a neve aflubin csepp nem 7 napig kell szedni hanem minimum 1 hó.1-3 nap óránkánt aztán 2 óránként és igy csökkentsd de napi 3*akkor mikor már érzed hogy kifelé megy belöle.Ha az elsö betegség tünetnél elkezded nemkell ált antibiotikum
2010. jan. 20. 19:32
Van egy Ribomunyl nevű immunerősítő, kúraszerűen kell alkalmazni (első hónapban 3 hét, utána még 5 hónapig havi egy hét), mi a 3. hónapnál tartunk és (csak el ne kiabáljam) azóta semmi betegség. De azt is receptre adják. Ha pedig már köhög és hurutos... nos arra én sem találtam megfelelő szert, a mézes hagymalevéltea segített ideig-óráig, egyébként nothing.
2010. jan. 20. 19:28
Ja igen, immunerősítő, plusz felső légúti gondokra kiváló. Azért kezdtem adni, mert az orrmandulái kivetetésével fenyegetőzött a gyerekorvos:-) A kúra után semmi gond nem volt, megúsztuk a kivételt is!
2010. jan. 20. 19:27

MI mindig ha beteg és köhög az aconitum napellus ch 30 at adom nekik és nagyon jó 2 nap alatt rendbejönnek!

A dr teiss multivitamin port eszi a két nagy és ha betegek is enyhe lefolyású és hamar vége van!

Mi is szedtünk BRoncho Waxomot ,meg Ribomunilt is talán ez a második jobb volt!

2010. jan. 20. 19:27

Szia, az én kislányom is ugyanígy volt, én Lymhomyosot-ot adtam neki két hónapig, ez egy homeopátiás szer, teljesen veszélytelen és kemikáliamentes, nem volt olcsó, 3000 ft-os adag egy hónapra elég, itt a leírás, ha érdekel:

[link]

2010. jan. 20. 19:26
Köszönöm mindenkinek! A lándzsás útifű nekünk hatástalan:-( Majd sorba próbálgatjuk mindet.1enként...
11. lobo1
2010. jan. 20. 19:26
nálunk a kisebbik beteges, ő is minden hónapban elkap valami felső légúti dolgot - ugató köhögés, rekedtség és megy lefele. Én köhögés ellen hagymateát főzök nekik - ez most bevált, meg kapják az echinaceát. A doki most ajánlott nekem egy aeroszolt
2010. jan. 20. 19:23
Ha már köhög, a legjobb a lándzsás útifű szirup, de az immunerősítés mindenképpen jó, arra én a echninacea szirupot ajánlom. :)
2010. jan. 20. 19:18
nekünk ugyanerre a oktornőnk a sambucol szirupot javasolta (de nekünk van itthon bodza lekvár azt adom)
8. kicsinikol (válaszként erre: 5. - Oliv)
2010. jan. 20. 19:16
Komolyan? Erről nem hallottam még.Azt nem értem csak, hogy akkor a gyerekorvosunk mért nem írt eddig nekünk ilyet? Havonta járunk már hozzá:-(( Ez szomorú, hogy nekem kell mondanom:-( Köszi!!!
7. csorocsaj (válaszként erre: 4. - Kicsinikol)
2010. jan. 20. 19:15
kasvirág cseppet adj neki az ímun erösitö
2010. jan. 20. 19:14
marslakócskákat szedtünk meg az immunot.De... lehet,hogy nem vagyok kitartó?!
5. oliv
2010. jan. 20. 19:12

Broncho vaxom por (immunerősítő kifejezetten ilyen gondokra).

Ha kicsit köhögne tőle, akkor csak fél tasakkal adj neki.

Gyerekorvos írja ki.

2010. jan. 20. 19:12
Minden hónapban orvoshoz járunk:-( Eddig nem igazán használt úgy hatásosan semmi.Tudna valaki segíteni, hogy hogyan legyen gyorsabb lefolyású ez a "köhögési időszaka" vagy ami még jobb lenne milyen szerrel(szerekkel) lehetne ezeket megelőzni?Mert szeptember óta(ovi) 3hetet nem járt folyamatosan oviba a gyermekem:-( Nyáron leszünk 6évesek.
2010. jan. 20. 19:11
Szia az én fiamnak is minden hónapban volt hörghurutja, az egyikből meg sem gyógyult ott volt a következő. Én kb 4 hónapja adom nekik a Bé.es ak.ivál ki.et, napi egy szem. Az óta nem volt beteg.
2. ybag
2010. jan. 20. 19:10
Nem szed valamilyen multivitamint?Az én lányaimnak sokat segítenek.
2010. jan. 20. 19:08
Hatásos szert(nem pont gyógyszert) keresek 6éves lányomnak felső légúti panaszokra(most épp hörghurut) mert minden hónapban 1, 5hetet beteg

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook