Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szentendrei anyukák csevegjünk fórum

Szentendrei anyukák csevegjünk (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
687. thjudyth (válaszként erre: 686. - Nyuszika03)
2016. jan. 28. 15:17

Sziasztok!


Engem is érdekelnének ugyanezek a dolgok, hasonló helyzetben vagyok, szívesen felvenném veled a kapcsolatot :). Többiekhez a kérdésem, hogy milyen cégek vannak a környéken, ahol el lehetne helyezkedni? Nagyobbat nem nagyon találtam, csak a Ford-ot Budakalászon. (közgáz MSC diplomám van, plusz logisztika OKJ) Nagyon jó lenne olyan céget találni, hogy legalább eleinte közelebb legyek a gyerekekhez, ovi miatt.



Mi is külföldön élünk, de nemsokára Szentendrére fogunk költözni. Én 28 éves vagyok, egy 2 és fél éves kislányom, és egy 7 hónapos kisfiam van. Én a Hold utcai oviról eddig jót hallottam.


Ha van kedved beszélgetni privátban :), itt az email címem: judit.toth.4@gmail.com


Üdv,Judit

2016. jan. 12. 12:18
Sziasztok Anyukak! Uj vagyok. Szentendrere fogunk koltozni... Azt szeretnem kerdezni hogy mi a velemenyetek Hold utcai ovirol? Vagy ki melyiket es miert ajanlana? Altalanos Iskolaval ugyan ez a kerdesem.. Meg hogy Szentendren van piac? Ha van minden heten van? Ki milyen szabad programot szoktak tervezni babakkal? Ha valaki dolgozik mit dolgozik? Ki mit hianyol Szentendren? Bolt,Fodrasz,Torna,Gyerekmegorzes teren? Van valami egyaltalan ami nincs ott vagy nem olyan jo?? Nagyon remelem jar meg erre valaki, netan ujra eledne ez a forum. :) Rolam annyit hogy 27 eves Anyuka vagyok egy 4 eves kisfiu es egy 3 eves kislany anyukaja vagyok. Most februarra varjuk a kistesot aki szinten kislany lesz. Egyenlore kulfoldon elunk,de haza fogunk koltozni Szentendrere. Szep Napot! :D
2015. márc. 4. 20:25

Sziasztok!


Ha valaki óvodaválasztás előtt áll:


2015. március 19-én és 20-án 9-11 óráig nyílt nap lesz a Szentendrei Evangélikus Zenei Óvodában.

684. Krisztuci (válaszként erre: 683. - Nocsa)
2013. jún. 15. 20:19
Szia Nocsa! Úgy látom, már a többiek se néznek errefelé! :( Pedig épp akartam egy közös játszótéri délutánt szervezni. Ti mikor jártok errefelé? Nektek mikor lenne jó?
683. Nocsa
2013. jún. 14. 10:40
Sziasztok!! Énis itt vagyok még. :) igaz én Tahiból. Vasvárin lakik anyósom, sokat járunk arra. Én fiam mégcsak másfél éves :)
2013. máj. 28. 16:45
Mierna, terek! Legalább mi lelkesek vagyunk! :) Mi a Püspökmajoriba jelentkeztünk, bízom benne, hogy fel is veszik! A Bükköspartra szoktunk járni, de állítólag az ovinál is van egy jó! Szerintem levelezhetnénk közvetlenül is, ritkán nézek be ide... Vagy megbeszélhetnénk egy találkát a játszótéren... :) Vagy van egy másik ötletem: június elsején Szomszédünnep lesz. Én szervezek itt az utcánkban egy kis összejövetelt 18 órától, ha van kedvetek, lenézhetnétek, terek, neked nincd id messze a Mathiász utca közepe... :) Mit szóltok? Aztán majd a többi jön magától!
681. terek
2013. máj. 15. 12:30

Sziasztok!

Látom lassan kihal a fórum pedig most bukkantam rátok :(

Mi télen költöztünk Szentendrére, kisfiam 3,5 éves, januárban kezdte az ovit, a lakótelepibe jár, itt is lakunk az ovitól 2 percre (Radnóti).

Krisztuci, Ti melyik játszótérre jártok? Biztos találkoztunk már :)

pont itt a házunk mögött van egy játszótér (amit most kerítenek körbe), oda szoktunk járni vagy az ovi mellettibe, bár azt nem szeretem :)

680. mierna (válaszként erre: 679. - Krisztuci)
2013. máj. 2. 13:09

Szia,

én is úgy látom, hogy been khalt ez a fórum :( Mi is voltunk a beírtakozáson. A lányom már 4 éves lesz novemberben, remélem, felveszik. A kisfiam nyáron lesz kettő. Mi tavaly novemberben költöztünk ide, Pismányban lakunk. Tudsz valami jó kis játszóteret? Ami itt van, az inkább nagyobbaknak való, de sosincs ott egy gyerek sem.

2013. ápr. 26. 13:53
Na látom, nem nagyon mozgolótok! :( Hozzánk a Püspökmajori és a Bimbó utcai van közel, de az utóbbiba állítólag esély sincs. Ma voltunk a beiratkozáson, de csak előjelentkezőként írtak be, a gyerek 3 éves kora előtt 2 héttel derül ki, hogy felveszik-e vagy sem. Mi a Mathiász utcában lakunk (a Villasorral párhuzamos). Már 3. éve lesz, hogy itt lakhnk, de még sok ismeretségre nem sikerült szert tenni. Benne vagyok valami közös gyerekes programban, hátha összejönne egy jó kis gyerekes csapat... :)
678. mierna
2013. ápr. 2. 11:03

Sziasztok!

Nemrég költöztünk Szentendrére. Nálunk is aktuális az oviválasztás a lányomnál. A fiamnál pedig a bölcsi. Mi Pismányban lakunk, de eddig még nem sikerült megismerkednünk senkivel. (A rossz idő miatt csak a környéken mozgolódunk) Örülnék, ha feléledne a fórum. :-)

Az ovikról tudtok mondani valamit? Nekünk a Hold utcai van legközelebb. Remélem, újraéled a fórum :D

677. Nocsa
2013. ápr. 2. 09:41
Szia!! Az én fiam még csak másfél éves, nem tudok sokat a püspökmajori ovikról :S
2013. ápr. 2. 08:47
Hahó! Hol vagytok? Holnaptól nyílt nap van az ovikban. Kinéztem párat, de persze pont a rövid héten kell nekik ezt tartani, így csak 3-at tudunk megnézni. Ezek közül melyiket javasoljátok?
2013. febr. 28. 15:10
Sziasztok! De régen jártam én is erre! Azóta a lánykám már két és fél éves lett (kb. azóta lakunk Szentendrén). Sajnos azóta sem ismerünk sokkal több embert itt, talán ha majd közösségbe fog járni... Ami ősszel majd be is következik. Tudtok valamit mondani az óvodákról. Mi a Püspökmajori lakótelep közelében lakunk... Jó lenne, ha feléledne a fórum. Jön a jó idő, lehetne a játszótéren is csevegni... :D
674. Nocsa
2013. febr. 20. 07:25
Haho!! Jár erre valaki??? Én még mindig csevegnék :)
673. Berekméri (válaszként erre: 672. - Nocsa)
2012. okt. 24. 11:23
Sziasztok!Én most költöztem szentendrére és örülnék,ha még működne ez a fórum,mert nem nagyon ismerek még senkit a környéken!Berekméri Lórántné(Zsófi)
672. Nocsa
2012. szept. 24. 10:35
Sziasztok!!!! Van itt még valaki???? :)
671. bambuc (válaszként erre: 670. - Bocianya)
2012. márc. 8. 07:40
köszi.
670. Bocianya (válaszként erre: 669. - Bambuc)
2012. márc. 7. 06:39

Szia.

a gyerekorvosunkrol annyit mondanék hogy bármi baja van a lányomnak csakis antibiotikumot hajlando felirni innentöl no comment nem ajánlom. én is váltanék:)a háziorvos annál meg talán 1* voltam amikor ide költöztünk mi is hogy el tud e vállalni...ennyi igy nem tudok ebben a témában segiteni neked talán olyan kéne aki törzs gyökeres Szentendrei..esetleg a vároban az öreg nénik öket ki lehetne faggatni....:)

669. bambuc
2012. márc. 2. 09:31

Én is kérdeznék tőletek, le szeretném cserélni a háziorvosomat, mert másfél hónap kínlódás után sem vette észre, hogy tüdőgyulladásom van, amiből még csak most kezdek kigyógyulni a tüdőgyógyásznak hála. Ti kit ajánlanátok, és miért?

Ja és a gyerek házorvosát hasonló okokból le szerném cserélni. Tudtok valamit Hernádi doktorról mondani?

köszi

668. bambuc (válaszként erre: 667. - VNikolett)
2012. márc. 2. 09:27

Szia. Mi most magánbölcsibe járunk, de az Izbégi óvodába szeretném majd vinni a lányomat, bár a Vasváriba tartozunk. Másoktól azt hallottam, hogy családias, barátságos környezetű óvoda kevés csoporttal, jó óvónőkkel. Egy óvónőt személyesen ismerek, aki szeptembertől kiscsoportos lesz, ő a Skanzenben is dolgozik külsősként, tüneményes pörgős 3 gyerekes anyuka. A párjával is összefutottam a játszótéren, barátságos a szülőkkel, és a gyerekekkel is. Voltam tavaly ovilátogatáson, mindenképpen járj be néhány ovit áprilisban. Nekem a Vasvári, a Hold utca, és az Izbégi közül az utóbbi tetszett a legjobban.

Ja és én nem egyszerű szülő vagyok, mert én is óvónőként dolgoztam:-)vannak elvárásaim nem is kevés. Kíváncsi vagyok azonban én is mások véleményére.

2012. jan. 11. 11:11

Sziasztok!

Nem vagyok rutinos fórumozó, de most fontos kérdésem van és nem tudom kinek feltenni. Szentendrére költöztünk és a kislányom szeptembertől ovis lesz. Szeretnék az itteni óvodákról többet megtudni és ebben szeretném a segítségeteket kérni! Melyiket javasolnátok neki és miért?

Ezer köszönet!

2011. okt. 25. 11:24

Sziasztok lányok!

miujság mindenki nagyon el van tünve:( bebujtatok a meleg kis lakásba:)

sajna egyre vacakabb az idö....

Marika!

hogy vannak a gyerköcök remélem nem vagytok betegek már?

665. vixi01
2011. júl. 14. 13:48

Sziasztok!

Szentendrei kismamákat keresek akikkel együtt tudnánk sétálni én és 4 hónapos kisfiam. A Pásztor utcában lakunk, de errefelé bármikor sétálunk, nem igazán találkozunk senkivel sajnos.

2011. jún. 30. 21:49
Csövii!
663. Bocianya (válaszként erre: 662. - Bambuc)
2011. jún. 30. 21:48
én passzolok mert sajna nem ismerek 1 nö dokit sem itt Szentendrén....
662. bambuc
2011. jún. 25. 17:51

Ki jár Dr. Fenyőházi Jenőhöz nőgyógyászatra? Milyen? Szült valaki közületek a Szent Istvánban?

No, még csak tervezzük a babát, de el kéne mennem valakihez rákszűrésre.


Kit ajánlanátok?

Köszi a választ

661. Bocianya (válaszként erre: 660. - Bambuc)
2011. máj. 27. 22:54

Nekem Pesten kellett intézni mindent én még akkor ott laktam csak utánna költöztünk ide de szerintem Pesten kell intézned.esetleg a védönöt kérdezd meg ha normális nem tudom ki a védönötök..ö talán segit benne...


oké ha arra járok benézek és kocintok veled:)huu nemsokára itt lesz a nagy nap:)

660. bambuc (válaszként erre: 658. - Bocianya)
2011. máj. 26. 15:40

Még nem de ha július 9.-én délután 14.00 és 20.00 óra között az Új művészben jársz, koccinthatunk:-)). Csak a család lesz ott egy nagy asztalnál, és én majd rohangálok menyasszonyi ruhában a gyerek után. Már várom!!!


Más dolog.

Te hol intézted el a gyest? Itt is lehet vagy be kell menni Pestre?

Ebben elég béna vagyok...

2011. máj. 26. 07:30

Sziasztok!


végre jo idö van lehet menni sétálgatni és kirándulni.

össze kéne hozni 1 sétát valamerre lányok...

658. Bocianya (válaszként erre: 657. - Bambuc)
2011. máj. 26. 07:29
megvolt már a lagzi?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook