Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Már csak pár kg a célig! fórum

Már csak pár kg a célig! (beszélgetős fórum)


2010. febr. 27. 08:55

Sziasztok!


Tényleg eltűnt innen mindenki...:(Biztos mindenki leadta az utolsó pár kg-ját...Úgy látszik csak én kínlódok még velük...:(


Noémike!Ha nem gond nem írnám le honnét való vagyok,de Győrbe el tudnék menni ha lenne egy Update nap.Bár azon gondolkodtam,h.tök ciki lenne,mert tuti nem bírnám végig csinálni Norbi,és Réka tornáját egyhuzamban...:S:(:)


Szép napot!

2010. febr. 19. 19:35
Eltűnt innen mindenki :( Vagy már mindenkinek lement...de akkor mondjátok el nekünk is, hogy hogyan sikerült. Persze hogy szólok ha lesz Győrbe, legalábbis a Réka ezt mondta, csak nem rajtuk múlik, hanem a pékségeken. Krisztácska Te hova valósi vagy??
2010. febr. 19. 08:55

Sziasztok!


Mindenki elérte már a célját,vagy hova tüntetek?!:D


Noémi!Majd szólsz,ha tudsz arról valamit,h.mikor tartanak update napot Norbiék Győrben?Oda el tudnék menni én is:)(ha jól emlékszem írtad,h.majd lesz ott is...)


Szép napot!

2010. febr. 13. 15:04
Tegnap az update napon megkérdeztem a Rékát, hogy mit csináljak a fenekemmel, mert ugye az nem akar lemenni. Azt mondta, hogy fussak egy héten 2x meg mellette csináljam meg a fenék tornát. Meg fogom próbálni. Szerintetek a görkori az ér valamit??
16. krisztacska28 (válaszként erre: 15. - Szabonoemike)
2010. febr. 2. 15:54
:D
2010. febr. 2. 10:27
Az :) De akkor én is beteg vagyok :D
14. krisztacska28 (válaszként erre: 13. - Szabonoemike)
2010. febr. 2. 10:10
Dehogynem félek ettől...de ahogy írtad lelkiismeret furdalásom van,ha egy nap kimarad...Ez már beteges?!?:S
13. szabonoemike (válaszként erre: 12. - Krisztacska28)
2010. febr. 2. 07:14
Nem félsz attól, hogyha abbahagyod a tornát, vagy visszaveszed az "adagot", akkor sokkal rosszabb lesz, mert addigra már úgy hozzászoksz, hogy nélküle nem tudod fenn tartani az állapotot? Én mindig ettől félek, ezért próbálok heti 3-4x tornázni, persze ha nem csinálom a többi napon, akkor meg tök lelkiismert furdalásom van. Ez egy ördögi kör. :)
12. krisztacska28 (válaszként erre: 11. - Szabonoemike)
2010. febr. 1. 08:07

Sziasztok!


Szinte minden nap szoktam tornázni..."Fanatikus"lettem...:DPedig szerintem egy nagyon lusta ember vagyok...:)


Még kb3-4 kgot szeretnék fogyni...


A capoeira nekem nagyon bejött:)Hasonlít Norbi Kicboxához...Nem nagyon ugrálós,mégis megizzaszt...Kb egy óra alatt van meg a capoeira,mert mostanában úgy csinálom,h.egy bemelegítés,2 aerob,egy hasizom,és egy nyújtás(megvan Czanik B.mindegyik capoeira dvd-je és ezeket"mixelem")az erősítést ki szoktam hagyni..


Eddig csak R.Rékát csináltam,de az inkább formálásra jó,és nekem még fogynom kell(ene)...

11. szabonoemike (válaszként erre: 10. - Krisztacska28)
2010. jan. 31. 14:46
Nagyon szívesen látunk Téged is Krisztácska. Milyen ez a capoeira, nem nehéz? Időbe mennyi? Hányszor szoktál tornászni a héten. Hány kg van még vissza?
2010. jan. 30. 15:28

Sziasztok!


Jönnék én is...:)már nagyon régóta stagnál a súlyom...Most azzal próbálok rásegíteni,h.Réka helyett Czanik B.capoeira dvd.t csinálom...Ez nagyon megizzaszt...Hátha segít rajtam,h.végre meginduljanak a kg.-ok lefelé...Másban már nem tudok bízni...Kezdek nagyon kétségbe esni...:(

2010. jan. 30. 11:17
hahóó....merre vagytok csajok??
2010. jan. 20. 20:22
most olvasom, hogy milyen értelmes lett az első mondatom, a túlzásba esés a tornára vonatkozik. Meg a karate fitnél nem azon gondolkodtam, hogy én mit csináltam hanem ők :):) bocsi,kicsit fáradt vagyok.
2010. jan. 20. 17:08
Hát nem tudom miért de stagnálok, pedig azért arra figyelek, hogy nehogy túlzásba essek, mert akkor aztán utána nehéz lesz tartani a mércét. Azért eszek is rendesen, mert tudom ha kihagyom a vacsit akkor rosszabb lesz ha utána eszek...A karate fit-et nagyon ajánlom, elsőre nem volt egyszerű, néha csak álltam, hogy most mit is csináltam, de 3.-ra már nagyon ment. Tetszik jó a hangulata, nem nehéz és a legfőbb hogy hamar eltellik. Bár én a Réka tornákat is nagyon bírom. Ha olyan napom van mehet kettő is, de azért az nem sűrű. Ti miket esztek,meg mennyit mozogtok?
2010. jan. 18. 22:55
Nekem is már csak 6kg van hátra. 170cm vagyok és 64kg. Bárcsak lemenne másfél-két hónap alatt :(
5. e3cb7b027d (válaszként erre: 4. - E3cb7b027d)
2010. jan. 18. 20:52
bocsánat, helyesbítek: ..ha nem túl sokat edzel..
4. e3cb7b027d (válaszként erre: 1. - Szabonoemike)
2010. jan. 18. 20:51

Szia. Elképzelhető, hogy amiatt stagnál a súlyod fél éve, hogy nőtt az izomtömeged. Hiába égett a zsír, a testsúly havonta kb. 1 kg-val növekszik.

Vagy a másik variáció, ha túl sokat edzel, akkor van egy holtpont (súlyban), amin nagyon nehéz átjutni, de amikor sikerült, onnantól fogva nagyon nehezen jönnek vissza a kilók.

3. frencsuri (válaszként erre: 1. - Szabonoemike)
2010. jan. 18. 20:18

Szia!

Hasonló cipőben vagyok. 168cm-hez 53 kg vagyok, s az álomsúly 58kg !!!

Én Rékázok minden nap, kivéve vasárnap. Ez a pihinapom. Figyelek arra, hogy mit eszek, s mennyit eszek. Nálam inkább a poci a gond.

2. c229098973 (válaszként erre: 1. - Szabonoemike)
2010. jan. 18. 19:39

Szió:))

Én jövök,ha lehet:))

Legutóbb 55,6kg voltam 51-52 a cél,én kcalt számolok(1500/nap),heti 2gyüminappal,amikor ugyebár nem számolok.

Heti 5x tornázok Rékára,néha Norbira és ez a második hetem h.eljárok kondiba futni és taposni.

Nekem is a combommal,illetve konkrétan a külső combommal van bajom.:((

A karate fittet csinálod?Nagyon bonyolult?

2010. jan. 18. 19:12

Sziasztok!

Gondoltam létrehozok egy fórumot, hátha vannak még olyanok rajtam kívűl, akiknek már csak pár kg mínusz kell az álomsúlyig, de az sehogy se akar lemenni. Én 5-6 kg-val küzdök kb fél éve. Most 23 éves vagyok, 167cm magas és 65 kg, nagyon szeretnék 60 alatt lenni. Anno amikor elkezdtem a fogyókurámat voltam 78 is. Aztán rákaptam a tornára, mert én inkább tornáztam mint diétáztam. Meg azt tudni kell rólam, hogy nekem a fenekem és a combom ami aránytalanul nagy hozzám képest :)Legalábbis én így érzem. Az elején Cindy Crawforddal, Bíró Ica... Mostanába legmagiceztem ami nagyon hatásos volt, csak a hátam nem bírta. Aztán most updatelok és csinálom a Norbi és Réka tornákat. 2 hét Réka torna 1 hét Norbi. Bár hogy most itt a Norbi új dvd-je azt részesítem előnybe. Röviden ennyit rólam. Ha nektek van valami tutti ötletetek ami bevált, vagy Ti is hasonló cipőben jártok, akkor várlak Titeket. Írjatok minél többen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook