Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nigériai Srác levelei...Csaló? vagy Igazi? fórum

Nigériai Srác levelei...Csaló? vagy Igazi? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 22. 14:57
Jajj, nehogy bedőljetek ekkora marhaságonak..egyszer csak jön egy e-mail az éterből, és már menyasszony vagy..én is ismertem néger fiúkat, nem biztos, hogy pont Nigériából voltak, nem emlékszem. Egyetemisták voltak, mindkettő rettenetes nyomulós, azt hitték, hogy rögtön ágyba mész velük ha szóltál hozzájuk két kedves szót.
45. 84b53e3224 (válaszként erre: 38. - Monchichi)
2010. jan. 22. 14:54

Kedves Monchichi !


Kérlek ne haragudj meg, nem csak kutatás volt, nem statisztikát gyűjtök ! :)

Ez tényleg az életem, és addig amig okot nem ad rá a fiatalember tartani fogom Vele a kapcsolatot.

Amugy amit még hozzátennék az illetőről, hogy 29 éves, 180 cm magas, és Énekes,az ideje nagy részét studioban tölti,ezért is összesen eddig 5 levelet tudott írni Nekem. Én amugy 22 éves vagyok... Azt hogy honnan tudja a mélcímemet nem tudom, de én nem vagyok fenn semmilyen társkereső meg egyéb oldalon , iwiwen sem, csak facebookon. Oké, tudom hogy pont az a világarcainak gyűjtőhelye,de akkor sem lehet csak ugy rátalálni az emberre, főleg hogy Magyarország nem egy ismert hely..

Továbbra is érdekel a véleményetek, és ígérem ha lesznek ujabb infoim, fejlemények az megosztom Veletek, ha érdekel persze titeket!

Köszönöm !

44. 84b53e3224 (válaszként erre: 42. - Monchichi)
2010. jan. 22. 14:45

Szia!


Ez detto megtörtént Velem 1 hónapja ! A csajt Mounancenak hívták, és azt mondta hogy a szülei meghaltak, és most menekült táborban van..Elküldte a bankszámlaszámot,meg a bank nevét stb.. Két levél után lekoptattam, azota nem ír..

2010. jan. 22. 13:18

Amugy..hozzáfüzni valóm.. :D

-vannak ténleg olyan egyének, akik valami oknál fogva, (érdekből) rátapadnak az emberre.

Anno, mikor keresgéltem ezt-azt a neten, ismerősőket akikkel lehetne angolul beszélgetni, találtam egy fiut, Afrikából. Furcsa volt helyből, hogy azon az oldalol a bemutatkozása magyar volt.. de gondoltam..valaki megirhatta helyette a szöveget..egyszer beszéltünk volt msn-en.. és egyből, azzal kezdte, hogy küldjek képet, mert ő felségül akar venni (2 mondat után), mert gazdag, és szeretne bemutatni a családjának.. :)) nem is tudom..én 19 vagyok.. ő 35...gyanus volt, ahogy a mondatokat szerksztette angolul..szerintem, tiszta kamu volt az egész.

Minden esetre, sity-suty letöröltem a listámrol, s letiltottam... mert na.. csalókkal nincs mit kezdni....


Viszont, van olyan ismerősőm Afrikábol, aivel csakugyan igy ismerkedtem me, hogy keresgéltem valakit akivel angolul lehetne csacsogni. Vele több mint egy éve beszélgetek, telefonon felhiv. Láttam kamerán, képen is, ő is engem. Igy tudom, h nem kamu... másképp meg bizni nehéz..

42. monchichi (válaszként erre: 39. - Sajt1979)
2010. jan. 22. 13:06

szia!

az én barátnőm is kapott ilyen levelet, de több érdekes is volt a dologban. az angolja a hölgyikének enyhén szólva alig érthető, és barátnőm egy magyaroknak szóló magyar nyelvű portálon keresztül kapta. aki nem tud magyarul, az mit keres ott?? aztán a levélíró lány sokszor átment kicsit leszbikus fogalmazásokba, mint pl. veled akarok lenni, stb. ő a levélben abban kérte barátnőm segítségét, hogy az apja bankszámlájához hozzáférjen!!! azt írta a barátnőmnek, hogy megad minden elérhetőséget, és vegye fel barátnőm a pénzt, majd küldje el neki. és nem emlékszem pontosan valami milliós összegről volt szó dollárban, ahogy a lány leírta. hiába hogy csak az első levélre válaszolt a barátnőm, ez a valaki nem hagyta abba az írogatást. és tényleg küldött valami bankszámlaadatokat. persze azóta se tudjuk igaz-e vagy sem. biztos nem természetesen, de hogy kinek mi a célja ezekkel a levelekkel, és mi történt volna ha felhívjuk az állítólagos bank telefonszámát...

41. frutty (válaszként erre: 1. - 84b53e3224)
2010. jan. 22. 11:58

legyél ovatoss!

láttad a bukszáját?

netten mindenki aszt ir és mond amit akar!

hány éves vagy???

2010. jan. 22. 11:54

Nem hinnem hogy , allampolgarsagot akar ? !

Eleg az ha igy , vagy ugy bejuk europaba , aztan odebball egy masik,gazdagabb orszagba :)

2010. jan. 22. 11:34

Nekem jött egy e-mail egy hölgytől,angolul.

Naggyából azt írta le,hogy az édesapja valami nagy gyarmat tulajdonosa volt,de meghalt,és őrá hagyott mindent.Ez miatt üldözik,megakarják ölni...én tőlem kér segítséget,hogy hívjam meg Magyarországra-hozzám-hogy ne találjanak rá...

38. monchichi (válaszként erre: 35. - Golfáramlat)
2010. jan. 21. 21:22

Szia Golfáramlat!

ne aggódj, annyira nem könnyű megbántani, elvégre csak beszélgetünk, lehetnek ellentétes véleményeink. :D

és én beismerten is naívka és túl romantikus vagyok. bár nekem bejött ez a túlromantikusság, korábban leírtam a történetem :) no meg azt is, hogy én extra mázlista vagyok, tudom :)

oké, beismerem, Magyarország nem az álmok völgye, még Afrikából se, jó esetben tudják az országunkról, hogy keleten van... én csak arra céloztam, hogy az elrettentő lehet, hogy ha elmondja az úriembernek, hogy az esküvő után még 3 évig az országban kell élnie összeházasodva.

bár princesslove utolsó hozzászólását olvasva okafogyottá vált minden tanácsunk.

ez most komolyan csak egy véleménykutatás volt??

37. 236fe2f68e (válaszként erre: 36. - 84b53e3224)
2010. jan. 21. 21:13

btw, ugysem ugy megy az, hogy emailen megkéri a kezed, s házosodtok is :D

Tehát idő, mint a tenger megsimerni :D

Ha szemfüles vagy mint Füles a Micimackóból, akkor nem érhet baj :D

2010. jan. 21. 19:48

Mégegyszer köszönöm mindenkinek a választ !

Köszönöm azoknak, aki így ismeretlenül is óvni akarnak, tudom ezt érdekemben teszik, és jól esik hogy ismeretlenül is így törödtök Velem !

Amiért elindítottam ezt a kérdést, azért volt mert én még nem kaptam ilyen , ehhez hasonló emailt, és érdekel(t) , hogy kinek mi a tapasztalata véleménye. Azt gondolom kicsit mindenkinek igaza van. Nyílván nem fogok ezzel huzamosabb ideig , és komolyan foglalkozni...

Amugy nekem a házasság tényleg szent, szoval nyílván nem emailekre fogom alapozni...

Tényleg köszönöm a válaszokat! Minden jót kívánok Nektek!

35. golfáramlat (válaszként erre: 29. - Monchichi)
2010. jan. 21. 17:30

Szia Monchichi!

Nem akarlak megbántani, távol áll tőlem!!!

Miért kellene "kiugrasztani a nyulat a bokorból"???? Milyen tervei lehetnének (közös jövő :DDDD) Afrikából Magyarországon?

Ha meg tényleg az állampolgárságért akarná a kapcsolatot : szegény ember az, aki még ígérni sem tud! (Még szép, hogy ígérne fűt-fát amikor érdekében áll.)

34. mandella (válaszként erre: 1. - 84b53e3224)
2010. jan. 21. 17:17
el ne hidd! :)
33. golfáramlat (válaszként erre: 32. - Kefekötőke)
2010. jan. 21. 17:13

Úgy látszik! :DDDDD

Mindenki a maga tetteiért felelős, nem igen lehet beleszólni a dolgaiba. Csak tanácsot lehet adni: ÓVATOSAN AZ ILYENEKKEL!!!


Elmeséltem ezt a szitut a 11 éves lányomnak és megkérdeztem, hogy mi a véleménye erről?

Azt mondta, hogy "Nagy hülyeség..., csak pénzt akar kicsalni az emberből."

Ő nem hinne neki.


Szülői szemmel elkeserítő, hogy mi mindenre kell odafigyelni, amikor a "gyerek" elkezdi használni az internetet....

32. kefekötőke (válaszként erre: 30. - Golfáramlat)
2010. jan. 21. 15:29

Úgy látszik egy üzemanyag hajtja agyunkat.

Mondjuk már ki hangosan mi kell ennek a (naív?)lánynak!

De mégse mert kimoderálnak.

2010. jan. 21. 14:09

Lehet, hogy ugyanaz, aki a barátnőmnek írogat..


Amúgy az összes arab, afrika, közép és távolkeleti ázsiai pasi mind azért jön ide és teszi a szépet, hogy megdöntse az itteni lányokat. Európa nekik egy nagy bordélyház.


Mi nemrégiben lepleztünk le egy ilyen csalót... nekem is udvarolt meg barátnőmnek is.. és még gondolom jópár embernek.

30. golfáramlat (válaszként erre: 1. - 84b53e3224)
2010. jan. 21. 14:06

Szia!

Az jutott kapásból az eszembe, hogy ugyan Rajtad kívül még hány lánynak írja ugyanezt?

Mindenesetre érdemes nagyon-nagyon óvatosnak lenni! Nem tudhatod a valódi szándékát, érdekből nagyon sokan tudnak érzelmesek és romantikusak lenni.

Feltenném a kérdést, ha magyar srác "nyomulna" ennyire, annak is így örülnél, vagy Őt leráznád, hogy mire akarná megkérni a kezed 1 hónap levelezés után?


Nem vagyok fajgyűlölő, de szép hazádban nincs hozzád való társ???


Lehet, hogy én túl buta vagyok ehhez, de én ebben nem hiszek! Ennek ellenére azt kívánom, hogy legyen szerencséd!!!

29. monchichi (válaszként erre: 28. - 25c0404375)
2010. jan. 21. 11:46

ezzel mondjuk kicsit ki lehet ugrasztani a nyulat a bokorból, ha a lány kérdezgetni kezdi a jövőbeli terveiről, hol akar lakni, hogy képzeli közös életüket, és szépen elmesélni neki, hogy a magyar állampolgárságot csak a házasság után 3 éves magyarországi tartózkodás után kaphatja meg a magyar nyelven letett állampolgársági vizsga után.

valóban lehetnek ilyen tervei az fiúnak is, sokukban él még az a tévhit, hogyha állampolgárral házasodik, akkor megkapja ő is az állampolgárságot

28. 25c0404375 (válaszként erre: 1. - 84b53e3224)
2010. jan. 21. 10:29
Nem lehet,hogy csak magyar állampolgárságot akar?
27. 236fe2f68e (válaszként erre: 26. - Kefekötőke)
2010. jan. 21. 10:26
ok.
26. kefekötőke (válaszként erre: 23. - 236fe2f68e)
2010. jan. 20. 17:47

Nem a bőrszínt akartam kihagsúlyozni,hanem azt, hogy lehetőleg mindenki maradjona saját fajtájánál!

Magyarország állítólag már nem annyira elmaradott ország,illetve lakói sem lehetnek ennyira naívak,hogy a nevűkre kapnak egy számukra teljesen idegen "kúltúráju" nép fiától mégcsak nem is levelet,és azonnal olajat pisilnek mert azt hiszik ez már a szerelem.

Ezért régebben szigorú bűntetés járt.Ha valaki a munkakapcsolata során kerűl ilyen helyzetbe az más,és a családra tartozik,semmiképpen az ilyen fórunokra.

2010. jan. 20. 17:34
De ez a történet akkor is sántít! Ha az én emailemre ír valaki ismeretlen, én megkérdezem, honnan tudja, és nem jövőt tervezek vele!
24. e3cb7b027d (válaszként erre: 1. - 84b53e3224)
2010. jan. 20. 17:02

Szia! Ismerős ez a történet. Kb. fél éve a Fekete-Afrikából (nem emlékszem pontosan melyik országból) jött egy e-mail egy LÁNYTÓL (!). Gőzöm nem volt, hogy kiféle-miféle szerzet, de napi szinten 2-3 üzenetet meg szexis fotókat küldözgett magáról, sőt, meg is hívott hozzá.. Na itt betelt a pohár, többet nem írtam neki, ő csak írogatott, a végén pedig csináltam magamnak egy új e-mail címet. Amikor rákérdeztem először, hogy honnan tudja az elérhetőségem, nagyon elkezdett ködösíteni, szóval gyanús volt az ügy...


Én azt tudom Neked javasolni, hogy kérdezgesd ki, hogy honnan tudja az e-mailed, konkrétan mik a tervei, hol szeretne élni, mivel szeretne foglalkozni, stb., és a válaszaiból nagyon lehet ám következtetni.. Ha arra aspirál, hogy Te küldjél neki repülőjegyet, intézzél szállást, munkahelyet, akkor az már felettébb különös, akkor menekülőre kell fogni a dolgot..

Afrikai emberek nagyon rafináltak, nekik teljesen más a gondolkodásuk, vigyázni kell tőlük!


(Jah! Jut eszembe, megtudhatta az e-mailed (egy itteni ismerőse segítségével is), ha regisztrálva vagy bizonyos oldalakra (pl. HI5, millió ilyen van..)

2010. jan. 20. 16:50

Azért szerintem nem lehet ilyen sablont huzni valakikre csak bőrszín alapján...de na...


Egy dolog, hogy valaki a kultura miatt ilyen vagy olyan..az természetes...

Ismertem Indiából emberkéket..ők nagyon nyomulosok voltak..ismertem Amerikából, ő inkább visszahuzodó...Ennek ellenére nem tudnám azt mondnai, hogy az indiaiak nyomulosak, s az amerikaiak hidegek..:) de ki, hogy látja...

22. kefekötőke (válaszként erre: 1. - 84b53e3224)
2010. jan. 20. 16:41

A kis faludban,a megyédben ,esetleg az országodban,ne adj Isten Európában saját fajtádban nem találsz magadnak párt?

Vagy te is színesbőrű vagy?,akkor a kérdéseim értelmet vesztettek. Vissza az eredeti kérdésedhez:csakis szélhámos lehet, aki ilyen együgyü szöveget ereszt.

21. monchichi (válaszként erre: 18. - 84b53e3224)
2010. jan. 20. 16:00

és a szavak mesterei... :) a párom előtt én is kaptam pár levelet, ami nagyon átlátszó volt, a képemről megállapította az illető, hogy én vagyok álmai nője, és nélkülem nem tud tovább élni. mindjárt elsőre. de azokban is pontosan az volt, amit minden nő hallani akar.

én nagyon szurkolok neked!

egyébként pont azért, mert a fekete lányok olyanok amilyen, sok fiú próbál keresni más lányt, mert ők inkább a hagyományos szerepmegosztát, és a házias lányokat szeretik, aki nem fogja azt mondani hogy nem főz,mert letörik a körme...

persze olyanok is vannak akiknek pontosan csak egy kirakati baba kell, vagy csak a saját kulturájából akar párt találni

20. f674d22444 (válaszként erre: 19. - F674d22444)
2010. jan. 20. 15:50
konkrétan mind, akivel később tartani kezdtem a kapcsolatot, mert nem csak odajött a címével, hanem dumáltunk előbb fél órát a vonaton vagy valami... és akkor már úgy gondoltam, hogy miért ne adjak egy esélyt
19. f674d22444 (válaszként erre: 18. - 84b53e3224)
2010. jan. 20. 15:49

én akár itt Magyarországon, akár mikor külföldön éltem, nem azt tapasztaltam, hogy hűde romantikusak lennének a nigériai fiúk.

mikor Finnországban éltem, napi 2-3 támadt, le adta meg a címét meg a telefonszámát, hogy menjek fel, valószínűleg egyik se beszélgetni akart, mert akkor inkább elmentünk volna a kikötőbe sétálni...


bár az is benne van, hogy én alapból tartózkodó vagyok a nyomulós srácokkal, de akkor is, az milyen dolog, hogy odajön, hogy hú milyen szexi vagyok, és a kezembe nyom egy papírt az elérhetőségeivel és lelép?

és igen, nekem nem egy volt, aki egy hét után kérte meg a kezem.

18. 84b53e3224 (válaszként erre: 15. - Monchichi)
2010. jan. 20. 15:39

Nagyon szép történet, és köszönöm.

Egy esélyt mindenki megérdemel..

Amugy én is arra gondoltam hogya néger nők nem lehetnek annyira kedvesek, viszont a néger fiuk nagyon romantikusak...

17. 84b53e3224 (válaszként erre: 9. - Sajt1979)
2010. jan. 20. 15:37

Kedves Anyuka !


Azt nem tudom hogy honnan tudja az email címemet... Viszont facebookon elérhető volt akkor tájt az email címem,csak onnan szedhette..

És köszönöm a válaszod !

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook