Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Veletek bemegy a nogyogyaszhoz a ferjetek? fórum

Veletek bemegy a nogyogyaszhoz a ferjetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
80. 25c0404375 (válaszként erre: 64. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 12. 13:45
De nagy büdös bunkó vagy...:S
79. Ymanie
2010. febr. 2. 12:12
Soha!
78. winny
2010. jan. 19. 18:20

Nem!

Amikor fiatalok voltunk akkor sem.

2010. jan. 19. 17:11
ha a terhesség miatt megyek, naná! egyébként isten ments! miért? felügyeni a dokit, vagy engem? ;-DDD
76. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Bfd6e572b2)
2010. jan. 19. 14:49

Szia Panna! Nekem az a véleményem, hogy először is nem árt tisztában lenni vele, mi a felfázás.


"Felfázás", mint olyan, orvosi értelemben nem létezik.


A népnyelv a kismedencei gyulladásokat hívja felfázásnak, amik orvosilag a következők lehetnek:

- petefészekgyulladás

- méh, méhnyak gyulladása

- petevezeték gyulladása

- méhnyaknyálkahártya, stb gyulladása.


Esetleg több ezekből együtt, súlyosságtól függőgen.


Lényeg, hogy ennek oka MINDIG bakteriális fertőzés, szóval semmi köze a megfázáshoz, hideg padlón ülésnek, mezítláb levésnek stb. A bakteriális fertőzés jöhet uszodából, higiéniás körülményekből, szexuális úton terjedő betegségből esetleg a szervezet anayagcseréjéből származó valamilyen okból felszaporodik a baktérium. (pl ismerjük az étkezés és a chlamydia össezfüggéseit.)


Éppen ezért csak akkor érdekelt ebben a párod, ha az orvos meg tudja állapítani, hogy szexuális úton terjedő fertőzés okozza a kismedencei gyulladást. Addig azonban kenetet kell vegyen, meg kell vizsgáljon stb stb.


Szóval egyáltlán nem biztos, hogy ehhez a gyulladáshoz a partnernak köze van, engem mint beteget és mint orvost is zavarna a "közönség", amikor az intim belső részekről van szó, de ezt te tudod, ez személyes dolog. Én csak a "felfázás" és a partner érintettségét ill. összefüggésést akartam tisztázni. Sok szerencsét a vizsgálattal, ezeket már elég jól gyógyítják szerencsére.

75. youlcsi (válaszként erre: 73. - Spinneli)
2010. jan. 19. 14:08
LOL
2010. jan. 19. 13:53
Hát nem!Terhesen elkísért,de csak az UH miatt.Nem hinném,hogy más típusú vizsgálatokon részt kellene neki venni,de nem is vettem észre,hogy késztetést érezne rá!:)
2010. jan. 19. 13:34

:)


valszeg a felvetéstől is sokkot kapna, én meg attól, ha igent mondana.

2010. jan. 19. 13:32
Nem jön be velem. Most 36 hetes terhes vagyok de sajnos még uh-ra sem jött el velem, mert mindig pont dolgozott. :-(
2010. jan. 19. 09:40
nem jön be. ami ott történik, az csak az orvosra és rám tartozik.
2010. jan. 19. 09:36
Csajok, most mennem kell. MIndenkinek koszonom, hogy valaszolt. Koszonom, foleg az epito kritikat, a velenyeket, tdom, hogy sokat fog segiteni. A jo tanacsokat mielobb fel is fogom hasznalni. Mindenkinek egy szep napot!
69. bfd6e572b2 (válaszként erre: 68. - Fdóri)
2010. jan. 19. 09:34
erdekes, hogy a ferfiak, az elet velejaroin kiborulnak! miert nem ok kell, hogy szuljenek, majd en leszedulok a szekrol :-)
68. fdóri
2010. jan. 19. 09:30

Szia!


Az én férjem kiborulna, ha bejönne.....:) Mikor terhes voltam, a szülőszobán csak lazán odajött az orvos, benyúlt a takaró vagy mi alá és megvizsgált. A férjem ott ült mellettem, majdnem lefordult a székről. Én meg állati hülyén éreztem magam... Úgyhogy tuti ntm jönne be velem,de én sem szeretném.

67. bfd6e572b2 (válaszként erre: 65. - Hirtelencsiga)
2010. jan. 19. 09:16
Koszi a velemyed, ez nagyon jol esik.
66. 9e2438fb8c (válaszként erre: 63. - Bfd6e572b2)
2010. jan. 19. 09:13
Nekem a meglátásom az, hogy a magán a nőgyógyászati vizsgálaton még az orvos asszisztensének sincs helye igazából, merthogy jogok meg stb-. A nőgyógyászati uh megint más téma. Ha én pl elsőre várok babát, akarjuk is a gyereket, nyilván én is szeretném ha ő is látná a kicsi első "képeit". Az egy másik evidens dolog, hogy megkérdezném, mit is akar Ő, de ezt a részét tisztáztuk asszem..vagy nem?:))
2010. jan. 19. 09:12

Szia!


A helyedben ezt úgy oldanám meg, hogy ketten bemennénk és elmondanánk a dokinak, hogy miért is vagyunk ott. Szerintem egy normális nögyógyász nem fogja kidobni a párod a vizsgálóból, mert családtervezési tanácsot kértek. Végül is mindketten kellettek a gyerköchöz, ez kettötök döntése. A beszélgetés után pedig a párod diszkréten távozna és téged nyugodtan megvizsgálhat az orvos.

Persze az egész doki függö. Egyébként ha arról az oldalról nézzük, hogy ennyire aggódik érted a párod, az jó. Azt jelenti fontos vagy neki és tényleg akarja ö is a babát. :-)

2010. jan. 19. 09:10

Tudod, mit? Azt gondolom, hogy veled be kell menni, mivel nem vagy a helyzet magaslatán IQ-ilag-:)


a rendszeres mensi, kinos de a pasim vett egy uj telefont, aminek kulombozo jo programjai vannak, es o irogatta fel, hogy mikor jott meg, mert a progi kiszamolta, hogy mikor nem maradhatok terhes(akorr meg arra hajtottunk), es o nem tudta, hogy az rendszeresen kellene jojjon , es emiatt nem is szolt semmit. A Sz*r, hogy vagy 3 honapja adott egy frissitest a proginak, es ezaltal elszallt minden info. Kinos, mert a diki is ezt kerdeztek, akkor meg nem tudtam, hogy a progi elszallt, es mondtam, hogy minden rendben. Az utolso harom honap, kisebb nagyon kesesekkel, de nem pontosan jott meg. Mostmar irom a szokott kalaendariumba, es nem hagyom a pasimra az ilyesmit!

63. bfd6e572b2 (válaszként erre: 62. - 9e2438fb8c)
2010. jan. 19. 09:06
O jott a kerdessel, hogy miert "zartuk" ki a elso esetben. O is volt a ki masodjara nem "akart" bejonni.En nem kenyszeritem sem erre sem arra. O van dilemmaban, en csak tudni akartam, hogy masok hogyan csinaljak. Azaz ot a heje vagy nem? Ennyi!
62. 9e2438fb8c (válaszként erre: 57. - Bfd6e572b2)
2010. jan. 19. 09:03

Ha engem kérdezel, illetve kivi vagy a véleményemre, akkor abból most kapsz:))

Én nem vinném be a pasit a vizsgálatra, az uh-ot más időben csinálják úgyis.

"Amúgy" ha már szóbajött, nekem az első reakcióm az lenne, hogy megkérdezném, hogy Ő mit szeretne. Nekem ez volna fonosabb a saját akaratomnál.

61. bfd6e572b2 (válaszként erre: 59. - Manon)
2010. jan. 19. 08:59
meg fogom kerdezni, ez jo otletnek tunik.
60. bfd6e572b2 (válaszként erre: 58. - 9e2438fb8c)
2010. jan. 19. 08:59
mi lehetet amirol o nem kellett, hogy tudjon?
59. Manon (válaszként erre: 56. - Bfd6e572b2)
2010. jan. 19. 08:58

kérdezz rá, hogy ő hogy gondolja... miért szeretne bejönni... hiszen eltudod nekimondani hogy mi a szitu.

Tudom hogy minen ember és kapcs. más, de én elmondanám, azt is, hogy ez bizony nagyon nem elfogadott hogy a pár is bemegy a nőgyogyóhoz, és hogy a doki se biztos hogy szívesen látná...

2010. jan. 19. 08:57

Csak egy sztori az esethez... A másodiknál előjöttek a vese problémáim, és hasi uh-ra mentem. Oda én akartam, hogy jöjjön be, mert nem látok úgy mint egy normális ember, ő ért is valamennyit hozzá, így éreztem magam biztonságba.

Ott derült ki, hogy a vesebajok mellett mást is látott a vizsgáló és azt ott közölte is.

Majdnem leszédültem az ágyról, mindenesetre a vesegörcsöm hirtelen előjött....ekkor viszont azt éreztem, hogy nem volt egy joker ötlet behozni a kedves párom:))

57. bfd6e572b2 (válaszként erre: 51. - 9e2438fb8c)
2010. jan. 19. 08:56
lEGALABB, TE MEGFOGALMAZOD, HOGY IGEN, VAGY NEM. Az esetemben tobb problemarol van szo, es en csak egyre fektettem a hangsulyt. Megfazas, es nehezen jon ossze a baba. Ezzel ragodunk. Az elson nem kell jelen legyen, de a masodikon, szerintem mar igen.
56. bfd6e572b2 (válaszként erre: 49. - Yulcsy)
2010. jan. 19. 08:53
elotte mondta nekem, hogy nem tudja, hogy bejojjon, vagy, hogy nem, en azt feleltem, hogy elboldogukot egyedul is, de akkor miert RAGODIK A TEMAN?
55. 9e2438fb8c (válaszként erre: 53. - Pocok:))
2010. jan. 19. 08:53

Sose tudhatom, előrelátóan közlöm, hogy ilyen vagyok és akinek ez nem tetszik az nyalja ki....mindezt mennyire körülírtam és diplomatikusan fogalmaztam, nem?

:))

54. bfd6e572b2 (válaszként erre: 47. - Manon)
2010. jan. 19. 08:49
koszi szepen, vegre egy ertelmes mondat
53. Pocok:) (válaszként erre: 51. - 9e2438fb8c)
2010. jan. 19. 08:49
szerintem nem fogsz beszólást kapni
52. bfd6e572b2 (válaszként erre: 45. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 19. 08:48
egyedul is megertem, kosz a sugallatot, de miert kene egyedul radodjak, foleg magamban ragodja a temam, hat egyedul elek en, szingli, tini vagyok meg mindig, ezt mar en tulleptem!
2010. jan. 19. 08:48

Persze, hogy eljön...de be? Minek? Körülbelül azzal a lendülettel dobnám ki amivel a kilincset fogta.

Nagylány vagyok, ő már sokszor látta a cunikámat, arra nem kivi, hogy más pasi miként turizik benne....szóval elkisér, de be nem jön.

Szülésnél, uh-on más a szitu, de oda sem "kötelező" bemennie egy pasinak, még akkor sem, ha ez ma "nagyon trendi"....szerintem


Most jöhetnek a beszólások, hogy húúú ilyen fiatalon mennyire besült a gondolkodásom... :))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook