Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikus által adott hámlasztókrémet mikor érdemes használnom? fórum

Kozmetikus által adott hámlasztókrémet mikor érdemes használnom? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 17. 18:22
mindenképp a kozemtikus kérdezd meg ö tudja pontosan ez milyen készitmény. A hámlasztókat általában tilos nyáron használni a nap miatt. mivel nem tudjuk ez milyen hámlasztó kérdezd meg öt.Csak egy telefon.
6. bbyke (válaszként erre: 2. - 133362853e)
2012. jún. 17. 14:02
Miért nem a kozmetikusodat kérdezed meg?
5. 5806f88886 (válaszként erre: 1. - 133362853e)
2012. jún. 17. 13:29
Ez ilyen otthoni mélyhámlasztás lenne? Ezeket tavasszal szokták csinálni,már jól írták előttem,a fénytől védeni kell ilyenkor a bőrt.
4. dddd
2012. jún. 17. 13:19

Kozmetikus nem mondott semmit?

Fibinek igaza van,inkabb este hasznald,nehogy befoltosodj!

A fenyvedo se hulyeseg :-)

2012. jún. 17. 13:03
Mindenféleképpen este kezeld ezzel, mert nyáron a nap hatására a bőr fényérzékennyé válhat is foltos lehet a bőröd, illetve tegyél a kezelt helyekre fényvédőt.
2010. jan. 19. 17:08

Pénteken voltam, és adott egy krémet, azt mondta, kenegessem napközben, mert hámlasztó hatású..

De ugye én még teafaolajat is használok az arcomra, és sok helyen olvastam, hogy az olajat érdemes krémbe keverve használni..nekem annyira nem vált be


Az érdekelne, hogy a hámlasztó krémet lefekvés előtt kenjem az arcomra, vagy reggel, esetleg reggel és este?


És használhatom bármikor, vagy csak akkor van értelme, ha kinyomtam egy pattit, az varratos lesz, és ez a hámlasztó segít rendbe tenni a bőrömet? Rákenhetem kinyomott pattanásra?


Vagy ha kinyomtam a pattanást, kezeljem le teafaolajjal, és másnap már mehet rá a krém?


Jók az ilyen krémek kinyomott pattik kezelésére, elszárítására, vagy valóban csak az amúgy is lejövő bőrfelületet hámlasztják?


Esetleg még árt is, ha sokszor használom?

2010. jan. 19. 17:05
Kozmetikus által adott hámlasztókrémet mikor érdemes használnom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook