Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ma már nem gyújtottam rá...most kicsit meginogtam!HELP :S :D fórum

Ma már nem gyújtottam rá...most kicsit meginogtam!HELP :S :D (beszélgetős fórum)


1 2
43. guzmi
2010. aug. 12. 22:07
Rá se ránts! Majd sikerül egyszer, mert szeretnél leszokni, és ez a fontos.
42. noysee (válaszként erre: 41. - Guzmi)
2010. júl. 28. 21:21

:)))

igen:S:)

41. guzmi
2010. júl. 28. 20:53
És most ennyi idő múlva -cigizel-?
40. noysee (válaszként erre: 39. - Guzmi)
2010. febr. 7. 22:45
hát megint csak 7végén cigiztem, amikor buli volt...de tnap nem sokat szívtam buliban szóval.ma meg egyet sem:)
39. guzmi
2010. febr. 7. 19:07
na mizujs?
38. guzmi
2010. febr. 3. 15:42
az alkalmi cigizés a legirigyeltebb dolgok egyike, ha ez így megy akkor tökéletes, csak máskor ne csábulj el!!!!!
37. noysee (válaszként erre: 36. - Guzmi)
2010. jan. 30. 20:57
tegnap bő buli volt megint..aztán cigiztem...de csak annyi...elhatároztam, hogy bulikban fogok , de amugy nem..és ami megmaradt cigi azt ma tesóm barátnőjének adtam:) .. de bulikban sem törvényszerűen... amúgy egész héten nem cigiztem szóval tök jó:) de nem is fogok 7köznap az tuti:) már lett is eredménye úgymond, hogy nem cigizek...eladtam ami volt maradék 5 doboz cigimet keresztanyukámnak, és az árából megtudtam venni egy jó kis hajápoló szérumot amit kinéztem magamnak vagy 3 hete:):)
36. guzmi
2010. jan. 30. 16:07
most mi van veled?
35. noysee (válaszként erre: 34. - GreenFairy)
2010. jan. 26. 21:55
:D... hát igen...nem is vettem..nem is fogok..mma sem gyújtottam rá amúgy...nem is kívánom...meg jó, mert reggel nem fáj a gyomrom meg ilyen apróságok..:)
2010. jan. 26. 21:28

hú lányok én is úgy elszívnék egy szálat, de nem lehet. aféle féldohányos vagyok, van amikor cigizek, van amikor nem. Most péntek délelőtt óta nem szívtam, mert itthon vagyok és anyukám gyerekkorom óta arra nevel, hogy itthon nem gyújthatok rá, mert akkor kirak a lakásból. az egész szülővárosomban nem szoktam dohányozni, max. ha buli van. :D Bezzeg az egyetemen...


Noysee, KITARTÁS! Egy bulis cigi nem a világ, már azzal nagyon sokat teszel magadért, ha le tudod redukálni odáig hogy néhanapján iszogatáskor elcsábulsz. Csak utána ne folytasd. És te magad semmiképpen ne vegyél cigit!

33. guzmi
2010. jan. 26. 21:15
majd lesz,nyugi!!
32. noysee (válaszként erre: 31. - Guzmi)
2010. jan. 26. 20:17
Kelleni kell az biztos:):) csak ha nincs normális apajelölt rá:S:D
31. guzmi
2010. jan. 26. 17:31
ezen se aggódj, sokan vannak ezzel így 25 éves lányom szerint nincs normális pasi,/ha lenne is, az már másvalakié/az pedig tabu, fiam 27 éves szerinte meg nincs normális csaj. Mondjuk Ő most talált egyet, és naponta hálaimát rebegek érte:)Gyerek pedig igenis kell!!!
30. noysee
2010. jan. 26. 14:09
Jaja remélem menni fog:) kisbaba...:( az még odébb van...lehet nekem nem is lesz olyan soha..ilyen szerencsétlen élet mellett:S:) tönkretesznek a hímneműek :S:)
29. guzmi
2010. jan. 26. 14:05
csak simán üsd be a keresőbe, hogy Selymes Orsolya azt hiszem a vasárnapi blikkben volt róla egy cikk. Ne keseredj el, mert sokkal többet tettél így is magadért, legalább elhatároztad, én biztos vagyok, hogy mindegy hányadik próbálkozásra de sikerülni fog. Ha máskor nem, hát majd ha kisbabát vársz:)
28. noysee (válaszként erre: 27. - Guzmi)
2010. jan. 25. 19:36
sajna rágyújtottam szombaton:( pénteken nem...tök jó volt...de szombaton olyan ideg ért h az csak na:( és ki az a pszihológus? annyira elegem van:( csalódtam magamban:( ...de továbbra sem akarok cigizni:( ez tuti
27. guzmi
2010. jan. 24. 22:33
ha véletelnül mégsem jött össze, ne keseredj el, mert ha már egyszer elhatároztad, hogy abbahagyod, akkor biztosan sikerül majd egyszer. Sok embernek csak a sokadik próbálkozás jön össze. Van állítólag egy piszológus nő, aki le tud beszélni róla, persze pénzért, de ha nem sikerül a leszokás visszafizetik.
26. noysee
2010. jan. 22. 10:26
ÚÚÚ ma van péntek..nagyon kíváncsi leszek , hogy mi lesz....egyelőre biztos vagyok magamban, és határozott vagyok, hogy nem gyújtok rá...rem ez így is marad..:)
25. guzmi (válaszként erre: 24. - Noysee)
2010. jan. 21. 22:18
amikor huszonéves koromban először szoktam le a cigiről, már hetek óta nem gyújtottam rá, és akkor elmentünk a barátainkkal szórakozni. Mondanom sem kell, már kezemben volt a cigi, akkor a férjem egyik barátja mondta, hogy ne,ne, ne legyek hülye. Nem gyújtottam rá és nagyon örültem neki. Gondolj erre a hétvégén, az önbecsülésed órási lesz, ha kibírod az igazi próbatételt.
24. noysee
2010. jan. 21. 19:21
:):) ugyexem az lenni:) ma se cigizteeem:) és nem is nagyon hiányzik...csak félek, mert jön a 7vége és ha iszogatás lesz a csajokkal nehogy bűnbe essek...be nagyon bízok magamban, hogy erős vagyok és megállom :)
23. guzmi
2010. jan. 21. 17:44
szinte mindenki, aki cigizik utálja ezért magát és irigyli azt aki nem. Te legyél irigyelt
22. noysee (válaszként erre: 21. - Dolly001)
2010. jan. 21. 10:33
dejóóó..:) ..hát nekem is van kiért leszoknom...vagyis remélem =) ...írtam is Neki tnap smsben h tnap volt a 3. nap, hogy nem szívtam egy cigit sem..és írta h ogy ügyes vagyok :)... na majd kipróbálom ezt a vizes kúrát :) amúgy köszönöm nektek, hogy mellettem vtok meg a tippeket is :)
21. dolly001 (válaszként erre: 1. - Noysee)
2010. jan. 20. 22:46

Szia!


Valóban! Valaki már írta is, hogy igyál meg egy hatalmas phár vizet!

Én "folyadék-kúrán"vagyok. Próbálm az eddigi fél litert 2-re növelni. Hidd el miután ledöntesz egy pohár vizet(Min3dl) tuti nm lesz kedved rágyújtani.

Amúgy pár éve még dohányoztam, mindig a cappuccino mellé egyet. Aikerült leszoknom úgy hogy már nemtudnék rágyújtani(ami akkor leszoktatott az akkori lángoló szerelem:)

KITARTÁS!

20. guzmi (válaszként erre: 19. - Noysee)
2010. jan. 20. 22:28
büszke lehetsz magadra, minden eltelt nappal egyre büszkébb, nagyon örülök!!!!
19. noysee (válaszként erre: 18. - Guzmi)
2010. jan. 20. 17:55
tegnap sem...és ma sem :):):):)
18. guzmi (válaszként erre: 17. - Noysee)
2010. jan. 19. 23:17
és ma?
17. noysee
2010. jan. 18. 21:54
Nem fogok!!! (reméljük!!!!!!!!!!!) :D
16. guzmi
2010. jan. 18. 21:38
OKÉ hidd el én is ugyanígy éreztem amikor leszoktam, van sok csábítás, barátok megszokott rutin, de mindenki megfogja szokni, hogy nem cigizel, és minden csoda három napig tart. Csak ne gyárts okot / idegesség rossz kedv öröm stb/ mert ilyenkor minden jó oknak számít a rágyújtásra, szinte várja is az ember, de NE GYÚJTS RÁ!!!
15. noysee
2010. jan. 18. 21:34
hmmm...majd utána nézek köszönöm a tippeket..nagyon jól esik igazán...csak egy hajszál választott el amikor ezt a fórumot megnyitottam, hogy ne szaladjak ki az erkélyre cigivel a számban...de már nem akarok rágyújtani :)
14. guzmi
2010. jan. 18. 21:32
tudom borzasztó lenne, ha akár 1 kilót is híznál, nekem is van lányom:) viszont egy kis zöldségevéssel azt leadod, szemben azzal a nagyon sok hátránnyal amit a cigi okoz, ez elenyésző. Minél több zöldséget megeszel annál többet fogysz Ez nem vicc, akár nyersen, főve, /leves,főzelék köret/ nem leszel éhes lugosítasz vele ami nagyon fogyaszt. Esetleg szedj kendermagcsíra és lucernacsíra kapszulát, nem hagy elhízni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook