Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szobabiciklivel fogyni fórum

Szobabiciklivel fogyni (beszélgetős fórum)


12. 93d2586711 (válaszként erre: 9. - Veronika27)
2013. márc. 25. 10:42
Aroma masszírozó harisnya? Az milyen is? :D Életemben nem hallottam róla.
2013. jan. 16. 05:46

Sziasztok!

2012.11.01-en kezdzem updateozni!

Karacsonyra kertem a Jrzuskatol egy szobabicot!

25-e ota minden nap tekerek 2* 32 percet ezalatt megvan a 15-15 km!Bazi jo es hatekony!mennek le a kilok es a centik is rendesen!ket pici 7 honapos iker babaimmal itthon vagyok,szoval olyan mozgast kerestem amihez nem kell eljarnom sehova,es tudom csinalni reggel mig alszanak,meg este ha mar 7-kor lefekszenek!a fogyasom most a bicotol indult be porgosebbre,latvanyos is mar igy nem egesz egy hobap utan is!lognak a gatyeszok!pont a kritikus helyekr megy has ccsipo popo!

A tervem 180nap/-18kg!novembertol aprilis vegeig tart!meglatjuk,azon vagyok,h sikeruljon!

Az update rengetrget segit ebben,de most mar azt is latom,h a mozgas elengedhetetlen!

Elfaradok utana,de vhogy megis frissebb vagyok egesz nsp tole!

10. manul (válaszként erre: 1. - Elvira-77)
2010. jan. 20. 08:59

Szia!

Mint minden mozgás a szobabicikli is nagyon hatékony segítség egy jól megválasztott diéta mellett.

A lényeg: minimum 30 perces legyen egy edzés,iktass be gyorsabb és lassabb szakaszokat,amikor teljes erődből tekersz egy percig utána pedig kifújod magad egy kicsit persze lassabb tekerés közben.

A bringa az izületeket kíméli viszont nem túl gerincbarát!Vigyázz,hogy ne erőltesd túl!

Jó mozgást és fogyást!

Ha már nagyon unom a bringázást én konbinálni szoktam más eszközökkel vagy tornával.

2010. jan. 20. 07:37

Engem is érdekel a dolog.

Ha még jobb eredményt szeretnétek, vegyetek aroma masszírozó harisnyát. Nekem már van:)

2010. jan. 19. 23:10

Hát újévi fogadalmam egyike, hogy leadom a plusz 12kg. Mert nem érzem jól magam a bőrömben! Két kisfiút szültem és simán vissza nyertem az alakomat a szülések után! De egy kis tunyaság, egy kis hormonális baki, plussz vizsgaidőszak alatti nasi! Szóval a 12kg története röviden ennyi! AMi ráébresztett arra hogy, ideje összekapni magam, az a 4 éves kisfiam, aki a maga bájával finoman értésemre adta, hogy azért vagyok a két autója közül én a piros mert az a dagib!Szóval január elejétől biciklizek, 4kg minuszt irhatok a számlámra, de az igaz, hogy az étkezésre odafigyelek! Nem eszem cukrot, kerülöm a szénhidrátot, rozsos zsömlét eszek de abból is max 2 reggel illetve este! Megtanultam a 180g szénhidrát diétát terhesség alatt és most kezdek vissza szokni! Még valami, ami nem mellékes méregtelenítő tabletát szedek, szűztea kapszulát! Nekem ez bevált, csökkenti az étvágyamat!

A párom szerint már látszik, hogy izzasztom magam, de én még nem tapasztaltam a nagy változást! valószinű mert minden honann, zsugorodok egy kicsit!

A hasam bánt a legjobban, mert jó kis úszógumim van! A biciklizést szauna övben csinálom!

NAponta 50 percet tekerek, ez alatt 8-9km teszek meg, van aki sokkal ügyesebb nálam! De én ettől többet nem tudok kipréselni! a sebbeség nem megy feljebb 12-13km/ó magasabbra, biztos biciklije válogatja!

7. rr00 (válaszként erre: 3. - Kormi1985)
2010. jan. 19. 20:14
ja igen az étkezésre is.
6. rr00
2010. jan. 19. 20:13
én rendszeresen szoktam és bár nem mérem magam de soványabbnak érzem magam és erősebbenk az izmaimat. :) úgyhogy szerintem jó dolog és én továbbra is fogoam és megbízható forrásból tudom hogy nem is terheli annyira a térdet és a lábat mint a futás vagy futópadozás és szerintem jobban edzi a lábizmokat. és néha nem árt egy kis izomláz egyébként az apukámtól tudom hogy az E-vitamin csökkenti az izomláz fájdalmas tüneteit de én multivitaminos pezsgőtablettára szavazok abban mindenféle vitamin van c, d, e, b vitamin meg hasonló egészséges dolgok de izomlázra vagy annak a valamennyire megelőzősére a kapszulában lévő e-vitamin jobb. az apukám mellesleg masszőri gyógymasszőri tanfolyamot végzett és gigantikusan sok könyvet olvasott és a saját tapaszalatai általában jók és természetgyógyász vagy mi és régebben volt egy rendelője ahol írisz diagnosztikát csinált és táplálkozási tanácsokat is adott és szoktam vele ilyesmikről meg másról is beszélgetni innen tudok ilyen sokat de azt h. a futás jobban megterheli a térdet az anyukámtól hallottam. egyébként együtt természetgyógyászkodtak meg sok könyvet olvastak együtt és a könyvekből meg a tapasztalatokból levonták a következtetéseiket é néha olyan dolgokat tudnak amiről egy orvos még életében nem hallott de mindeg ezzel nem dicsekedni akarok csak mondtam de ha beszélni akarsz velem vagy az apukámmal, írj nekem és én megmondom az én vagy inkább apukám email címét. szerintem az apukám jó tanácsokat tud adni bár pl hisz a szellemekben amiért sokan gúnyolódnának rajta de hogyha az orra előtt csavarodik ki a csavar amit azelőtt bika erővel lem tudott kicsavarni és ő aztán nem tekeri az ellenkező irányba a csavart mert a műszaki dolgokhoz is nagyon ért de ezt tán majd részletesebben privát üzikben mesélném el de én is hiszek a szellemekben. és szar ha kigúnyolnak.
2010. jan. 19. 20:10
sziasztok! a párom 8 napja kezdte a szobabiciklizést meg mellette keveset eszik. eddig 2 kilo ment le de most megállt neki. már probált többfajta fogyit most ezt csinálja mert a tornát nem akarja.
2010. jan. 19. 20:06
Egyébként a szobabicikli azért jó, mert kíméli az izületeket!
2010. jan. 19. 20:05
Csatlakozom az előttem szólóhoz... Nagyon jó, hogy mozogsz, de az étkezésre is oda kell figyelni!!! Sok sikert! :-)))
2010. jan. 19. 19:59
Nem a biciklizéstől fogysz,hanem a normális diéta és mozgás kombinációjától.:S
2010. jan. 19. 19:54

Sziasztok!

Azokat várom, akik szobabicikliznek rendszeresen, és fogynak is tőle!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook